Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Huawei EG8120L terminal GPON ONT 1x GE, 1x FE, 1x POTS (RJ11), 1x SC/UPC

97,17z VAT
79,00 zł netto
Ilość:    przechowalnia
Huawei EG8120L terminal GPON ONT 1x GE, 1x FE, 1x POTS (RJ11), 1x SC/UPC
Kod produktu: HUA-EG8120L
Numer katalogowy: 9099
Gwarancja: 12 {JEZYK_1041}
Producent: Huawei

Huawei EG8120L to terminal kliencki ONU / ONT przeznaczony do wykorzystania w sieci GPON. Został wyposażony w 1 gigabitowy port Ethernet (10/100/1000 Mb/s), 1 port fast Ethernet (10/100 Mb/s) oraz 1 port telefoniczny (RJ11). Jako port optyczny zastosowano złącze typu SC/UPC klasy B+. W zestawie dołączono zasilacz 12 V / 0.5 A oraz patchcord Ethernet.

Terminal został przystosowany do wykorzystania w sieci GPON. Posiada port SC/UPC klasy B+, zakres czułości odbioru wynosi -27 ~ -29 dBm, a maksymalna moc nadawcza -8 dBm. Transmisja, zgodnie ze standardem, jest prowadzona na falach o długości 1310 nm oraz 1490 nm. Obsługuje WBF (wavelength blocking filter), dwukierunkowe FEC, SR-DBA / NSR-DBA oraz ochronę typu B (single-homing & dual-homing). Może pracować w trybie routera lub bridge'a.

1x GE, 1x FE, 1x POTS (RJ11), zasilanie 12 V DC

Urządzenie zostało wyposażone w 1 gigabitowy port Ethernet (10/100/1000 Mb/s), 1 port fast Ethernet (10/100 Mb/s) oraz dodatkowo port telefoniczny POTS (RJ11). Dzięki EG8120L możesz dostarczyć abonentowi internet o wysokiej przepustowości, nawet w pakiecie 1 Gb/s. Drugi port Ethernet doskonale sprawdzi się z IPTV, do podłączenia set-top boxa, a port telefoniczny umożliwi ci dostarczenie usług VoIP. Urządzenie zasila się przez standardowe gniazdo DC 2,1 / 5,5 mm, zakres napięcia wynosi 11 - 14 V. W zestawie dołączono zasilacz 12 V DC / 0,5 A.

Wiele zastosowań

Terminal EG8120L dzięki zastosowaniu trzech rożnych portów doskonale sprawdzi się u większości abonentów. Oferuje gigabitowy port o dużej przepustowości, do którego możesz podłączyć router bezprzewodowy lub switch, a następnie rozprowadzić sieć wśród domowników. Port fast Ethernet sprawdzi się idealnie do podłączenia set-top boxa i korzystania z IPTV, a POTS umożliwi podłączenie telefonu stacjonarnego. Wykorzystując EG8120L z łatwością dostarczysz sieć typu triple play (internet + telewizja + telefon) swoim abonentom.

Specyfikacja

EG8120L
Właściwości ogólne
Wymiary 30 mm x 94 mm x 115 mm
Waga 155 g
Dopuszczalna temperatura pracy Od 0 do 40 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 5%-95% RH niekondensująca
Statyczny pobór mocy 3,8 W
Maksymalny pobór mocy 4,9 W
NNI GPON
UNI

1x GE

1x FE

1x POTS

Zasilanie

11 - 14 V DC

0,5 A

Złącze optyczne SC/UPC
Diody LED POWER/PON/LOS/LAN2/LAN1/TEL
Właściwości interfejsów
Port GPON

Klasa B+

Czułość odbioru: -27 ~ -29 dBm

Moc overload: -8 dBm

Długość fali: Tx 1310 nm / Rx 1490 nm

Wavelength blocking filter (WBF)

Mapowanie między GEM Port a TCONT

GPON: uwierzytelnianie wg G.984.3

Dwukierunkowe FEC

SR-DBA i NSR-DBA

Typ B (single-homing&dual-homing)

Port POTS

Maksimum REN: 4

G.711A/μ, G.729a/b i G.722 kodowanie / dekodowanie

T.30/T.38/G.711 tryb fax

DTMF

Połączenia alarmowe (z protokołem SIP)

Port Ethernet

Tag i usuwanie tag w oparciu o port Ethernet

1:1 VLAN, N:1 VLAN lub transparent VLAN

QinQ VLAN

Limit adresów MAC learned

MAC address learning

Lokalne przełączanie / izolacja pomiędzy portami

Transparentna transmisja pakietów IPv6 w warstwie Layer 2

Funkcje
Q&M

Zarządzanie OMCI / Web / TR-069

Backup systemowy i przywracanie backupu

802.1aq Ethernet OAM

Pomiar połączenia optycznego i diagnoza

Wykrywanie pętli

Smart O&M

Variable-length OMCi messages

Aktywne i pasywne wykrywanie i izolacja rogue ONT

Symulacja i testowanie PPPoE / DHCP

Emulacja połączeń, test loop-line i circuit

Zarządzanie eSight

Połączenia Smart

SIP / H.248 automatyczna negocjacja

Każda usługa na każdym porcie

Kontrola rodzicielska

QoS

Limit na port Ethernet

Priorytet 802.1p

SP/WRR/SP+WRR

Limit pakietów

Mapowanie w oparciu VLAN ID, port ID, 802.1p

Multicast

IGMP v2/v3 snooping
MLD v1/v2 snooping
Fast leave
VLAN tag translation transparent transmission

Usuwanie packietów multicas (VLAN removal)

IGMP/MLD limit pakietów

Zabezpieczenia Filtrowanie adresów MAC
Energooszczędność

Oszczędzanie energii diod LED

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii