Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
WiBOX Obudowa Medium

190,65z VAT
155,00 zł netto
Ilość:    przechowalnia
WiBOX Obudowa Medium
Kod produktu: WIBOX-OB-MEDIUM
Numer katalogowy: 3013

Towar na zamówienie.

Seria Anten i Obudów WiBOX wyróżnia się wysoką ergonomią i jakością wykonania. Na każdą z obudów WiBOX składa się duża uszczelniana komora główna z promiennikami, solidny regulowany uchwyt (patrz zdjęcia) wraz z przepuszczonym do wewnątrz obudowy kablem uziemiającym, dławik.

W przeciwieństwie do anten, obudowy nie są wyposażone w promiennik i ich wyposażenie w całości zależy od koncepcji użytkownika.
 
Duża obudowa zapewnia wewnątrz przestrzeń, która pomieści praktycznie wszelkie używane na rynku platformy WISP. Specjalna konstrukcja uzupełniona uszczelką zapewnia szczelność na poziomie IP67. U dołu obudowy znajduje się zestaw miejsc pod przepusty (dławiki). Wokół pola z dławikami znajduje się specjalny kołnierz, który zapobiega przesączaniu się wody spływającej po obudowie do dławików. Zapobiega to ich zamoknięciu.  Obudowa wykonana jest z tworzywa odpornego na UV i warunki pogodowe. 
 
Uchwyt zaprojektowany dla operatorów:
 
Mocowanie obudowy do masztu odbywa się za pomocą wzmocnionego uchwytu WiMount, wykonanego plastiku z domieszką z włókna szklanego. Uchwyt WiMount jest masywny i kryje w sobie dwa przeguby umożliwiające regulację w pionie i poziomie. Na uchwycie naniesiona jest skala kątomierza. Przez środek uchwtytu przeprowadzony jest przewód uziemiający zakończony końcówkami oczkowymi. 
 
Na "plecach" anteny pod gniazdem do mocowania przegubu znajduje się uszczelnione mocowane śrubą przejście uziemienia do wnętrza obudowy.
 
Cechy szczególne obudowy Medium:
 
  • przestrzeń montażowa 26 x 26 x 6 cm
  • Wodoszczelna zewnętrzna obudowa WiBox Medium
  • Wysokiej jakości wodoszczelny dławik RJ45
  • Wysokiej jakości precyzyjne mocowanie z włókna szklanego WiMount
  • Mocowanie do masztu (max 60mm) i do ściany
  • Uziemienie przeprowadzone przez uchwyt montażowy do środka obudowy
  • Zaprojektowana do każdych warunków pogodowych.
 
 
 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii