MikroTik G1382-0350WNA zasilacz hot-swap 39 - 75 V DC, 350 W
Producent: Mikrotik
Kod produktu: RB-G1382-0350WNA
Numer katalogowy: 10781
Gwarancja (miesiące):
Cena
391,97
482,12z VAT
Liczba sztuk
favoriteDodaj do listy życzeń
Opis
Moduł zasilający 39 - 75 V DC ze wsparciem -48 V DC
Oferowany produkt to moduł zasilający typu hot-swap przeznaczony co switcha CRS804 DDQ. Na wejściu obsługuje napięcie 39 - 75 V DC, dodatkowo jest kompatybilny ze standardem telekomunikacyjnym -48 V DC, dzięki czemu może być podłączony do standardowej siłowni. Maksymalna moc modułu wynosi 350 W. Zasilacz możesz wymienić w trakcie pracy, bez konieczności wyłączania urządzenia.
Specyfikacja
MikroTik G1382-0350WNA
Wejście DC 39 - 75 V, maks. 13 A
Wyjście +12 V, 27,5 A, +5 Vsb, 4 A
Moc wyjściowa 350 W
Wymiary 40 x 50.5 x 220 mm