RED Power RP24V1A-PG-WM-EU zasilacz PoE, 24 V, 1 A, gigabit Ethernet (1 Gb/s)
Producent: RED Power
Kod produktu: RP24V1A-PG-WM-EU
Numer katalogowy: 9045
Gwarancja (miesiące):
Promocja
6,10
7,50z VAT
Liczba sztuk
favoriteDodaj do listy życzeń
Opis
RED Power RP24V1A-PG-WM-EU to zasilacz PoE o napięciu wyjściowym 24 V DC i prądzie 1 A. Moc wyjściowa wynosi około 24 W, przy nominalnym prądzie. Został wyposażony w 2 porty gigabit Ethernet (10/100/1000 Mb/s), jeden z nich to wejście danych (LAN), a drugi na wyjściu podaje zasilanie i dane (POE). Zasilacz jest typu "wall mount", wpina się go bezpośrednio do gniazdka, bez dodatkowego kabla zasilającego. Posiada diodę LED informującą o stanie pracy.
Pasywne PoE
Napięcie 24 V DC, prąd 1 A
Na wyjściu zasilacz podaje napięcie 24 V DC i maksymalny prąd 1 A. Przy nominalnym napięciu moc wyjściowa wynosi około 24 W. Zasilacz może pracować z licznymi urządzeniami dostępnymi na rynku, między innymi bezprzewodowymi rozwiązaniami Ubiquiti oraz MikroTika.
Porty gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s
Dioda LED, podłączenie bezpośrednio do gniazdka
Efficiency Level VI, liczne zabezpieczenia
Zasilacz spełnia restrykcyjne normy nowego standardu Efficiency Level VI, pobór mocy zasilacza to mniej niż 0,2 W, a sprawność wynosi minimum 88% przy nominalnym napięciu. Zastosowano zabezpieczenie przed zbyt wysokim prądem, zwarciem oraz przegrzaniem. Po ustąpieniu przyczyny zwarcia, zbyt wysokiego napięcia lub zbyt wysokiej temperatury zasilacz powinien samoistnie podjąć ponownie pracę.
Wiele zastosowań
Napięcie 24 V jest popularne wśród wielu urządzeń sieciowych, między innymi w produktach Ubiquiti i MikroTika. Sprawdzi się także do zasilania innych produktów, które mają wejście PoE i są kompatybilne z napięciem 24 V.
Specyfikacja
RP24V1A-PG-WM-EU
Właściwości wejściowe
Nominalne napięcie 100 -240 V AC
Nominalna częstotliwość 50 / 60 Hz
Zakres napięcia 90 - 264 V AC
Zakres częstotliwości 47 - 63 Hz
Prąd
Maksymalnie 0,5 A
(przy nominalnym obciążeniu)
Prąd rozruchowy
Maksymalnie 30 A przy 110 V AC / 60 Hz
Maksymalnie 60 A przy 230 V AC /  50 Hz
Własny pobór mocy Maksymalnie 0,2 W
Właściwości wyjściowe
Nominalne napięcie 24 V DC
Maksymalny prąd 1 A
Poziom pulsacji i szumu 240 mV p-p
Czas podtrzymania Min. 40 ms przy pełnym obciążeniu i 115 V AC
Regulacja linii ± 5%
Regulacja obciążenia ± 5%
Sprawność 88%
Zabezpieczenia i standardy
Przeciwzwarciowe Po usunięciu przyczyny zwarcia zasilacz automatycznie wróci do pracy
Standardy EMI
EN55022:2010
EN55015:2013
Właściwości środowiskowe i pozostałe
Dopuszczalna temperatura pracy Od -20 do 45 st. C
Dopuszczalna temperatura przechowywania Od -20 do 60 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 5%-90% RH
Wymiary
80 x 70 x 70 mm (z wtyczką)
80 x 30 x 31 mm (bez wtyczki)