Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane

Do odwołania nie realizujemy odbiorów osobistych

Aktualności
25-11-2020
Nowość! CubeG-5ac60ad - nowe rozwiązanie 60GHz MikroTika!
Już dostępny jest MikroTik RBCubeG-5ac60ad w 2-paku! To nowe rozwiązanie przeznaczone do połączeń punkt-punkt w paśmie 60 GHz, wg producenta może być stosowane w odległości do 800 m. Urządzenie posiada gigabitowy port Ethernet, może być zasilane przez pasywne PoE lub standard 802.3af/at. Dodatkowym atutem jest backupowe radio 5 GHz, które jest wykorzystywane w przypadku utraty głównego połączenia. Więcej informacji w opisie!

Przejdź do produktu
23-11-2020
Nowość! Tenda AC19 - bezprzewodowy router AC2100 z MU-MIMO i Beamformingiem!
Tenda AC19 to wydajny, bezprzewodowy router wyposażony w 5 gigabitowych portów Ethernet. Może pracować w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie, obsługuje standardy 802.11 b/g/n i 802.11 a/n/ac/ac-wave2. Dodatkowo w paśmie 5 GHz wykorzystuje 4x4 MIMO, co pozwala osiągnąć do 1733 Mb/s maks. teoretycznej przepustowości. Urządzenie obsługuje MU-MIMO oraz Beamforming, wspiera także IPTV. Więcej informacji znajdziesz w opisie produktu:

Przejdź do produktu
20-11-2020
Promocja! Kupuj taniej w zestawie - Tenda AC8 z terminalem GPON Huawei HG8110H za 125 zł netto!
Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla naszych klientów, możesz kupić bezprzewodowy router AC1200 z terminalem GPON i obudową naścienną za jedyne 125 zł netto! Taki zestaw pozwoli Ci podłączyć każdego abonenta i zapewnić mu usługi typu triple play, z telewizją i telefonem. Dodatkową zaletą jeszcze naścienna puszka dołączona do HG8110H oraz dołączony do ONT zestaw zasilania awaryjnego. Więcej informacji znajdziesz w opisie poniżej!

Przejdź do produktu
16-11-2020
Nowość! Tenda U10 - dwuzakresowa karta sieciowa USB w atrakcyjnej cenie!
Zachęcamy do zapoznania się z jednym z naszych nowych produktów - Tendą U10. Jest to bezprzewodowa karta USB pracująca w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie, zgodnie ze standardami 802.11 b/g/n i 802.11 a/n/ac. Posiada wydajną, zewnętrzną antenę dookólną zapewniającą bardzo dobry zasięg. U10 doskonale sprawdzi się w komputerach stacjonarnch oraz starszych urządzeniach, które nie wspierają transmisji 5GHz i standardu AC. Więcej informacji w opisie:


Przejdź do produktu
12-11-2020
Nowość! TP-Link WR844N - bezprzewodowy router N300!
TP-Link wprowadził do oferty nowy, atrakcyjny cenowo router - WR844N. Urządzenie wyposażone jest w 5 portów fast Ethernet i dwie zewnętrzne anteny dookólne. Może pracować w paśmie 2,4 GHz, zgodnie ze standardami 802.11 b/g/n, wykorzystuje 2x2 MIMO. Maksymalna teoretyczna przepustowość WiFi wynosi 300 Mb/s. Warto zwrócić uwagę, że WR844N ma zupełnie inną stylistykę obudowy niż pozostałe routery, co wprowadza powiew świeżości do oferty TP-Linka. Więcej informacji poniżej:

Przejdź do produktu
10-11-2020
Nowość! TP-Link EC120-F5 - bezprzewodowy router AC750 ze wsparciem Agile Config
TP-Link EC120-F5 to dwupasmowy, bezprzewodowy router AC750 wyposażony w 5 portów fast Ethernet (10/100 Mb/s). Został wyposażony w specjalne oprogramowanie dla operatorów internetowych, wspiera Agile Config (możliwość zmiany domyślnych ustawień) oraz protokół TR-069 (do komunikacji z serwerem ACS). Router posiada 3 zewnętrzne anteny dookólne, 2 do pracy w paśmie 2,4 GHz i 1 do pracy w paśmie 5 GHz. Wejdź w odnośnik poniżej i dowiedz się więcej!

Przejdź do produktu
03-11-2020
Nowość! Ładowarki do samochodów elektrycznych i plug-in marki Green Cell!
Do oferty wprowadziliśmy ładowarki do samochodów elektrycznych / plug-in marki Green Cell. Dostępne są także kable ze złączami Type 2 o różnej długości i różnym przekroju. Dwie z ładowarek obsługują moc do 22 kW, posiadają podłączenie 3-fazowe AC i możliwość montażu naściennego. W nizszej cenie oferujemy ładowarkę mobilną, którą podłączamy bezpośrednio do gniazdka elektrycznego (maksymalna moc ładowania 3,6 kW). Zachęcamy do zapoznania się z nowościami:

Przejdź do produktów
02-11-2020
Nowość! Tenda MW12 - system WiFi Mesh AC2100 - trzy punkty dostępowe
Tenda MW12 to zestaw WiFi Mesh składający się z 3 punktów dostępowych. Poszczególne urządzenia komunikują się między sobą bezprzewodowo, w tym celu posiadają dodatkową transmisję w paśmie 5 GHz. Urządzenia wspierają standardy roamingu danych - 802.11 k/v/r, MU-MIMO oraz Beamforming. Każdy z punktów dostępowych posiada po 3 gigabitowe porty Ethernet. Oferowany zestaw to doskonałe rozwiązanie do biur i dużych domów, zapewnia świetny zasięg i bardzo wysoką przepustowość transmisji.

Przejdź do produktu
29-10-2020
Nowość! Terminal GPON ONU Huawei HG8010H z portem SC/APC!
Do naszej oferty dołączył terminal Huawei HG8010H w wersji z portem SC/APC. Jest to jedno z najpopularniejszych urządzeń klienckich GPON pracujących w trybie bridge. Terminal posiada gigabitowy port Ethernet, wyróżnia się bardzo niskim poborem mocy, który wynosi maksymalnie 3,5 W. Urządzenie jest dostępne w dużej ilości, dla naszych klientów zapewniamy atrakcyjną cenę. Przejdź do produktu i dowiedz się więcej!

Przejdź do produktu
27-10-2020
Nowość! Terminal GPON ONU HG8110H z zasilaczem awaryjnym i specjalną, naścienną obudową!
Do naszej oferty dołączyła specjalna wersja terminala Huawei HG8110H wyposażona w zasilacz awaryjny i naścienną obudowę. Zestaw oprócz standardowej funkcji pełni również rolę puszki abonenckiej, do której możesz wprowadzić bezpośrednio patchcord światłowodowy i schować zapas kabla. Zasilacz awaryjny zapewnia ciągłość pracy (wykorzystuje 4 baterie / akumulatorki AA) i jest niezwykle przydatny podczas podłączania klienta biznesowego. Więcej informacji w opisie produktu!

Przejdź do produktu
23-10-2020
Nowość! Terminal GPON ONU ZTE F601 z portem SC/APC!
Wprowadziliśmy do regularnej oferty terminal ZTE F601 ze złączem światłowodowym SC/APC. Urządzenie posiada 1 gigabitowy port Ethernet, jest to typowa końcówka bridge'ująca, szeroko stosowana w każdej sieci GPON. Terminal wyróżnia się bardzo niskim poborem mocy, który maksymalnie wynosi 6 W. Obudowa została przystosowana do postawienia (typ tower) lub montażu naściennego. Zaloguj się i sprawdź swoją cenę!

Przejdź do produktu