Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
Katalog
Sortowanie:  

Strona: [1] / 1
Opton W-VOTKSd przezroczysty kabel światłowodowy 1x9/125 G.657.B3 Ghost Transparent
Promocja
0,48z VAT
0,65 zł netto
0,39 zł netto
przechowalnia
Adapter 8P8C 1-gniazdo/2-gniazdo
Promocja
0,97z VAT
2,19 zł netto
0,79 zł netto
przechowalnia
Opton Glass Z-XOTKtcdD uniwersalny kabel światłowodowy, 12 włókien G652D
Opton Glass Z-XOTKtcdD uniwersalny kabel światłowodowy, 12 włókien G652D Producent: Opton

Wysyłka na palecie - koszt 90 zł netto!
Możliwość przewinięcia - koszt 100 zł netto (bęben wliczony w cenę)

Promocja
1,29z VAT
1,20 zł netto
1,05 zł netto
przechowalnia
Opton Aramid Z-XOTKtcdD uniwersalny kabel światłowodowy, 24 włókna G652D
Opton Aramid Z-XOTKtcdD uniwersalny kabel światłowodowy, 24 włókna G652D Producent: Opton

Wysyłka na palecie - koszt 90 zł netto!
Możliwość przewinięcia - koszt 100 zł netto (bęben wliczony w cenę)

Promocja
1,71z VAT
1,50 zł netto
1,39 zł netto
przechowalnia
Zestaw dystansów samoprzylepnych
Promocja
3,26z VAT
3,07 zł netto
2,65 zł netto
przechowalnia
Opton rozdzielacz tub (mały) / organizer
Promocja
4,37z VAT
8,96 zł netto
3,55 zł netto
przechowalnia
Pigtail U.FL - RP-SMA/ż (20 cm) kątowy
Promocja
4,91z VAT
16,39 zł netto
3,99 zł netto
przechowalnia
Opton rozdzielacz tub (duży) / organizer
Promocja
6,14z VAT
12,78 zł netto
4,99 zł netto
przechowalnia
Tester RJ-45, RJ-11
Promocja
12,18z VAT
17,10 zł netto
9,90 zł netto
przechowalnia
Antena offsetowa do MikroTika LDF, czasza 60 cm
Antena offsetowa do MikroTika LDF, czasza 60 cm Producent: CDR

Cena podana za jedną sztukę, minimalne zamówienie 4 sztuki lub wielokrotność

Promocja
30,74z VAT
39,20 zł netto
24,99 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON ONU 101Z 1x GbE 1x SC/PC
Promocja
55,34z VAT
64,99 zł netto
44,99 zł netto
przechowalnia
Obudowa StationBox S MMCX do RP-SMA
Promocja
55,35z VAT
67,50 zł netto
45,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK GPON / EPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC (ZTE chipset)
UPLINK GPON / EPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC (ZTE chipset) Producent: Uplink

Działa z terminalami GPON i EPON!

Promocja
67,64z VAT
74,99 zł netto
54,99 zł netto
przechowalnia
Longse LIRDNHTC500FS kamera AHD, 1/2.9" Sony 6MP CMOS, IR 20m, 3.6mm
Longse LIRDNHTC500FS kamera AHD, 1/2.9" Sony 6MP CMOS, IR 20m, 3.6mm Producent: Longse
1/2.9" SONY 6MP CMOS sensor, 5M, With IR-CUT, DNR, UTC, OSD
Promocja
78,71z VAT
86,97 zł netto
63,99 zł netto
przechowalnia
Opton RF-WDM55-SA aktywny konwerter CATV
Promocja
79,95z VAT
104,92 zł netto
65,00 zł netto
przechowalnia
Longse LBH30HTC500FS kamera AHD, 1/2.9" Sony 6MP CMOS, IR 30 m, 3.6 mm
Longse LBH30HTC500FS kamera AHD, 1/2.9" Sony 6MP CMOS, IR 30 m, 3.6 mm Producent: Longse
1/2.9" SONY 6MP CMOS sensor, 5M, With IR-CUT, DNR, UTC, OSD
Promocja
79,95z VAT
86,97 zł netto
65,00 zł netto
przechowalnia
TwistPort Adaptor for UBNT Rocket 5ac PTP v2
Promocja
97,17z VAT
110,87 zł netto
79,00 zł netto
przechowalnia
Longse LIRDNTHTC500FS kamera AHD, 1/2.9" Sony 6MP CMOS, IR 30m, 2.8-12mm
Longse LIRDNTHTC500FS kamera AHD, 1/2.9" Sony 6MP CMOS, IR 30m, 2.8-12mm Producent: Longse
1/2.9" SONY 6MP CMOS sensor, 5M, With IR-CUT, DNR, UTC, OSD
Promocja
108,24z VAT
117,84 zł netto
88,00 zł netto
przechowalnia
Uplink IPC-S 250002 router odbiorczy (slave) EOC 4x FE, WiFi 2.4 GHz, 150 Mb/s
Promocja
109,47z VAT
245,00 zł netto
89,00 zł netto
przechowalnia
Longse LIA60EHTC500FS kamera AHD, 1/2.9" Sony 6MP CMOS, IR 40 m, 2,8 - 12 mm
Longse LIA60EHTC500FS kamera AHD, 1/2.9" Sony 6MP CMOS, IR 40 m, 2,8 - 12 mm Producent: Longse
1/2.9" SONY 6MP CMOS sensor, 5M, With IR-CUT, DNR, UTC, OSD
Promocja
110,69z VAT
122,99 zł netto
89,99 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti PowerBridge M10 Dish
Promocja
367,77z VAT
318,97 zł netto
299,00 zł netto
przechowalnia
Andrew / Commscope VHLP2-32-NC3 antena 60 cm, 32 GHz, 43.5 dBi
Promocja
615,00z VAT
1 000,00 zł netto
500,00 zł netto
przechowalnia
OPTON Active Optical Cable QSFP+ 40Gbps to 4x SFP+ 10Gbps 2m
Promocja
626,07z VAT
1 275,00 zł netto
509,00 zł netto
przechowalnia
Redback SmartEdge 400
Redback SmartEdge 400WYPRZEDAŻ Producent: Ericsson
Promocja
6 148,77z VAT
34 999,00 zł netto
4 999,00 zł netto
przechowalnia
FiberHome terminal GPON OLT AN5516-04 (16x GPON z wkładkami, 2x zasilanie DC)
Promocja
8 487,00z VAT
12 637,48 zł netto
6 900,00 zł netto
przechowalnia
FiberHome terminal GPON OLT AN5516-04 (16x GPON z wkładkami, zasilanie AC)
Promocja
8 487,00z VAT
10 262,03 zł netto
6 900,00 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1