Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Splitter PLC 1x4 ABS box SM 2mm 1m SC/UPC

54,45 zł z VAT
44,27 zł netto
Ilość:    przechowalnia
Splitter PLC 1x4 ABS box SM 2mm 1m SC/UPC
Kod produktu: OP-PLC-1X4-AB-SCU-1
Producent: Opton

Pasywny splitter światłowodowy do budowy sieci G-PON zamknięty w obudowie z tworzywa ABS.

 
Dzieli równo sygnał wejściowy na cztery włókna w stosunku 1:4
 
Zarówno przewody wejściowe i wyjściowe zakończone wtykami SC/UPC (niebieskie).
 
Włókno G 657.A1.
 
Splitter PLC 1x4 ABS BOX
Rodzaj włókna G.657A1
Długość fali 1260 nm - 1650 nm 
Maks. tłumienność ≤ 7,6 dB
Niejednorodność tł. maks. ≤ 0,8 dB
PDL ≤ 0,2 dB
Wpływ długości fali ≤ 0,8
Reflektancja ≥ 50 dB
Kierunkowość ≥ 55 dB
Dopuszczalna temperatura pracy Od -40 do 85 st. C

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii