Jirous JRMD-900-10/11 antena paraboliczna do Mimosa B11 10-12 GHz, 37 dBi, 90 cm
Producent: Jirous
Kod produktu: JRMD-900-10/11
Numer katalogowy: 7548
Gwarancja (miesiące):
Towar dostępny na zamówienie
Cena
18 474,24z VAT
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
Opis
Jirous JRMD-900-10/11 to antena paraboliczna przystosowana do pracy w częstotliwości 10 - 12 GHz. Idealnie nadaje się do zastosowania z radiem Mimosa B11. Cechuje się zyskiem około 37 dBi (36,5 - 37), bardzo dobrym stosunkiem mocy wiązki przód / tył i izolacją od zakłóceń wywoływanych przez sąsiadujące urządzenia. Szerokość wiązki głównej to 2,3°, antena posiada podwójną, liniową polaryzację (poziomo i pionowo). Średnica czaszy wynosi 90 cm, JRMD-900-10/11 można zamontować na słupie o średnicy od 40 do 120 mm. W zestawie dołączony jest solidny uchwyt oraz osłona. Antena posiada złącza N żeńskie.
Cena podana za 1 sztukę anteny
Najważniejsze cechy:
  • pasmo pracy: 10 - 12 GHz;
  • zysk energetyczny 37 dBi;
  • średnica czaszy 90 cm;
  • szerokość wiązki głównej: 2,3°;
  • złącza N żeńskie.
Specyfikacja:
JRMD-900-10/11
Właściwości elektryczne
Zakres częstotliwości 10 - 12 GHz
Zysk energetyczny (niska częstotliwość) 36,5 ± 1 dBi
Zysk energetyczny (wysoka częstotliwość) 37 ± 1 dBi
Stosunek mocy wiązki przód / tył ≥ 57 dB
Szerokość wiązki (-3 dB) 2,3°
Polaryzacja Liniowa, pozioma / pionowa
Straty odbiciowe (VSWR) ≥ 16 dB /10.3 – 11.7 GHz
Zgodności US FCC Part 101A | 10.550 – 10.680 GHz
US FCC Part 101B | 10.7 – 11.7 GHz
Class 2 ETSI EN 302-217-4-2
Właściwości mechaniczne
Czasza
Średnica 900 mm
Materiał: stop aluminium
Osłona Materiał: tworzywo ABS odporne na promieniowanie UV
Złącza N żeńskie
Średnica masztu instalacyjnego 40 - 120 mm