Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Huawei HG8120H terminal GPON / EPON ONT 1x GE, 1x FE, 1x RJ11 (POTS), SC/UPC

88,56z VAT
72,00 zł netto
Ilość:    przechowalnia
Huawei HG8120H terminal GPON / EPON ONT 1x GE, 1x FE, 1x RJ11 (POTS), SC/UPC
Kod produktu: HUA-HG8120H
Numer katalogowy: 7111
Gwarancja: 24 miesięcy
Producent: Huawei

Działa też z EPONem

HG8120H to terminal kliencki GPON ONT firmy Huawei. Jest wyposażony w 1 gigabitowy port Ethernet, 1 port fast Ethernet oraz 1 port telefoniczny RJ11 (POTS). Urządzenie posiada port GPON SC/UPC klasy B+, czułość odbioru wynosi -27 dBm. Wspiera funkcje Layer 3, w tym NAT i NAPT, a także multicast - IGMP Snooping, IGMP Proxy i MLD Snooping.

Zarządzanie standardowo odbywa się poprzez OMCI, Web UI lub TR-069. Terminal posiada zabezpieczenia przed atakami DoS, wbudowaną zaporę SPI oraz filtrowanie w oparciu o adresy MAC / IP / URL. HG8120H doskonale sprawdzi się u abonentów, który potrzebują urządzeń bez WiFi, ale z możliwością podłączenia telefonu.

Urządzenie działa też z EPONem!

Najważniejsze cechy:

  • terminal GPON ONT (port SC/UPC);
  • 1 gigabitowy port Ethernet;
  • 1 port fast Ethernet;
  • 1 port telefoniczny RJ11 (POTS);
  • obsługa NAT.

Specyfikacja:

HG8120H
Ogólne właściwości urządzenia
Porty

1 gigabitowy port Ethernet

10/100/1000 Mb/s

1 port fast Ethernet

10/100 Mb/s

1 port telefoniczny RJ11 (POTS)

Diody LED

POWER

PON

LOS

LAN

TEL

Zasilanie 11 - 14 V DC, 1 A
Statyczny pobór mocy 4 W
Maksymalny pobór mocy 5,5 W
Wymiary 135 x 115 x 27 mm
Waga < 500 g
Dopuszczalna temperatura pracy Od 0 do 40 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 5%-95% RH niekondensująca
Właściwości interfejsów
Port GPON

Klasa B+

Czułość odbioru: -27 dBm

Długość fali:

  • upstream 1310 nm
  • downstream 1490 nm

WBF (Wavelength Blocking Filter)

Mapowanie pomiędzy GEM port i TCONT

Uwierzytelnianie G.984.3 przy użyciu SN i hasła

Dwustronne FEC

SR-DBA

NSR-DBA

Port Ethernet

VLAN tag w oparciu o port

1:1 VLAN, N:1 VLAN, VLAN transparent transmission

QinQ VLAN

Limit learned MAC address

MAC address learning

Port telefoniczny

Maks. REN: 4

Kodowanie / dekodowanie G.711A/μ, G.729a/b, G.722

Tryb fax T.30 / T.38 / G.711

DTMF

Połączenia alarmowe (z protokołu SIP)

Funkcje
Ogólne funkcje

SIP / H.248 automatyczna negocjacja

Każda usługa dostępna na każdym porcie

Kontrola rodzicielska

Smart O&M

Diagnozowanie jakości IPTV (V300R015C10)

Wiadomości OMCI variable-length

Aktywne / pasywne wykrywanie i izolacja rogue ONT

Testowanie / symulowanie PPPoE / DHCP

Call emulation

Circuit / loop-line test

Zabezpieczenia

Zapora SPI

Ochrona przed atakami DoS

Filtrowanie w oparciu o adres MAC / IP / URL

Oszczędność energii

Dynamiczna funkcja oszczędzania energii

Oszczędne diody LED

COCv4

QoS

Limit na port Ethernet

Priorytet 802.1p

SP / WRR / SP + WRR

Limit pakietów broadcast

Funkcje Layer 3

PPPoE / statyczne IP / DHCP

NAT / NAPT

Port forwarding

ALG, UPnP

DDNS / DNS serwer / DNS klient

IPv4 / IPv6 dual stack, DS-Lite

Statyczne / domyślne trasy

Wiele usług na porcie WAN

Multicast

IGMP Snooping v2 / v3

IGMP Proxy v2 / v3

MLD Snooping v1 / v2

Pozostałe O&M

Zarządzanie OMCi / Web UI / TR-069

Podwójny backup i rollback software'u

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii