Huawei eKitEngine S220-24P4X switch L2 24x GE, 4x SFP+, 24x PoE+ OUT (802.3af/at), 400 W
Producent: Huawei
Kod produktu: HUA-S220-24P4X
Numer katalogowy: 9842
Gwarancja (miesiące):
Towar wysyłamy tylko do krajów Unii Europejskiej i Szwajcarii!
Cena
1 599,25z VAT
Liczba sztuk
favoriteDodaj do listy życzeń
Opis
Huawei S220-24P4X to zarządzalny switch z serii eKitEngine. Został wyposażony w 24 gigabitowe porty Ethernet (10/100/1000 Mb/s) i 4 sloty SFP+ (10 Gb/s). Na wszystkich portach Ethernet znajduje się wyjście zasilania PoE+, maksymalna moc na port to 15,4 W przy 802.3af lub 30 W przy 802.3at. Łączny budżet mocy na całe urządzenie wynosi 400 W, znacznie więcej niż oferują rozwiązania z tańszej serii S110. Switch zapewnia duże bezpieczeństwo sieci, obsługuje różnego rodzaju uwierzytelnianie (w oparciu o adres MAC czy 802.1X) oraz jest chroniony przed różnego rodzaju atakami z zewnątrz. Urządzeniem możesz zarządzać z wykorzystaniem interfejsu Web UI, CLI lub korzystając z SNMP. Dodatkowo wspiera zarządzanie w chmurze oraz w aplikacji Huawei eKit. S220-24P4X posiada wbudowany zasilacz AC, maksymalny pobór mocy wynosi 485,91 W. Korzysta z aktywnego chłodzenia z inteligentnym dostosowaniem prędkości wentylatorów. Urządzenie sprawdzi się głównie jako switch dostępowy w sieciach złożonych z wielu AP. Zapewnia duży budżet mocy i wysoką przepustowość dzięki zastosowaniu slotów SFP+ (10 Gb/s). W mniejszych sieciach z powodzeniem może go wykorzystać jako główny i jedyny switch, który jednocześnie oprócz PoE zapewni podstawowe zarządzanie.
24 gigabitowe porty Ethernet, 4 sloty SFP+
24 wyjścia PoE+
Na wszystkich portach Ethernet znajduje się wyjście zasilania PoE+. Maksymalna moc wyjściowa na port, zgodnie ze standardami, wynosi 15,4 W przy 802.3 af lub 30 W 802.3 at. Łączny budżet mocy na całe urządzenie to 400 W, znacznie więcej niż oferują rozwiązania z serii S110. Dzięki temu możesz obciążyć wszystkie porty korzystając ze standardu 802.3 af, co jest konieczne w dużych sieciach, w których znajduje się wiele punktów dostępowych.
Zarządzanie Layer 2
Zastosowanie
Specyfikacja
Huawei S220-24P4X
Przepustowość przełączania 128 Gb/s
Prędkość przekazywania pakietów 95 Mp/s
Porty
24x gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s z PoE+
4x SFP+ (10 Gb/s)
Wymiary 43.6 mm x 442 mm x 220 mm
Wysokość 1U
Waga 3,79 kg
Rodzaj zasilania Wbudowany zasilacz AC
Nominalne napięcie wejściowe 100 - 240 V AC, 50/60 Hz
Zakres napięcia wejściowego 90 - 29 V AC, 45/65 Hz
Maksymalny pobór mocy
Bez PoE: 44,35 W
Z pełnym obciążeniem PoE: 485,91 W (budżet PoE: 400 W)
Głośność
W normalnej temperaturze: 49,3 dB (A)
W wysokiej temperaturze: 63 dB (A)
Dopuszczalna temperatura pracy Od -5 do 50 st. C
Dopuszczalna temperatura przechowywania Od -40 do 70 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 5%-95% niekondensująca
Ochrona przepięciowa portów serwisowych  ±10 kV
Ochrona przepięciowa poru zasilającego ±6 kV