Zasilacz buforowy CAMELEON ZM48V6A-300B 48V 6A
Producent: Merawex
Kod produktu: ZM48V6A-300B
Numer katalogowy: 3801
Gwarancja (miesiące):
Cena
205,56
252,84z VAT
Liczba sztuk
favoriteDodaj do listy życzeń
Opis
Najważniejsze cechy:
  • napięcie wejściowe jednofazowe 230Vac lub 220Vdc;
  • sygnalizacja optyczna poprawnej pracy i ograniczenia prądu;
  • sygnalizacja przekaźnikowa poprawnej pracy zasilacza;
  • osobne złącza wyjściowe i do akumulatorów;
  • możliwość pracy buforowej z temperaturową kompensacją napięcia ładowania;
  • możliwość ładowania samoczynnego;
  • sygnalizacja optyczna ładowania, pracy bateryjnej i niskiego stanu baterii;
  • zabezpieczenie baterii akumulatorów przed nadmiernym rozładowaniem (RGR);
  • bezpiecznik obwodu baterii;
  • przełącznik prądu ładowania baterii;
  • przełącznik wyboru napięcia pracy buforowej (V/ogniwo);
  • możliwość wyboru zacisków na płycie czołowej oraz sposobu montażu.
Specyfikacja
ZM48V6A-300B
Napięcie zasilania AC 184~230~253V 47~53Hz
Napięcie zasilania DC z układem korekcji mocy PFC 165~220~297V
Zakres napięcia buforowego 52,8~57,6
Maksymalny prąd wyjściowy 6A
Maksymalna moc wyjściowa 300W
Wymiary 66x111x262+17 (złącza) mm
Temperatura otoczenia w czasie pracy od -25 do +55 °C
Obciążalność wyjścia przekaźnikowego 15V/1A 30V/1A 60V/0,5A przy obc. rezystancyjnym