Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
UPLINK GPON OLT 4402 4x PON 4x GbE 2x SFP+

3 934,77z VAT
3 199,00 zł netto
Ilość:    przechowalnia
UPLINK GPON OLT 4402 4x PON 4x GbE 2x SFP+
Kod produktu: UPLINK-GP4402
Numer katalogowy: 7113
Producent: Uplink

Uplink GP4402 to terminal OLT przystosowany do wykorzystania w sieci GPON. Wyposażony jest w 4 porty PON oraz 6 portów uplinkowych, w tym 4 gigabitowe porty Ethernet i 2 sloty SFP+ (10 Gb/s). Dodatkowo urządzenie posiada porty Console i Aux (Ethernet). OLT w pełni wspiera multicasty i IGMP Snooping, doskonale nadaje się do dostarczania usług typu triple play.

Maksymalny split na port wynosi 1:128, a więc teoretycznie przy pełnym obsadzeniu GP4402 umożliwia podłączenie 512 abonentów. Przepustowość na port wynosi 2,5 Gb/s w downstreamie i 1,25 Gb/s w upstreamie. W przybliżeniu urządzenie posiada funkcjonalność zarządzalnego switcha, wspiera DHCP (serwer / relay / snooping), statyczny routing, ARP proxy, RIP v1/v2 oraz OSPF v2. Zarządzanie odbywa się przez graficzny interfejs Web lub linię komend. Interfejs jest przejrzysty i prosty w obsłudze.

Terminal został przez nas przetestowany pod kątem współpracy z końcówkami ONU/ONT innych producentów!

Film instruktażowy dotyczący konfiguracji OLTa i podłączenia ONT (na przykładzie Huaweia HG8245H): Konfiguracja GP4402

Uwaga! W zestawie nie ma wkładek GPON!

Najważniejsze cechy:

  • terminal OLT do sieci GPON;
  • interfejs graficzny www;
  • 4 porty PON;
  • maks. split na port PON: 1:64;
  • przepustowość na port PON: downstream: 2,5 Gb/s, upstream: 1,25 Gb/s;
  • 4 gigabitowe porty Ethernet (uplink);
  • 2 sloty SFP+ (uplink);
  • pełne wsparcie multicastów i IGMP Snoopingu;
  • DHCP serwer / relay / snooping, statyczny routing (RIP v1/v2, OSPF v2).

Specyfikacja:

Uplink GP4402
Porty uplinkowe

4 gigabitowych portów Ethernet

10/100/1000 Mb/s

2 sloty SFP+

Porty PON

4 sloty

Maks. split 1:124

Port zarządzający

1 port AUX (RJ45)

1 port konsoli (RJ45)

Maksymalny zasięg transmisji 20 km
Przepustowość portu PON

Downstream: 2488 Mb/s

Upstream: 1244 Mb/s

Długość fali

Tx: 1490 nm

Rx: 1310 nm

Moc nadawcza (Tx)

Dla wkładek klasy B+:

-2 ~ 2 dBm

Dla wkładek klasy C+:

3 ~ 7 dBm

Czułość odbioru (Rx)

Dla wkładek klasy B+:

-28 dBm

Dla wkładek klasy C+:

-30 dBm

Sposób zarządzania SNMP, Telnet, CLI, Web
Funkcje zarządzania

Monitorowanie i konfiguracja portów

Zarządzanie Layer2, takie jak VLAN, Trunk, RSTP, IGMP, QoS

Funkcje zarządzania PON: DBA, autoryzacja ONU, ACL, QoS

Konfiguracja i zarządzanie ONU

Zarządzanie alarmami

Layer2 switch

16K adresów MAC

VLAN

Do 4096 VLANów

VLAN tag / untag, VLAN transparent transmission

QinQ

Storm control w oparciu o port

Izolacja portów

Limit przepustowości na port

802.1D i 802.1W

Statyczny LACP

QoS w oparciu o port, VIC, TOS i adres MAC

Lista kontroli dostępu (ACL)

IEEE 802.x flow control

Statystyki i monitorowanie portów

Multicasty

IGMP Snooping

256 grup IP Multicast

DHCP

DHCP Serwer

DHCP Relay

DHCP Snooping

Layer 3 routing

ARP Proxy

Statyczny routing

Subnet routes: 512

Host routes: 1024

Funkcje GPON

Tcont dba

Gemport traffic

ITU-T 984.x

ONU auto-discovery / link detection / zdalna aktualizacji soft

VLAN division

Separacja użytkowników

Broadcast storm resistance

Izolacja portów

ACL / SNMP

RSTP, IGMP Proxy

Sposób zasilania Wbudowany zasilacz AC/DC
Dopuszczalna temperatura pracy Od -10 do 55 st. C
Dopuszczalna temperatura przechowywania Od -40 do 85 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 5%-90% niekondensująca

 

Produkty z tej samej kategorii