SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
Tenda G103 Gigabit GPON Terminal SC/PC
60,27 zł z VAT
99,00 zł
49,00 zł netto
UPLINK EPON ONU 112R, 1x GbE, 1x SC/PC, WiFi 300 Mb/s
84,87 zł z VAT
101,23 zł
69,00 zł netto
Katalog produktów

Strona: [1] / 1
DASAN GPON ONT H645G
262,24 zł z VAT
213,20 zł netto
Dostępność przechowalnia
DASAN GPON ONT H640GW
367,77 zł z VAT
299,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Dasan H640RW-02 terminal GPON ONT (4x GE, 2x FXS, 1x RF, WiFi)
503,07 zł z VAT
409,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
DASAN GPON OLT V5824G (8x GPON 8x SFP/RJ45 2x SFP+)
8 608,77 zł z VAT
6 999,00 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1