Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
Katalog
Sortowanie:  

Strona: [1] 2 / 2
Adapter 8P8C 1-gniazdo/2-gniazdo
Promocja
0,48z VAT
2,19 zł netto
0,39 zł netto
przechowalnia
Opton W-VOTKSd przezroczysty kabel światłowodowy 1x9/125 G.657.B3 Ghost Transparent
Promocja
0,48z VAT
0,65 zł netto
0,39 zł netto
przechowalnia
Opton DAC Z-XOTKtcdD doziemny kabel światłowodowy, 8 włókien G652D
Promocja
0,92z VAT
0,85 zł netto
0,75 zł netto
przechowalnia
Opton Aramid Z-XOTKtcdD uniwersalny kabel światłowodowy, 8 włókien G652D
Opton Aramid Z-XOTKtcdD uniwersalny kabel światłowodowy, 8 włókien G652D Producent: Opton

Wysyłka na palecie - koszt 90 zł netto!
Możliwość przewinięcia - koszt 100 zł netto (bęben wliczony w cenę)

Promocja
1,05z VAT
0,90 zł netto
0,85 zł netto
przechowalnia
Opton DAC Z-XOTKtcdD doziemny kabel światłowodowy, 12 włókien G652D
Promocja
1,09z VAT
1,05 zł netto
0,89 zł netto
przechowalnia
Opton Glass Z-XOTKtcdD uniwersalny kabel światłowodowy, 12 włókien G652D
Opton Glass Z-XOTKtcdD uniwersalny kabel światłowodowy, 12 włókien G652D Producent: Opton

Wysyłka na palecie - koszt 90 zł netto!
Możliwość przewinięcia - koszt 100 zł netto (bęben wliczony w cenę)

Promocja
1,17z VAT
1,20 zł netto
0,95 zł netto
przechowalnia
Opton Aramid Z-XOTKtcdD uniwersalny kabel światłowodowy, 24 włókna G652D
Opton Aramid Z-XOTKtcdD uniwersalny kabel światłowodowy, 24 włókna G652D Producent: Opton

Wysyłka na palecie - koszt 90 zł netto!
Możliwość przewinięcia - koszt 100 zł netto (bęben wliczony w cenę)

Promocja
1,71z VAT
1,60 zł netto
1,39 zł netto
przechowalnia
Zestaw dystansów samoprzylepnych
Promocja
3,26z VAT
3,07 zł netto
2,65 zł netto
przechowalnia
Opton rozdzielacz tub (mały) / organizer
Promocja
4,37z VAT
8,96 zł netto
3,55 zł netto
przechowalnia
Pigtail U.FL - RP-SMA/ż (20 cm) kątowy
Promocja
4,91z VAT
16,39 zł netto
3,99 zł netto
przechowalnia
MikroTik pigtail SMA męski - SMA męski zewnętrzny 1m
Promocja
6,14z VAT
22,06 zł netto
4,99 zł netto
przechowalnia
Opton rozdzielacz tub (duży) / organizer
Promocja
6,14z VAT
12,78 zł netto
4,99 zł netto
przechowalnia
Longse B170 okrągły uchwyt typu deep base do kamer LIRDC / LIRD / LIRDNT
Promocja
11,07z VAT
22,66 zł netto
9,00 zł netto
przechowalnia
Longse B220 okrągły uchwyt deep base do kamer LIRDB / LIRDN
Promocja
11,07z VAT
22,11 zł netto
9,00 zł netto
przechowalnia
Pigtail MMCX - N/ż (30 cm)
Promocja
12,18z VAT
12,96 zł netto
9,90 zł netto
przechowalnia
Tester RJ-45, RJ-11
Promocja
12,18z VAT
17,10 zł netto
9,90 zł netto
przechowalnia
Longse B230 prostokątny uchwyt deep base do kamer LIA90E
Promocja
12,29z VAT
22,11 zł netto
9,99 zł netto
przechowalnia
Uplink N2315M wzmacniacz sygnału (repeater) / punkt dostępowy 300 Mb/s
Promocja
29,51z VAT
39,85 zł netto
23,99 zł netto
przechowalnia
Antena offsetowa do MikroTika LDF, czasza 60 cm
Antena offsetowa do MikroTika LDF, czasza 60 cm Producent: CDR

Cena podana za jedną sztukę, minimalne zamówienie 4 sztuki lub wielokrotność

Promocja
30,74z VAT
39,20 zł netto
24,99 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON ONU 101Z 1x GbE 1x SC/PC
Promocja
52,88z VAT
64,99 zł netto
42,99 zł netto
przechowalnia
Obudowa StationBox S MMCX do RP-SMA
Promocja
55,35z VAT
67,50 zł netto
45,00 zł netto
przechowalnia
Przełącznica światłowodowa WT-3031C 19" 1U SC Simplex wysuwana
Promocja
60,27z VAT
65,00 zł netto
49,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK GPON / EPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC (ZTE chipset)
UPLINK GPON / EPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC (ZTE chipset) Producent: Uplink

Działa z terminalami GPON i EPON!

Promocja
65,18z VAT
79,99 zł netto
52,99 zł netto
przechowalnia
Longse LIRDNHTC500FS kamera AHD, 1/2.9" Sony 6MP CMOS, IR 20m, 3.6mm
Longse LIRDNHTC500FS kamera AHD, 1/2.9" Sony 6MP CMOS, IR 20m, 3.6mm Producent: Longse
1/2.9" SONY 6MP CMOS sensor, 5M, With IR-CUT, DNR, UTC, OSD
Promocja
78,71z VAT
86,52 zł netto
63,99 zł netto
przechowalnia
Longse LBH30HTC500FS kamera AHD, 1/2.9" Sony 6MP CMOS, IR 30 m, 3.6 mm
Longse LBH30HTC500FS kamera AHD, 1/2.9" Sony 6MP CMOS, IR 30 m, 3.6 mm Producent: Longse
1/2.9" SONY 6MP CMOS sensor, 5M, With IR-CUT, DNR, UTC, OSD
Promocja
79,95z VAT
86,52 zł netto
65,00 zł netto
przechowalnia
Opton RF-WDM55-SA aktywny konwerter CATV
Promocja
79,95z VAT
104,92 zł netto
65,00 zł netto
przechowalnia
SFP ZP5432033-PCS EPON-OLT-PX20++
Promocja
92,25z VAT
119,00 zł netto
75,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK GPON ONU FX660 (4x GbE 2x POTS 2x USB WiFi)
UPLINK GPON ONU FX660 (4x GbE 2x POTS 2x USB WiFi) Producent: Uplink

Nowa, niższa cena!
Hit sprzedażowy! Końcówka GPON kompatybilna z OLT Dasana, Ubiquossa, ZTE i Huaweia!

Promocja
97,17z VAT
188,00 zł netto
79,00 zł netto
przechowalnia
TwistPort Adaptor for UBNT Rocket 5ac PTP v2
Promocja
97,17z VAT
110,82 zł netto
79,00 zł netto
przechowalnia
Longse LIRDNTHTC500FS kamera AHD, 1/2.9" Sony 6MP CMOS, IR 30m, 2.8-12mm
Longse LIRDNTHTC500FS kamera AHD, 1/2.9" Sony 6MP CMOS, IR 30m, 2.8-12mm Producent: Longse
1/2.9" SONY 6MP CMOS sensor, 5M, With IR-CUT, DNR, UTC, OSD
Promocja
108,24z VAT
117,24 zł netto
88,00 zł netto
przechowalnia
Uplink IPC-S 250002 router odbiorczy (slave) EOC 4x FE, WiFi 2.4 GHz, 150 Mb/s
Promocja
109,47z VAT
245,00 zł netto
89,00 zł netto
przechowalnia
Longse LIA60EHTC500FS kamera AHD, 1/2.9" Sony 6MP CMOS, IR 40 m, 2,8 - 12 mm
Longse LIA60EHTC500FS kamera AHD, 1/2.9" Sony 6MP CMOS, IR 40 m, 2,8 - 12 mm Producent: Longse
1/2.9" SONY 6MP CMOS sensor, 5M, With IR-CUT, DNR, UTC, OSD
Promocja
110,69z VAT
122,36 zł netto
89,99 zł netto
przechowalnia
Uplink GPON ONT GP520R-RF 1x GE 1x FE 1x RF (CATV) 1x SC/APC
Promocja
121,77z VAT
189,00 zł netto
99,00 zł netto
przechowalnia
Longse NVR9816D rejestrator IP, 16 kanałów, H.265, 4K, 1x SATA
Promocja
158,67z VAT
315,72 zł netto
129,00 zł netto
przechowalnia
Longse NVR9809PG rejestrator IP, 9 kanałów, H.265, 4K, 1x SATA
Promocja
158,67z VAT
272,93 zł netto
129,00 zł netto
przechowalnia
Longse XVR2104D rejestrator hybrydowy IP / analog / AHD / TVI / CVI, 4 wejścia BNC
Promocja
158,67z VAT
168,95 zł netto
129,00 zł netto
przechowalnia
Szafka rozdzielcza SRS-30/53/13 29/38
Promocja
195,57z VAT
206,96 zł netto
159,00 zł netto
przechowalnia
LR-Link LREC6860BT Tehuti TN4010B0 PCIe x4 karta sieciowa NIC 10G RJ45 Ethernet
Promocja
269,37z VAT
331,79 zł netto
219,00 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti PowerBridge M10 Dish
Promocja
367,77z VAT
317,34 zł netto
299,00 zł netto
przechowalnia
Zestaw narzędzi do kabli światłowodowych
Promocja
367,77z VAT
780,78 zł netto
299,00 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] 2 / 2