Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów

Strona: [1] / 1
MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m
63,42 zł z VAT
51,56 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km
88,34 zł z VAT
71,82 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module
105,71 zł z VAT
85,94 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable (kabel DAC) 1m
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable (kabel DAC) 1m Producent: Mikrotik

Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port SFP bez użycia światłowodu i wkładek.

110,43 zł z VAT
89,78 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-55DLC80D SFP Dual, 1.25G, SM, LC, 1550nm, 80km
127,42 zł z VAT
103,59 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable (kabel DAC) 3m
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable (kabel DAC) 3m Producent: Mikrotik
Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port SFP bez użycia światłowodu i wkładek.
149,08 zł z VAT
121,20 zł netto
przechowalnia
MikroTik CWDM-CHASSIS-2-C2 obudowa Rack 19" na 2 moduły CWDM
184,99 zł z VAT
150,40 zł netto
przechowalnia
MikroTik S+RJ10 10/100/1000M/2.5G/5G/10G copper module
248,47 zł z VAT
202,01 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-4554LC80D SFP WDM, 1.25G, SM, LC, 80km zestaw
310,39 zł z VAT
252,35 zł netto
przechowalnia
MikroTik SFP GPON ONU Stick (class C+)
316,00 zł z VAT
256,91 zł netto
przechowalnia
MikroTik SFP+ 10G WDM 1270/1310 10km LC DDMI
1 289,66 zł z VAT
1 048,50 zł netto
Dostępność przechowalnia
MikroTik CWDM-MUX8A-C2 CWDM MUX/DEMUX 8 kanałowy 1470-1610 nm
1 321,36 zł z VAT
1 074,28 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1