Huawei eKitEngine S220-24T4X switch L2 24x GE, 4x SFP+
Producent: Huawei
Kod produktu: HUA-S220-24T4X
Numer katalogowy: 9841
Cena
757,63
931,88z VAT
Opis
Huawei S220-24T4X to zarządzalny switch z serii eKitEngine. Został wyposażony w 24 gigabitowe porty Ethernet (10/100/1000) Mb/s i 4 sloty SFP+ (10 Gb/s). Wspiera zarządzanie w warstwie Layer 2, w tym m. in. protokoły STP (STP / RSTP / MSTP) oraz ERPS (Ethernet Ring Protection Switching). Zapewnia duże bezpieczeństwo sieci, obsługuje różnego rodzaju uwierzytelnianie (w oparciu o adres MAC czy 802.1X) oraz jest chroniony przed różnego rodzaju atakami z zewnątrz. Urządzeniem możesz zarządzać z wykorzystaniem interfejsu Web UI, CLI lub korzystając z SNMP. Dodatkowo wspiera zarządzanie w chmurze oraz w aplikacji Huawei eKit. S220-24T4X posiada wbudowany zasilacz AC, maksymalny pobór mocy wynosi 35,04 W. Korzysta z aktywnego chłodzenia z inteligentnym dostosowaniem prędkości wentylatorów. Urządzenie sprawdzi się jako zaawansowany switch dostępowy w miejscach, w których nie korzystasz z zasilania PoE lub jako główny switch w mniejszych sieciach.
24 gigabitowe porty Ethernet, 4 sloty SFP+
Specyfikacja
Huawei S220-24T4X
Przepustowość przełączania 128 Gb/s
Prędkość przekazywania pakietów 95 Mp/s
Porty
24x gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s
4x SFP+ (10 Gb/s)
Wymiary 43.6 mm x 442 mm x 220 mm
Wysokość 1U
Waga 3,44 kg
Rodzaj zasilania Wbudowany zasilacz AC
Nominalne napięcie wejściowe 100 - 240 V AC, 50/60 Hz
Zakres napięcia wejściowego 90 - 29 V AC, 45/65 Hz
Maksymalny pobór mocy 35,04 W
Głośność
W normalnej temperaturze: 47 dB (A)
W wysokiej temperaturze: 51 dB (A)
Dopuszczalna temperatura pracy Od -5 do 50 st. C
Dopuszczalna temperatura przechowywania Od -40 do 70 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 5%-95% niekondensująca
Ochrona przepięciowa portów serwisowych  ±10 kV
Ochrona przepięciowa poru zasilającego ±6 kV