Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane

Do odwołania nie realizujemy odbiorów osobistych

Aktualności
25-01-2021
Terminal GPON / EPON Uplink GP501R ponownie dostępny!
Ponownie dostępny jest populany model terminala klienckiego - Uplink GP501R! W nowej wersji urządzenie wspiera tryb EPON i GPON, zmieniło również kształt obudowy. Terminal posiada 1 gigabitowy port Ethernet oraz 1 port SC/UPC, może pracować tylko w trybie bridge. Więcej informacji w opisie na naszej stronie!

Przejdź do produktu
19-01-2021
Nowość! Przetwornice napięcia DC/DC Cablemedia teraz z wyższą mocą wyjściową!
Dostępna jest nowa wersja przetwornic DC/DC Cablemedia obniżających napięcie. Urządzenia mają zmienioną obudowę, która lepiej sprawdzi się w zmiennych warunkach temperaturowych. Dodatkowo poszczególne przetwornice cechują się wyższą mocą wyjściową oraz bardzo dobrą sprawnością. Urządzenia można łączyć równolegle, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie jeszcze wyższej mocy. Towar jest dostępny i gotowy do wysyłki, więcej informacji w opisie:

Zobacz listę produktów
14-01-2021
Nowość! Terminal GPON ONU FiberHome AN5506-01-A
Rozszerzyliśmy ofertę o kolejny kliencki terminal GPON ONU - FiberHome AN5506-01-A. Jest to podstawowe urządzenie wyposażone w 1 gigabitowy port Ethernet oraz 1 złącze światłowodowe SC/UPC. Umożliwia oferowanie usług typu triple play z internetem, IPTV oraz VoIPem. Wyróżnia się niewielkimi rozmiarami i małym poborem mocy. Więcej informacji w opisie:



Przejdź do produktu
12-01-2021
Nowość! Uplink ME1211 - punkt dostępowy / router WiFi Mesh AC1200
Uplink ME1211 to nowy punkt dostępowy / router bezprzewodowy, który dołączył do naszej oferty. Urządzenie może pracować w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie, zgodnie ze standardami 802.11 b/g/n i 802.11 a/n/ac. Maksymalna teoretyczna przepustowość transmisji bezprzewodowej wynosi 1200 Mb/s (867 Mb/s w 5 GHz, 300 Mb/s w 2,4 GHz). Najważniejszym atutem jest kompatybilność z siecią Mesh, poszczególne ME1211 mogą się komunikować między sobą bezprzewodowo. Urządzenie wyposażono w 1 gigabitowy port Ethernet i 1 port fast Ethernet. Więcej informacji w opisie:

Przejdź do produktu
08-01-2021
Nowość! Siłownia telekomunikacyjna Huawei ETP4860-B1A2 z kontrolerem SMU11B - zarządzanie Web!
Do naszej oferty dołączyła nowa seria siłowni telekomunikacyjnych Huaweia - ETP4860-B1A2. W sprzedaży dostępna jest wersja z kontrolerem SMU11B, który umożliwia zarządzanie przez interfejs Web. Urządzenie ma możliwość podłączenia do 5 obciążeń, w zestawie znajdują się 2 prostowniki RG4830G1 o mocy 2000 W, co łącznie daje 4000 W mocy. Obudowa jest oczywiście przystosowana do montażu w szafie Rack 19". Więcej informacji znajdziesz w opisie:

Przejdź do produktu
07-01-2021
Uniwersalne kable światłowodowe Glass Z-XOTKtcdDb teraz także w wersjach 8J i 24J
W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów rozszerzyliśmy naszą ofertę o dwie nowe wersje popularnego kabla Glass Z-XOTKtcdDb - 8 i 24 włóknowe. Ponownie dostępna jest także podstawowa wersja 12J. Konstrukcja kabla opiera się na jednej, centralnie umieszczonej tubie z żelowym uszczelnieniem. Wzmocnienie to 2 pręty ARP oraz włókno szklane (glass yarn). Kabel światłowodowy doskonale nadaje się do instalacji w kanalizacji teletechnicznej, może być stosowany również z instalacjach napowietrznych. Więcej informacji w opisie produktu:

Zobacz listę produktów
23-12-2020
Nowość! Opton kable DAC ze złączami QSFP+ (40 Gb/s)!
Rozszerzyliśmy naszą ofertę o kable DAC marki Opton ze złączami QSFP+ z obu stron. Maksymalna przepustowość transmisji z wykorzystaniem tego produktu wynosi 40 Gb/s. Kabel DAC to kabel miedziany obustronnie zakończony wkładkami światłowodowymi, doskonale sprawdzi się w każdej serwerowni do łączenia urządzeń w obrębie jednej szafy rack. Dostępne są kable o długości 1, 3 oraz 5m. Zachęcamy do zapoznania się z nowością!


Zobacz listę produktów
22-12-2020
Nowość! MikroTik XS+31LC10D - wkładka SFP / SFP+ / SFP28 o przepustowości do 25 Gb/s!
Łotewski producent wprowadził do oferty nowy moduł - XS+31LC10D - kompatybilny ze slotami SFP, SFP+ i SFP28. Może być z powodzeniem stosowany w większości urządzeń MikroTika, zapewnia odpowiednio przepustowość 1 Gb/s, 10 Gb/s lub 25 Gb/s. Doskonale sprawdzi się między innymi w nowym CCR2004. Wkładka jest typu Singlemode dual-fiber, posiada 2 złącza LC/UPC i nadaje na fali o długości 1310 nm. Maksymalny zasięg transmisji wynosi 10 km. Zachęcamy do zapoznania się z nowością!

Przejdź do produktu
21-12-2020
Nowość! Zarządzalny switch Huawei S6730S-S24X6Q-AC z 24 slotami SFP+ (10 Gb/s), 6 slotami QSFP+ (40 Gb/s) i zasilaniem AC dostępny od ręki!
Switch S6730S-S24X6Q-AC to zaawansowana, wydajna konstrukcja wyposażona w 24 sloty SFP+ (10 Gb/s) oraz 6 slotów QSFP+ (40 Gb/s). Obsługuje liczne funkcje Layer 3, w tym OSPF i BGP, multicast oraz PIM-SM / PIM-DM. To idealne rozwiązanie do wymagających zastosowań, w których potrzebna jest bardzo duża przepustowość i wydajność. Więcej informacji na temat urządzenia znajdziesz w opisie poniżej, switch dostępny jest na magazynie:

Przejdź do produktu
14-12-2020
Nowość! Xiaomi R2350 Mi AIoT AC2350 - bezprzewodowy router z gigabitowymi portami
Xiaomi Mi AIoT AC2350 to nowy, bezprzewodowy router w naszej ofercie. Może pracować w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie, obsługuje standardy 802.11 b/g/n i 802.11 a/n/ac. Zastosowano 3x3 MIMO w 2,4 GHz oraz 4x4 MIMO w 5 GHz, dzięki czemu łączna, maksymalna teoretyczna przepustowość wynosi aż 2350 Mb/s. Router przystosowano do współpracy z produktami Xiaomi z serii Smart Home, inne urządzenia są automatycznie wykrywane i pojawiają się w aplikacji. Więcej informacji w opisie:

Przejdź do produktu
08-12-2020
Nowość! MikroTik 48V2A96W - zasilacz 48 V o podwyższonej mocy - 96 W!
Już dostępne są nowe zasilacze łotewskiego producenta - 48V2A96W - zapewniające 30% więcej mocy niż starsze 48POW. Są dedykowane to switchy PoE (np. CRS112-8P-4S-IN), w których czasem istnieje potrzeba podłączenia wielu urządzeń korzystających z napięcia 48 V. Zasilacz posiada standardowy wtyk DC o wymiarach 2,1 / 5,5, więc z powodzeniem można go stosować także w innych rozwiązaniach. Zachęcamy do zapoznania się z produktem:

Przejdź do produtku