Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Huawei HG8321R GPON ONU terminal 1x GE 1x FE 1x POTS (RJ11)

123,32z VAT
100,26 zł netto
przechowalnia
Huawei HG8321R GPON ONU terminal 1x GE 1x FE 1x POTS (RJ11)
Kod produktu: HUAWEI-HG8321R
Numer katalogowy: 6520
Gwarancja: 12 {JEZYK_1041}
Producent: Huawei

Huawei HG8321R to terminal ONT przeznaczony do sieci GPON. Wyposażony został w 1 gigabitowy port Ethernet, 1 port fast Ethernet oraz 1 port telefoniczny RJ11 (POTS). Posiada złącze światłowodowe SC/UPC klasy B+. Urządzenie obsługuje protokoły IPv4 oraz IPv6, może być skonfigurowane jako brigde lub router, wspiera NAT. Doskonale sprawdzi się u abonentów, którzy potrzebują telefonu i więcej niż jednego portu Ethernet. W zestawie znajduje się zasilacz.

Uwaga! urządzenie posiada port GPON SC/UPC (niebieski)!

Dane do logowania:
Login: telecomadmin
Hasło: admintelecom

Najważniejsze cechy:

  • port GPON SC/UPC klasy B+;
  • 1 gigabitowy port Ethernet;
  • 1 port fast Ethernet;
  • 1 port telefoniczny RJ11 (POTS);
  • możliwość skonfigurowania jako router NAT;
  • zasilacz EU w zestawie. 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii

Promocja!
Rabat: -61%
Tenda E30 dwupasmowa, bezprzewodowa karta sieciowa PCI Express WiFi 6 AX3000 Bluetooth
191,00
75,00 netto
Koniec promocji: