Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Huawei EG8141A5 GPON ONT terminal SC/UPC 1x GE 3x FE 1x RJ11 1x USB WiFi N300

146,37z VAT
119,00 zł netto
Ilość:    przechowalnia
Huawei EG8141A5 GPON ONT terminal SC/UPC 1x GE 3x FE 1x RJ11 1x USB WiFi N300
Kod produktu: HUA-EG8141A5
Numer katalogowy: 7173
Gwarancja: 24 miesięcy
Producent: Huawei

Huawei EG8141A5 to urządzenie klienckie (terminal ONT) przeznaczone do wykorzystania w sieci GPON. Posiada złącze optyczne typu SC/UPC, a do tego 1 gigabitowy port Ethernet, 3 porty fast Ethernet oraz 1 port telefoniczny RJ11 (POTS). Umożliwia transmisję sieci bezprzewodowej WIFi w paśmie 2,4 GHz, zgodnie ze standardami IEEE 802.11 b/g/n. Wykorzystuje 2x2 MIMO, dzięki czemu maksymalna teoretyczna przepustowość transmisji bezprzewodowej wynosi 300 Mb/s.

Oferowany produkt doskonale nadaje się do dostarczania usług typu triple play - z internetem, telewizją i telefonem. Wspiera IGMP oraz MLD Snooping, L2/L3 forwarding i inne przydatne funkcje. Dwie zewnętrzne anteny dookólne zapewniają dobry zasięg transmisji bezprzewodowej. Dodatkowym atutem jest niewielki pobór mocy - zaledwie 7,15 W maksymalnie i 3,1 W statycznie.

Najważniejsze cechy:

  • terminal kliencki (ONT / ONU);
  • standard GPON, złącze SC/UPC;
  • 1 gigabitowy port Ethernet;
  • 3 porty fast Ethernet;
  • 1 port telefoniczny RJ11 (POTS);
  • możliwość transmisji sieci bezprzewodowej WiFi w paśmie 2,4 GHz;
  • maks. teoretyczna przepustowość WiFi - 300 Mb/s.

Specyfikacja:

EG8141A5
Wymiary 30 x 152 x 105 mm
(bez anten i nóżek)
Waga Około 180 g
Dopuszczalna temperatura pracy Od 0 do 40 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 5%-95% RH niekondensująca
Zasilanie

11 - 14 V DC

1 A

Statyczny pobór mocy 3,1 W
Maksymalny pobór mocy 7,15 W
Kompatybilność Sieć GPON
Złącze optyczne SC/UPC
Diody LED

POWER

PON

LOS

LAN

TEL

WLAN

WPS

Właściwości interfejsów
Port GPON

Klasa B+

Czułość odbioru: -27 dBm

Moc optyczna: -8 dBm

Długość fali: upstream 1310 nm, downstream 1490 nm

WBF - G.984.5

Mapowanie pomiędzy potem GEM i TCONT

Uwierzytelnianie GPON z użyciem SN ihasła

Dwustronne FEC

SR-DBA i NSR-DBA

Porty Ethernet

Tag VLAN i usuwanie taga w oparciu o port Ethernet

1:1 VLAN, N:1 VLAN lub VLAN transparent transmission

QinQ VLAN

Limit learned adresów MAC

MAC address learning

GE: 10 / 100 / 1000 Mb/s

FE: 10 / 100 Mb/s

Port POTS

Maks. REN: 4

Kodowanie / dekodowanie G.711A/μ, G.729a/b i G.722

Tryb fax T.30 / T.38 / G.711

DTMF

Połączenia alarmowe (z użyciem SIP)

WLAN

Standardy IEEE 802.11 b/g/n

2x2 MIMO

Zysk energetyczny: 5 dBi

WMM

Wiele SSID

WPS

Maks. teoretyczna przepustowość 300 Mb/s

Pozostałe właściwości
Funkcje Smart

Smart Wi-Fi - funkcja poprawiająca pokrycie zasiegiem

SIP / H.248 automatyczna negocjacja

Usługi dostępne na każdym porcie

Kontrola rodzicielska

L2/L3 (IPv4) forwarding: 1G uplink, 1.3G downlink

Usługi Smart

Uwierzytelnianie WiFi portal / 802.1x

Sharing w oparciu o SoftGRE

Harmonogram wyłączania WiFi

Smart O&M

Diagnostyka jakości IPTV

Rogue ONT detection / isolation

Test połączeń

Testowanie PPPoE / DHCP

Emulacja WLAN

Właściwości Layer 3

PPPoE / Statyczne IP / DHCP

NAT / NAPT

Port forwarding

ALG, UPnP

DDNS / DNS serwer / klient DNS

IPv4 / IPv6 dual stack

DS-Lite

Statyczne / domyślne trasy

Wiele usług na jednym porcie WAN

Multicasty

IGMP v2 / v3 proxy / snooping

MLD v1 / v2 snooping

QoS

Limit na port Ethernet

Priorytetowanie 802.1p

SP / WRR / SP + WRR

Limit pakietów broadcast

Zabezpeiczenia

Zapora SPI

Filtrowanie w oparciu o adres MAC / IP / URL

O&M

OMCI / Web UI / TR069

Variable-length OMCI messages

Backup systemu / softu

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii