SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
C-DATA FD1108S EPON OLT 8x PON 8x SFP/GbE 1U
3 073,77 zł z VAT
3 500,00 zł
2 499,00 zł netto
UPLINK EPON ONU 112R, 1x GbE, 1x SC/PC, WiFi 300 Mb/s
73,79 zł z VAT
101,23 zł
59,99 zł netto
UPLINK GPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC (ZTE chipset)
109,47 zł z VAT
119,00 zł
89,00 zł netto
Katalog produktów

Strona: [1] / 1
DASAN GPON ONT H645G
262,24 zł z VAT
213,20 zł netto
Dostępność przechowalnia
DASAN GPON ONT H640GW
367,77 zł z VAT
299,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Dasan H640RW-02 terminal GPON ONT (4x GE, 2x FXS, 1x RF, WiFi)
503,07 zł z VAT
409,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Strona: [1] / 1