JRMB-900-4,7 to antena paraboliczna popularnej firmy Jirous. Przeznaczona została do pracy w licencjonowanym paśmie 4,7 GHz, zakres częstotliwości 4,4 - 5 GHz. Oferowany produkt posiada podwójną polaryzację (pionową i poziomą), cechuje się zyskiem wynoszącym około 30 dBi. Średnica czaszy wynosi 90 cm.
Antena posiada złącza N żeńskie.
Najważniejsze cechy:
- praca w częstotliwości 4,4 - 5 GHz;
- średnica czaszy: 90 cm;
- zysk 30 dBi;
- podwójna polaryzacja;
- złącza N żeńskie;
- solidny uchwyt umożliwiający regulację kąta nachylenia.
Specyfikacja:
| JRMB-900-4,7 | |
| Zakres częstotliwości | 4,4 - 5 GHz |
| Zysk energetyczny | 30 ± 0,5 dBi |
| Straty odbicia (RL) | ≥ 14 dB |
| Szerokość wiązki (-3 dB) | 5,2° |
| Stosunek mocy wiązki przód - tył | ≥ 47 dB |
| Polaryzacja | Pionowa i pozioma |
| Złącza | N żeńskie |
| Parabola |
Średnica 900 mm Wykonana z aluminium |
| Osłona |
Tworzywo sztuczne (ABS) Odporna na promieniowanie UV |
| Średnica masztu montażowego | 40 - 120 mm |