Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog
Sortowanie:  

Strona: [1] / 1
Adapter 8P8C 1-gniazdo/2-gniazdo
Promocja
0,48z VAT
2,19 zł netto
0,39 zł netto
przechowalnia
OPTON connector SC/APC 0.9mm
Promocja
2,34z VAT
3,46 zł netto
1,90 zł netto
przechowalnia
Zestaw dystansów samoprzylepnych
Promocja
3,26z VAT
3,07 zł netto
2,65 zł netto
przechowalnia
Pigtail U.FL - RP-SMA/ż (20 cm) kątowy
Promocja
4,91z VAT
16,39 zł netto
3,99 zł netto
przechowalnia
Huawei HW-120100B1W zasilacz 12 V DC, 1 A (UK)
Promocja
8,46z VAT
12,80 zł netto
6,88 zł netto
przechowalnia
Siatka dla AirGrid (mała) stary typ
Promocja
10,82z VAT
15,00 zł netto
8,80 zł netto
przechowalnia
Opton zewnętrzny, płaski kabel światłowodowy (patchcord) SC/UPC-SC/UPC 80m
Promocja
30,75z VAT
55,00 zł netto
25,00 zł netto
przechowalnia
ZTE F601 GPON ONU 1x GE, 1x SC/UPC
Promocja
60,27z VAT
69,00 zł netto
49,00 zł netto
przechowalnia
Opton RF-WDM55-SA-P pasywny konwerter CATV
Promocja
67,65z VAT
72,73 zł netto
55,00 zł netto
przechowalnia
Huawei HG8110H GPON/EPON ONT 1x GE, 1x POTS, 1x SC/APC w obudowie i z zasilaniem awaryjnym
Promocja
97,17z VAT
89,00 zł netto
79,00 zł netto
przechowalnia
Huawei HG8110H GPON/EPON ONT 1x GE, 1x POTS, 1x SC/APC
Promocja
97,17z VAT
104,32 zł netto
79,00 zł netto
przechowalnia
Uplink IPC-S 250002 router odbiorczy (slave) EOC 4x FE, WiFi 2.4 GHz, 150 Mb/s
Promocja
109,47z VAT
245,00 zł netto
89,00 zł netto
przechowalnia
Huawei 34060494 wkładka SFP+ Multimode 10G 850nm 300m
Promocja
121,77z VAT
224,84 zł netto
99,00 zł netto
przechowalnia
POE kabelek - czarny (paczka 100 sztuk) gniazdo 2,5 / 5,5 mm
POE kabelek - czarny (paczka 100 sztuk) gniazdo 2,5 / 5,5 mmWYPRZEDAŻ Producent: CDR

Paczka zawierająca 100 sztuk

Promocja
121,77z VAT
199,00 zł netto
99,00 zł netto
przechowalnia
HUAWEI HG8240H GPON ONT terminal 4x GE, 2x POTS
Promocja
121,77z VAT
129,55 zł netto
99,00 zł netto
przechowalnia
Huawei HG8245Q2 zaprogramowany pod ZTE terminal GPON ONT 4x GE 1x RJ11 (POTS) 2x USB dual band WiFi 2,4 / 5 GHz
Promocja
182,04z VAT
180,96 zł netto
148,00 zł netto
przechowalnia
Huawei HG8245Q2 terminal EPON ONT 4x GE 1x RJ11 (POTS) 2x USB dual band WiFi 2,4 / 5 GHz
Promocja
182,04z VAT
180,96 zł netto
148,00 zł netto
przechowalnia
Huawei HG8245Q2 terminal GPON ONT 4x GE 1x RJ11 (POTS) 2x USB dual band WiFi 2,4 / 5 GHz
Promocja
182,04z VAT
180,96 zł netto
148,00 zł netto
przechowalnia
D-Link DIR-2150/SP dwupasmowy, gigabitowy router bezprzewodowy AC, 2100 Mb/s, 5x GE, MU-MIMO, TR-069
Promocja
191,87z VAT
208,88 zł netto
155,99 zł netto
przechowalnia
Tenda nova MW5s dwuzakresowe punkty dostępowe AC1200 Mesh, MU-MIMO, 2x GE, zestaw 2 sztuk
Promocja
244,77z VAT
229,00 zł netto
199,00 zł netto
przechowalnia
Cisco zestaw akcesoriów do switcha Nexus 3048 / 3064
Promocja
244,77z VAT
299,00 zł netto
199,00 zł netto
przechowalnia
Tenda nova MW5c Mesh WiFi System AC1200 MU-MIMO 2x GE 2-pack
Promocja
245,99z VAT
327,53 zł netto
199,99 zł netto
przechowalnia
Knipex 12 82 130 SB stripper z dwoma otworami (125 / 250 um)
Promocja
269,37z VAT
285,86 zł netto
219,00 zł netto
przechowalnia
Opton WIS0731 stół warsztatowy 4 w 1
Promocja
439,11z VAT
445,00 zł netto
357,00 zł netto
przechowalnia
Andrew / Commscope VHLP2-32-NC3 antena 60 cm, 32 GHz, 43.5 dBi
Promocja
615,00z VAT
1 000,00 zł netto
500,00 zł netto
przechowalnia
Tenda MW12 Mesh WiFi System AC2100, 3x GE, 3-pak
Promocja
813,02z VAT
913,26 zł netto
660,99 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti airFiber 60 z radiem backup 5 GHz, 1 Gb/s
Ubiquiti airFiber 60 z radiem backup 5 GHz, 1 Gb/s Producent: Ubiquiti Networks

Cena podana za jedną stronę!

Promocja
1 291,50z VAT
1 353,54 zł netto
1 050,00 zł netto
przechowalnia
Huawei H806GPFD płyta GPON 16 portowa (wkładki SFP klasy C+ w zestawie) do terminali OLT MA56XX
Promocja
5 533,77z VAT
5 499,00 zł netto
4 499,00 zł netto
przechowalnia
Huawei GPON H805GPFD Board 16 Ports (wkładki SFP klasy C+ w zestawie)
Promocja
5 533,77z VAT
5 499,00 zł netto
4 499,00 zł netto
przechowalnia
Huawei terminal OLT MA5608T bez płyty GPON, 2 płyty MCUD (1G), zasilanie DC MPWC (zestaw)
Promocja
7 749,00z VAT
8 599,00 zł netto
6 300,00 zł netto
przechowalnia
Huawei CloudEngine switch S6730-S24X6Q-AC 24x SFP+, 6x QSFP+ (40 Gb/s), zasilanie AC
Promocja
9 592,77z VAT
9 199,00 zł netto
7 799,00 zł netto
przechowalnia
Huawei terminal OLT MA5800-X15 bez płyty GPON (płyty kontrolne MPLB)
Promocja
11 437,77z VAT
11 999,00 zł netto
9 299,00 zł netto
przechowalnia
Huawei CE8850-32CQ-EI-AC zarządzalny switch (przełącznik) 32x QSFP28 (100 Gb/s), 2x SFP+ (10 Gb/s), 2 zasilacze AC
Promocja
61 377,00z VAT
59 999,00 zł netto
49 900,00 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1