MikroTik SAW30-240-1200GR2A zasilacz 24 V DC, 1.2 A, wtyczka kątowa
Producent: Mikrotik
Kod produktu: SAW30-240-1200GR2A
Numer katalogowy: 8404
Gwarancja (miesiące):
Cena
27,72
34,10z VAT
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
Opis
MikroTik SAW30-240-1200GR2A to zasilacz o napięciu wyjściowym 24 V DC i prądzie 1.2 A. Moc wyjściowa wynosi około 28,8 W, produkt posiada kątowy wtyk 2,1 / 5,5 mm.
Specyfikacja:
SAW30-240-1200GR2A
MTBF 100000 godzin
Napięcie wyjściowe 24 V DC
Prąd wyjściowy 1.2 A