Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Uplink GP522RV GPON / EPON ONU terminal WiFi AC1200 2x GE 1x POTS

134,07z VAT
109,00 zł netto
Ilość:    przechowalnia
Uplink GP522RV GPON / EPON ONU terminal WiFi AC1200 2x GE 1x POTS
Kod produktu: UPLINK-GP522RV
Numer katalogowy: 7773
Gwarancja: 24 {JEZYK_1041}
Producent: Uplink

Uplink GP522RV to uniwersalny terminal ONT pasujący do sieci GPON i EPON. Został wyposażony w 2 gigabitowe porty Ethernet (10/100/1000 Mb/s), 1 port światłowodowy SC/UPC oraz port telefoniczny POTS (RJ11). Posiada moduł radiowy i umożliwia transmisję sieci bezprzewodowej WiFi w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie, zgodnie ze standardami 802.11 b/g/n (2,4 GHz) oraz 802.11 a/n/ac (5 GHz). Maksymalna teoretyczna przepustowość wynosi 1200 Mb/s, w tym 867 Mb/s w  paśmie 5 GHz i 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz.

Oferowany produkt wspiera zdalną konfigurację OAM / OMCI, obsługuje IPv4 i IPv6, protokół SIP, routing (NAT), zaporę sieciową, IGMP Snooping, QinQ VLAN i inne, standardowe funkcje. Z powodzeniem można stosować GP522RV do dostarczania usług typu triple play - internet, IPTV i VoIP.

Dane do logowania:
Login: admin
Hasło: stdONU101

Zmiana vendor ID:
Logujemy się przez telnet (trzeba w zarządzaniu www przełączyć Security -> Firewall na Low i w Security -> IP/Port Filtering->Common Filtering włączyć Telnet dla LAN).
Polecenia do wydania:
enterlinuxshell
flash set PON_VENDOR_ID HWTC

Najważniejsze cechy:

  • kompatybilność z EPON i GPON;
  • port SC/UPC;
  • 2 gigabitowe porty Ethernet 10/100/1000 Mb/s;
  • port telefoniczny POTS (RJ11);
  • transmisja WiFi w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie;
  • standardy WiFi: 802.11 b/g/n (2,4 GHz) / 802.11 a/n/ac (5 GHz);
  • maks. teoretyczna przepustowość WiFi: 1200 Mb/s (300 Mb/s w 2,4 GHz / 867 Mb/s w 5 GHz).

Specyfikacja:

GP522RV
Interfejs PON

1 port EPON / GPON

Czułość odbioru: ≤ -28dBm

Moc nadawcza: 0 - 4 dBm

Długość fali

Tx 1310 nm

Rx 1490 nm

Złącze optyczne SC/UPC
Interfejs LAN

2 gigabitowe porty Ethernet

10/100/1000 Mb/s

Interfejs POTS

1 złącze RJ11

Wspiera kodeki: G.711A / G.711U / G.723 / G.729

Wspiera: T.30 / T.38 / G.711 Fax, DTMF Relay

Interfejs WiFi

Standardy 2,4 GHz: IEEE 802.11 b/g/n

Standardy 5 GHz: IEEE 802.11 a/n/ac

 

Częstotliwość pracy:

2400 - 2483 MHz

5150 - 5825 MHz

 

Wsparcie 2x2 MIMO, 4T4R, zewnętrzne anteny 5 dBi

Maksymalna teoretyczna przepustowość 1167 Mb/s

Wsparcie wielu SSID

 

Moc nadawcza: 11n: 23 dBm / 11ac: 24 dBm

Diody LED

POWER

LOS

PON

WAN

LAN1

LAN2

2.4G

5G

PHONE

Dopuszczalna temperatura pracy Od 0 do 50 st. C
Dopuszczalna temperatura przechowywania Od -30 do 60 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 10%-90% niekondensująca

Dopuszczalna wilgotność powietrza

podczas przechowywania

10%-90% niekondensująca
Zasilanie DC 12 V / 1.5 A
Pobór mocy < 10 W
Wymiary 178 x 120 x 30 mm
Waga 0,32 kg

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii