SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Promocje
Sortuj według:
GigaEter DUO 13
GigaEter DUO 13WYPRZEDAŻ
Producent: CyberBajt

108,24 zł z VAT
155,00 zł
88,00 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD LDF5 5nD
109,47 zł z VAT
110,73 zł
89,00 zł netto
przechowalnia
Uplink WR1200AC bezprzewodowy, dwupasmowy router AC, 1200 Mb/s, 5x GE
Uplink WR1200AC bezprzewodowy, dwupasmowy router AC, 1200 Mb/s, 5x GENOWOŚĆ!
Producent: Uplink

VLAN / IPTV support! MU-MIMO
110,69 zł z VAT
119,00 zł
89,99 zł netto
przechowalnia
GigaEter BOX 19 U.FL WideBand
110,70 zł z VAT
135,00 zł
90,00 zł netto
przechowalnia
Splitter PLC 1x32 steel box SM 0.9mm 1m LC/APC
115,62 zł z VAT
157,73 zł
94,00 zł netto
przechowalnia
POE kabelek - czarny (paczka 100 sztuk) gniazdo 2,5 / 5,5 mm
POE kabelek - czarny (paczka 100 sztuk) gniazdo 2,5 / 5,5 mmWYPRZEDAŻ
Producent: CDR

Paczka zawierająca 100 sztuk

121,77 zł z VAT
199,00 zł
99,00 zł netto
przechowalnia
Interline PANEL 19dBi 5.0-5.9Ghz MIMO VH
123,00 zł z VAT
127,99 zł
100,00 zł netto
przechowalnia
Interline SECTOR 2.4Ghz V70 12dBi/70°
Interline SECTOR 2.4Ghz V70 12dBi/70°WYPRZEDAŻ
Producent: InterLine

Antena sektorowa 12 dBi dla pasma 2,4 GHz z polaryzacją pionową zakończona złączem N/ż.

123,00 zł z VAT
138,00 zł
100,00 zł netto
przechowalnia
Taśma stalowa 20x0,7mm 50m (stal nierdzewna 304)
129,15 zł z VAT
157,51 zł
105,00 zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/PC-SC/PC SM SX 3.0mm 150m G657A1 zbrojony
Patchcord SC/PC-SC/PC SM SX 3.0mm 150m G657A1 zbrojony
Producent: Opton

Prefabrykowany patchcord w otulinie PE, odporny na warunki atmosferyczne.
158,67 zł z VAT
147,92 zł
129,00 zł netto
przechowalnia
Zestaw: urządzenie RouterBOARD LDF 5nD + antena offsetowa
Zestaw: urządzenie RouterBOARD LDF 5nD + antena offsetowaWYPRZEDAŻ
Producent: Mikrotik

Cena podana jest za 1 komplet, oryginalnie zestawy pakowane są po 4 sztuki! Sugerujemy takie zamówienie

159,90 zł z VAT
151,20 zł
130,00 zł netto
przechowalnia
Uplink PoE Switch 7x PoE GE 1x Uplink GE 12-60V
170,97 zł z VAT
149,00 zł
139,00 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD SXT Lite5 Outdoor
174,66 zł z VAT
161,28 zł
142,00 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD SXT 5nD r2 Outdoor (zasilacz UK)
MikroTik RouterBOARD SXT 5nD r2 Outdoor (zasilacz UK)
Producent: Mikrotik

Brytyjska wtyczka zasilająca. Jeśli potrzebujesz SXT do zastosowania w polskich sieciach wybierz ten: RBSXT-5NDR2

175,28 zł z VAT
160,56 zł
142,50 zł netto
przechowalnia
Interline SECTOR 2,4Ghz 12dBi 60° MIMO HH
178,35 zł z VAT
208,02 zł
145,00 zł netto
przechowalnia
Interline SECTOR 2,4Ghz 12dBi 80° MIMO VV
178,35 zł z VAT
208,02 zł
145,00 zł netto
przechowalnia
Opton mufa światłowodowa A4. 72F (maks. 144F)
183,27 zł z VAT
208,26 zł
149,00 zł netto
przechowalnia
Zbrojony pigtail prefabrykowany SC/APC x4 SM 5.0mm 70m G657A
Zbrojony pigtail prefabrykowany SC/APC x4 SM 5.0mm 70m G657A
Producent: Opton

Zbrojony patchcord światłowodowy, zakończony z jednej strony czterema końcówkami SC/APC (zielone). Idealny do układania odcinków poziomych np. w piwnicach.
184,50 zł z VAT
289,82 zł
150,00 zł netto
przechowalnia
OPTON Rolka kablowa narożna
189,42 zł z VAT
308,84 zł
154,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Zbrojony pigtail prefabrykowany SC/APC x6 SM 5.0mm 70m G657A
202,95 zł z VAT
316,66 zł
165,00 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy SM wewnętrzny MDIC 2J (1x2) płaski 500m LSZH
215,25 zł z VAT
219,00 zł
175,00 zł netto
przechowalnia
GigaSektor BOX 17/90 H
GigaSektor BOX 17/90 HWYPRZEDAŻ
Producent: CyberBajt

239,85 zł z VAT
254,75 zł
195,00 zł netto
przechowalnia
TetraAnt_5_90_17_ HV_S
TetraAnt_5_90_17_ HV_S WYPRZEDAŻ
Producent: Elboxrf

239,85 zł z VAT
247,00 zł
195,00 zł netto
przechowalnia
GigaSektor BOX 15/120 H
GigaSektor BOX 15/120 HWYPRZEDAŻ
Producent: CyberBajt

258,30 zł z VAT
278,58 zł
210,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
GigaSektor Slim BOX 16/120 V
282,90 zł z VAT
325,00 zł
230,00 zł netto
przechowalnia
DishEter 23 HV
344,40 zł z VAT
474,00 zł
280,00 zł netto
przechowalnia
TP-Link EAP220 N600 Access Point Wireless Gigabit  N 600Mbps
453,87 zł z VAT
437,43 zł
369,00 zł netto
przechowalnia
TP-Link TL-ER6020 przewodowy router, Dual-WAN, VPN, 5x gigabit Ethernet
485,85 zł z VAT
511,59 zł
395,00 zł netto
przechowalnia
Jirous JRC-24
Jirous JRC-24WYPRZEDAŻ
Producent: Jirous

490,77 zł z VAT
483,86 zł
399,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Kabel światłowodowy S-QOTKSdD 1J 1x9/125 ITU-T G657A2 (1000m)
613,77 zł z VAT
599,00 zł
499,00 zł netto
przechowalnia
GigaSektor PRO 20/90 HV
GigaSektor PRO 20/90 HVWYPRZEDAŻ
Producent: CyberBajt

627,30 zł z VAT
799,00 zł
510,00 zł netto
przechowalnia
Zestaw: 4 urządzenia RouterBOARD LDF 5nD + 4 anteny offsetowe
Zestaw: 4 urządzenia RouterBOARD LDF 5nD + 4 anteny offsetoweWYPRZEDAŻ
Producent: Mikrotik

Kupując w zestawie jedno urządzenie z anteną kosztuje Cię jedynie 130 złotych netto! Nie znajdziesz innego tak wydajnego MikroTika w tej cenie!

639,60 zł z VAT
604,80 zł
520,00 zł netto
przechowalnia
DishEter 28 HV Precision
DishEter 28 HV PrecisionWYPRZEDAŻ
Producent: CyberBajt

713,40 zł z VAT
819,50 zł
580,00 zł netto
przechowalnia
OPTON nóż do światłowodu FC-6S
OPTON nóż do światłowodu FC-6S
Producent: Opton

Nóż diamentowy. Nowa wersja z pojemniczkiem
736,77 zł z VAT
703,54 zł
599,00 zł netto
przechowalnia
Rejestrator sieciowy IP Dahua NVR3216 - 16 kanałowy (BCS-NVR3216)
Rejestrator sieciowy IP Dahua NVR3216 - 16 kanałowy (BCS-NVR3216)WYPRZEDAŻ
Producent: Dahua Technology

Urządzenie z chińskim softem!

942,18 zł z VAT
1 366,09 zł
766,00 zł netto
przechowalnia
Fiber Cable Stripper TTG10A
Fiber Cable Stripper TTG10A
Potężny stripper do kabli światłowodowych.
958,17 zł z VAT
1 155,00 zł
779,00 zł netto
przechowalnia
SPA9000
SPA9000WYPRZEDAŻ
Producent: Linksys

1 154,97 zł z VAT
1 600,00 zł
939,00 zł netto
przechowalnia
INNO D1 Profesjonalna obcinarka do kabli światłowodowych
1 599,00 zł z VAT
2 603,70 zł
1 300,00 zł netto
Dostępność: towar na zamówienie przechowalnia
Vertix W-NOTKSd 24x9/125 ITU-T G.657A2 500m kabel łatwego dostępu
1 783,50 zł z VAT
1 581,12 zł
1 450,00 zł netto
przechowalnia
IgniteNet MetroLinq PtMP stacja bazowa 60GHz, antena 18dBi, 30deg
2 212,77 zł z VAT
2 348,90 zł
1 799,00 zł netto
przechowalnia
Strona: 1 [2] 3 / 3