BBS Power AGM4V4.5AH akumulator AGM VRLA 4 V, 4.5 Ah
Producent: BBS Power
Kod produktu: AGM4V4.5AH
Numer katalogowy: 9480
Gwarancja (miesiące):
Promocja
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
Opis
Napięcie 4 V
Akumulator cechuje się napięciem 4 V, które jest wykorzystywane w wielu urządzeniach. Jest to popularne napięcie w systemach alarmowych, narzędziach czy elektronice użytkowej. Oferowany produkt sprawdzi się do każdego sprzętu, który korzysta z napięcia 4 V.
Technologia AGM
Bezpieczny i bezobsługowy akumulator
Wysoka jakość
Specyfikacja
BBS Power AGM4V4.5AH
Napięcie 4 V
Pojemność 4.5 Ah
Wymiary 48 x 48 x 100 mm
Wysokość z terminalem: 106 mm
Waga 0.48 kg (1.06 lbs)
Terminal (złącze) F1
Pojemność przy 25° 4.5 Ah przy 20 godzinach (0.225 A)
2.7 Ah przy 27 minutach (4.5 A)
1.575 Ah przy 7 minutach (13.5 A)
Pojemność w zależności od temperatury (20 godzin) 102% przy 40°C
100% przy 25°C
85% przy 0°C
65% przy -15°C
Wewnętrzna rezystancja 50 mΩ
Samorozładowanie przy 25° C 91% po 3 miesiącach
82% po 6 miesiącach
64% po 12 miesiącach
Ładowanie (stały prąd) Cykliczne: 4.80 - 4.95 V
Buforowe: 4.50 - 4.60 V