Dahua IPC-HFW2541T-ZAS-27135-S2 WizMind kamera zewnętrzna IP 5Mpix 2.7~13.5 mm Starlight mikrofon, 12V DC, PoE
Producent: Dahua Technology
Kod produktu: DH-IPC-HFW2541TZAS23
Numer katalogowy: 10076
Gwarancja (miesiące):
Cena
Niedostępne
favoriteDodaj do listy życzeń
Opis
Intuicyjna nawigacja w menu
Funkcje AI w kamerach Dahua
Ochrona perymetryczna
Smart Motion Detection Plus (SMD+)
Dodatkowe funkcje zastosowane w kamerze Dahua
Redukcji szumów - 3D NR
Funkcja RoI
Funkcja WDR
Kompensacja światła wstecznego - BLC
Kompensacja mocnego oświetlenia - HLC
Maski prywatności
Kamera w technologii Starlight
Zasilanie poprzez technologie PoE
Obsługa Smart kodek
Oświetlacz IR
Obiektyw typu motozoom
Kamera posiada również regulowany obiektyw o ogniskowej 2.7 ~ 13.5mm. Dodatkowo zapewnia zdolność zdalnego sterowania ogniskową obiektywu poprzez funkcję motozoom oraz funkcję automatycznego ustawienia ostrości autofocus.
Slot karty pamięci
Wbudowany mikrofon
Współpraca z SSWiN
Klasa szczelności IP67
Wysoka jakość wykonania obudowy potwierdza nadanie urządzeniu klasy zabezpieczeń IP67.
Oprogramowanie
Dahua ToolBox
ConfigTool
Oprogramowanie Smart PSS
DSS Express
DSS Pro
DMSS
Warianty instalacji
Specifikacja
IPC-HFW2541T-ZAS-27135-S2
Przetwornik 1/2.9" 4MP image sensor, low illuminance, HD CMOS
Rozdzielczość 4Mpx, 2688 (H) x 1520 (V) pikseli
RAM / ROM     128MB / 128MB
System skanowania     Progresywny
Migawka Migawka
S/N     >56dB
Minimalne oświetlenie     0.008 Lux/F1.5 (Kolor, 30 IRE)
0.0008 Lux/F1.5 (B/W, 30 IRE)
0 Lux (IR wł.)
Oświetlacz     4 diody IR LED (podczerwień)
Zasięg oświetlacza     60m (196.85ft)
Kontrola oświetlacza     Automatyczna / ręczna
Regulacja położenia     Panorama: 0° ~ 360°
Nachylenie: 0° ~ 90°
Obrót: 0° ~ 360
Obiektyw
Rodzaj     Zmiennoogniskowy (Motozoom)
Montaż     ⌀14
Ogniskowa     2.7 ~ 13.5mm (F1.5)
Kąt widzenia     H: 104° ~ 29°
V: 54° ~ 16°
D: 125° ~ 34°
Typ przysłony     Stały
Tryb Makro (ostrość od)     0.8m (2.62ft)
Zasięg DORI     Wykrywanie: W - 64.0m, T - 210.0m
Obserwacja: W - 25.6m, T - 84.0m
Rozpoznanie: W - 12.8m, T - 42.0m
Identyfikacja: W - 6.4m, T - 21.0m
Obraz
Kompresja wideo     H.265 / H.264 / H.264H / H.264B
MJPEG (strumień pomocniczy)
Smart Kodek     Tak (H.265+ / H.264+)
Jednoczesna liczba strumieni wideo     2
Prędkość i rozdzielczość przetwarzania
(główny strumień)
4Mpx - 2688x1520 (1 ~ 20kl/s)
4Mpx - 2560x1440 (1 ~ 25/30kl/s)
(pomocniczy strumień)
D1 - 704x576 (1 ~ 25kl/s)
D1 - 704x480 (1 ~ 30kl/s)
Kontrola szybkości transmisji     CBR / VBR
Bitrate 32Kbps ~ 6144Kbps (H.264)
12Kbps ~ 6144Kbps (H.265)
Dzień / Noc     Automatyczny (ICR) / kolor / czarno-biały
Kontrola wzmocnienia     Automatyczna (AGC), ręczna
BLC Wsparcie
HLC Wsparcie
Kompensacja tła     WDR 120dB
Balans bieli     Automatyczny (AWB) / naturalny / oświetlenie uliczne / zewnętrzny / ręczny / region
Redukcja szumów     3D NR
Oświetlenie Smart     Wsparcie
Strefy prywatności     Wł. / wył. (4 obszary)
Detekcja ruchu   Wł. / wył. (4 obszary, prostokąty)
Obszar zainteresowania (Roi) Wł. / wył. (4 obszary)
Lustrzane odbicie  Wsparcie
Obrót obrazu     0°, 90°, 180°, 270° (wsparcie 90°, 270° dla rozdzielczości 2688x1520 i niższej)
Audio
Kompresja G.711a / G.711Mu / PCM / G.726
Mikrofon Tak (wbudowany)
Funkcje sztucznej inteligencji (AI - Deep Learning)
SMD+     Klasyfikacja (człowiek / pojazd), filtr fałszywych alarmów
Alarm
Interfejs
Ethernet 1x RJ45 10/100 Base-T
Zasilanie     1x gniazdo 5,5/2,1 na przewodzie
Audio 1x wejście (RCA), 1x wyjście (RCA)
Alarm 1x wejście 5mA 3V ~ 5V DC
1x wyjście 300mA 12VDC
Pamięć 1x slot karty microSD/ microSDHC/ microSDXC do 256GB
Sieć
SDK i API     Tak
Obsługa     ONVIF (Profil S / Profil T), CGI, Milestone, P2P
Użytkownicy online     6 użytkowników (całkowita przepustowość 36M)
Archiwizacja sieciowa     FTP / SFTP / karta MicroSD
Obsługa przez przeglądarki www IE
Chrome
Firefox
Zdalne sterowanie     CMS (Smart PSS), DSS, DMSS, P2P
urządzenia mobilne: iOS, Android
Pozostałe
Konstrukcja Front kamery: metal
Korpus kamery: metal
Uchwyt: metal
Klasa szczelności     IP67
Zasilanie     DC 12V
PoE DC 48V (802.3af)
Pobór mocy     Podstawowy: 2.4W (12V DC), 3.1W (PoE)
Maks. 8.8W (12V DC), 10.2W (PoE) - IR wł. + WDR + Funkcje AI
Wilgotność  0 ~ 95% (bez kondensacji)
Temperatura otoczenia     -40°C ~ +60°C (-40°F ~ +140°F)
Temperatura pracy     -30°C ~ +60°C (-22°F ~ +140°F)
Waga     760g (1.7Ib)
Wymiary (szer./dł./wys.)  75.8x238.5x71.6mm