Jirous JRMD-680-10/11 antena paraboliczna do Mimosa B11 (11 GHz)
Producent: Jirous
Kod produktu: JRMD-680-10/11
Numer katalogowy: 6457
Gwarancja (miesiące):
Cena
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
Opis
Kierunkowa antena paraboliczna JRMD-680-10/11 firmy Jirous przystosowana do pracy w paśmie 10 / 11 GHz (10 - 11,7 GHz), do wykorzystania z radiem Mimosa B11. Urządzenie umożliwia zestawienie bardzo wydajnego połączenia punkt-punkt, charakteryzuje się wąską wiązką główną o szerokości około 3° (± 0.5°). Dzięki temu pozwala na uniknięcie wielu zakłóceń wywoływanych przez inne transmisje. Czasza ma szerokość 680 mm, zysk na poziome około 35 dBi pozwala uzyskać połączenie nawet na duże odległości.
Antena przystosowana jest do pracy w trudnych warunkach atmosferycznych i zaszumionych środowiskach. W zestawie znajduje się osłona wykonana z tworzywa ABS odpornego na promieniowanie UV. Sama parabola zrobiona jest z aluminium, dzięki czemu zredukowany został wpływ zakłóceń. Oferowany produkt można zamontować na maszcie o średnicy 40 - 120 mm (producent sugeruje stosowanie masztu o minimalnej średnicy 50 mm), uchwyty znajdują się w zestawie.
Antena JRMD-680-10/11 przystosowana jest do pracy z radiem Mimosa B11.
Uwaga! Zdjęcie poglądowe - przedstawia wersję JRMC-680-10/11!
Najważniejsze cechy:
  • pasmo 10/11 GHz (10 - 12);
  • antena kierunkowa, wiązka główna o szerokości 3° (± 0.5°);
  • zysk energetyczny około 35 dBi;
  • czasza o średnicy 680 mm;
  • podwójna polaryzacja, pionowa i pozioma;
  • w zestawie osłona wykonana z tworzywa ABS odpornego na promieniowanie UV.
Specyfikacja:
JRMD-680-10/11
Zakres częstotliwości 10 - 12 GHz
Zysk energetyczny (niska częstotliwość) 33,6 ± 1 dBi
Zysk energetyczny (wysoka częstotliwość) 35,5 ± 1 dBi
Szerokość wiązki (-3 dB) 3° ± 0.5°
Stosunek mocy wiązki przód . tył ≥ 54 dB
Straty odbiciowe ± 18 dB(10.3 - 11.7 GHz)
Polaryzacja Liniowa: pionowa i pozioma
Czasza
Średnica 68 cm
Wykonana ze stopu aluminium
Osłona
Z tworzywa sztucznego ABS
Odporna na promieniowanie UV
Złącze Do Mimosy B11
Średnica masztu montażowego 40 - 120 mm