Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Huawei EG8145V5 GPON ONT terminal SC/UPC 4x GE 1x RJ11 WiFi AC1200

270,60z VAT
220,00 zł netto
Ilość:    przechowalnia
Huawei EG8145V5 GPON ONT terminal SC/UPC 4x GE 1x RJ11 WiFi AC1200
Kod produktu: HUA-EG8145V5-UPC
Numer katalogowy: 7174
Producent: Huawei

Huawei EG8145A5 to urządzenie klienckie (terminal ONT) przeznaczone do wykorzystania w sieci GPON. Posiada złącze optyczne typu SC/UPC, a do tego 4 gigabitowe porty Ethernet, 1 port telefoniczny RJ11 oraz 2 porty USB. Umożliwia transmisję sieci bezprzewodowej WiFi w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie, zgodnie ze standardami IEEE 802.11 b/g/n (2,4 GHz) / IEEE 802.11 a/n/ac (5 GHz). Wykorzystuje 2x2 MIMO, maksymalna teoretyczna przepustowość transmisji bezprzewodowej wynosi 1200 Mb/s (300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 867 Mb/s w paśmie 5 GHz).

Oferowany produkt to doskonałe rozwiązanie dla każdego abonenta - nawet tego wymagającego. Gigabitowe porty zapewniają wysoką przepustowość połączeń kablowych, a WiFi ze standardem AC umożliwia wydajne korzystanie z urządzeń podłączonych bezprzewodowo. Dodatkowym atutem są porty USB, które umożliwiają na przykład stworzenie dysku sieciowego. Terminal ONT wspiera IGMP oraz MLD Snooping, z powodzeniem może być wykorzystywany do dostarczania telewizji IPTV oraz telefonu VoIP.

Najważniejsze cechy:

  • terminal kliencki (ONT / ONU);
  • standard GPON, złącze SC/UPC;
  • 4 gigabitowe porty Ethernet;
  • 1 port telefoniczny RJ11 (POTS);
  • 2 porty USB;
  • możliwość transmisji sieci bezprzewodowej WiFi w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie;
  • standardy bezprzewodowe 802.11 b/g/n (2,4 GHz) i 802.11 a/n/ac (5 GHz);
  • maks. teoretyczna przepustowość WiFi - 300 Mb/s (2,4 GHz) / 867 Mb/s (5 GHz).

Specyfikacja:

EG8145V5
Wymiary

30 x 173 x 120 mm

(bez anten i nóżek)

Waga Około 250 g
Dopuszczalna temperatura pracy Od 0 do 40 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 5%-95% RH niekondensująca
Zasilanie

11 - 14 V DC

1,5 A

Statyczny pobór mocy 5,3 W
Maksymalny pobór mocy 18 W
Kompatybilność GPON
Złącze optyczne SC/UPC
Diody LED

POWER

PON

LOS

LAN

TEL

USB

WLAN

WPS

Montaż Na ścianie lub biurku
Właściwości interfejsów
Port GPON

SC/UPC

Klasa B+

Czułość odbioru: -27 dBm

Maks. moc optyczna: -8 dBm

Długość fali: upstream 1310 nm, downstream 1490 nm

WBF - G.984.5

Mapowanie pomiędzy portem GEM i TCONT

Uwierzytelnianie GPON z użyciem SN i hasła

Dwustronne FEC

SR-DBA i NSR - DBA

Typ B (single-homing & dual-homing)

Porty Ethernet

4 porty gigabit Ethernet

VLAN tag i tag removal z oparciu o port Ethernet

1:1 VLAN, N:1 VLAN lub VLAN transparent

QinQ VLAN

Limit learned adresów MAC

MAC address learning

10 / 100 / 1000 Mb/s

Port POTS

1 port Rj11

Maks. REN: 4

Kodowanie / dekodowanie G.711A/μ, G.729a/b i G.722

T.30 / T.38 / G.711 tryb fax

DTMF

Połączenia alarmowe (z użyciem SIP)

Port USB

2 porty USB 2.0

Dysk sieciowy w oparciu o FTP

Udostępnianie plików / drukowanie w oparciu o SAMBA

Funkcja DLNA

WLAN

IEEE 802.11 b/g/n (2,4 GHz)

IEEE 802 a/n/ac (5 GHz)

2x2 MIMO

Zysk energetyczny: 5 dBi

WMM

Wiele SSID

WPS

Sieci 2,4 i 5 GHz jednocześnie

Maks. teoretyczna przepustowość:

300 Mb/s (2,4 GHz)

867 Mb/s (5 GHz)

Pozostałe właściwości
Funkcje Smart

Smart Wi-Fi - funkcja poprawiające pokrycie zasięgiem

SIP / H.248 automatyczna negocjacja

Usługi dostępne na każdym porcie

Kontrola rodzicielska

L2/L3 (IPv4) forwarding: 1G uplink, 2G downlink

Usługi Smart

Harmonogram wyłączania WiFi

Portal / 8021x uwierzytelnianie

Sharing w oparciu o SoftGRE

Smart O&M

Diagnostyka jakości IPTV

eMDI

Rogue ONT detection / isolation

Test połączeń

Testowanie PPPoE / DHCP

Emulacja WLAN

Właściwości Layer 3

PPPoE / Statyczne IP / DHCP

NAT / NAPT

Port forwarding

ALG, UPnP

DDNS / DNS serwer / klient DNS

IPv4 / IPv6 dual stack

DS-Lite

IPv6 SPI

Statyczne / domyślne trasy

Wiele usług na jednym porcie WAN

Multicast

IGMP v2 / v3 proxy / snooping

MLD v1 / v2 snooping

QoS

Limit na port

Priorytetowanie 802.1p

SP / WRR / SP+WRR

Limit pakietów broadcast

Zabezpieczenia

Zapora SPI

Filtrowanie w oparciu o adres MAC / IP / URL

O&M

OMCI / Web UI / TR069

Variable-length OMCI messages

Backup systemu / softu

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii