SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 3m

8,97 zł z VAT
7,29 zł netto
przechowalnia
Patchcord światłowodowy SC/APC-LC/UPC SM simplex 3m
Kod produktu: OP-SCA-LCU-SM-SX-3
Producent: Opton
OPTON patch cord SC-LC SM singlemode - jednomodowy 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 3m.
OPTON patch cord SC/APC-LC/UPC SM 9/125 SIMPLEX 3.0mm LSZH 3m

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii