Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Huawei HG8245Q2 terminal EPON ONT 4x GE 1x RJ11 (POTS) 2x USB dual band WiFi 2,4 / 5 GHz

Promocja
182,04z VAT
180,96 zł netto
148,00 zł netto
Ilość:    przechowalnia
Huawei HG8245Q2 terminal EPON ONT 4x GE 1x RJ11 (POTS) 2x USB dual band WiFi 2,4 / 5 GHz
Kod produktu: OPTON-EPON-ONT-ACQ2
Numer katalogowy: 6619
Gwarancja: 24 {JEZYK_1041}
Producent: Huawei

Huawei HG8245Q2 to terminal ONT przeznaczony do sieci EPON. Wyposażony został w 4 gigabitowe porty Ethernet, 2 porty USB oraz 1 port telefoniczny RJ11 (POTS). Umożliwia transmitowanie sieci bezprzewodowej WiFi w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie. Jest kompatybilny z nowoczesnym standardem IEEE 802.11ac i korzysta z technologii 2x2 MIMO. Dzięki temu jest w stanie osiągnąć maksymalną teoretyczną przepustowość WiFi na poziomie 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 867 Mb/s w paśmie 5 GHz. 

Oferowany produkt posiada port EPON typu SC/UPC klasy B+. Zastosowano obudowę stojącą (typ tower). 

W zestawie nie jest dołączony patch cord.

Najważniejsze cechy:

  • 4 gigabitowe porty Ethernet;
  • 1 port telefoniczny RJ11 (POTS);
  • 2 porty USB;
  • dwuzakresowe radio WiFi 2,4 / 5 GHz;
  • 2x2 MIMO;
  • do 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz / do 867 Mb/s w paśmie 5 GHz.

Specyfikacja:

Huawei HG8245Q2
Interfejs Ethernet

4 gigabitowe porty Ethernet

10/100/1000 Mb/s

Interfejs GPON

SC/UPC

Klasa B+

Porty USB 2 porty
Port telefoniczny 1 port RJ11
WLAN

2x2 MIMO

Pasmo 2,4 GHz: IEEE 802.11 b/g/n

Pasmo 5 GHz: IEEE 802.11 a/n/ac

Wsparcie IPv4 i IPv6 Tak
Maksymalny pobór mocy 20,5 W
Średni pobór mocy 8 W
Zasilanie

11 - 14 V DC

1,5 A

Dopuszczalna temperatura pracy Od 0 do 40 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 5%-95% niekondensująca 
Wymiary 265x176x82 mm
Waga Około 1,5 kg

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii

Promocja!
Rabat: -50%
Tenda AC1200G dwupasmowy, bezprzewodowy router AC1200, 4x GE
159,00
79,00 netto
Koniec promocji: