Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Promocje
Sortuj według:
POE kabelek - czarny (paczka 100 sztuk) gniazdo 2,5 / 5,5 mm
POE kabelek - czarny (paczka 100 sztuk) gniazdo 2,5 / 5,5 mmWYPRZEDAŻ
Producent: CDR

Paczka zawierająca 100 sztuk

121,77 zł z VAT
199,00 zł
99,00 zł netto
przechowalnia
Taśma stalowa 20x0,7mm 50m (stal nierdzewna 304)
129,15 zł z VAT
157,51 zł
105,00 zł netto
przechowalnia
Phicomm KE 2P dwupasmowy, gigabitowy router bezprzewodowy AC1300 IPTV / VLAN
135,29 zł z VAT
145,00 zł
109,99 zł netto
przechowalnia
Patchcord SC/PC-SC/PC SM SX 3.0mm 150m G657A1 zbrojony
Patchcord SC/PC-SC/PC SM SX 3.0mm 150m G657A1 zbrojony
Producent: Opton

Prefabrykowany patchcord w otulinie PE, odporny na warunki atmosferyczne.
158,67 zł z VAT
147,92 zł
129,00 zł netto
przechowalnia
Zestaw: urządzenie RouterBOARD LDF 5nD + antena offsetowa
Zestaw: urządzenie RouterBOARD LDF 5nD + antena offsetowaWYPRZEDAŻ
Producent: Mikrotik

Cena podana jest za 1 komplet, oryginalnie zestawy pakowane są po 4 sztuki! Musisz zamówić 4 sztuki lub wielokrotność!

159,90 zł z VAT
151,20 zł
130,00 zł netto
przechowalnia
Interline SECTOR 2,4Ghz 12dBi 60° MIMO HH
178,35 zł z VAT
208,02 zł
145,00 zł netto
przechowalnia
Interline SECTOR 2,4Ghz 12dBi 80° MIMO VV
178,35 zł z VAT
208,02 zł
145,00 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD SXT Lite5 Outdoor
190,65 zł z VAT
174,32 zł
155,00 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD SXT 5nD r2 Outdoor (zasilacz UK)
MikroTik RouterBOARD SXT 5nD r2 Outdoor (zasilacz UK)
Producent: Mikrotik

Brytyjska wtyczka zasilająca. Jeśli potrzebujesz SXT do zastosowania w polskich sieciach wybierz ten: RBSXT-5NDR2

194,96 zł z VAT
173,85 zł
158,50 zł netto
Dostępność przechowalnia
Kabel światłowodowy SM wewnętrzny MDIC 2J (1x2) płaski 500m LSZH
215,25 zł z VAT
219,00 zł
175,00 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD SXTG 5HPnD SAr2 Outdoor RouterOS L4
325,95 zł z VAT
296,82 zł
265,00 zł netto
przechowalnia
TP-Link EAP220 N600 Access Point Wireless Gigabit  N 600Mbps
528,90 zł z VAT
437,43 zł
430,00 zł netto
przechowalnia
Kabel światłowodowy S-QOTKSdD 1J 1x9/125 ITU-T G657A2 (1000m)
613,77 zł z VAT
599,00 zł
499,00 zł netto
przechowalnia
Zestaw: 4 urządzenia RouterBOARD LDF 5nD + 4 anteny offsetowe
Zestaw: 4 urządzenia RouterBOARD LDF 5nD + 4 anteny offsetoweWYPRZEDAŻ
Producent: Mikrotik

Kupując w zestawie jedno urządzenie z anteną kosztuje Cię jedynie 130 złotych netto! Nie znajdziesz innego tak wydajnego MikroTika w tej cenie!

639,60 zł z VAT
604,80 zł
520,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
DishEter 28 HV Precision
DishEter 28 HV PrecisionWYPRZEDAŻ
Producent: CyberBajt

713,40 zł z VAT
819,50 zł
580,00 zł netto
przechowalnia
Rejestrator sieciowy IP Dahua NVR3216 - 16 kanałowy (BCS-NVR3216)
Rejestrator sieciowy IP Dahua NVR3216 - 16 kanałowy (BCS-NVR3216)WYPRZEDAŻ
Producent: Dahua Technology

Urządzenie z chińskim softem!

942,18 zł z VAT
1 366,09 zł
766,00 zł netto
przechowalnia
Fiber Cable Stripper TTG10A
Fiber Cable Stripper TTG10A
Potężny stripper do kabli światłowodowych.
958,17 zł z VAT
1 155,00 zł
779,00 zł netto
przechowalnia
Vertix W-NOTKSd 12x9/125 ITU-T G.657A2 500m kabel łatwego dostępu
1 076,25 zł z VAT
2,42 zł
875,00 zł netto
przechowalnia
SPA9000
SPA9000WYPRZEDAŻ
Producent: Linksys

1 154,97 zł z VAT
1 600,00 zł
939,00 zł netto
przechowalnia
Vertix W-NOTKSd 24x9/125 ITU-T G.657A2 500m kabel łatwego dostępu
1 783,50 zł z VAT
1 581,12 zł
1 450,00 zł netto
przechowalnia
IgniteNet MetroLinq PtMP stacja bazowa 60GHz, antena 18dBi, 30deg
2 212,77 zł z VAT
2 348,90 zł
1 799,00 zł netto
przechowalnia
C-DATA FD1108S EPON OLT 8x PON 8x SFP/GbE 1U
3 073,77 zł z VAT
3 500,00 zł
2 499,00 zł netto
przechowalnia
Opton spawarka światłowodowa Signal Fire AI-7
5 522,70 zł z VAT
5 500,00 zł
4 490,00 zł netto
przechowalnia
Redback SmartEdge 400
Redback SmartEdge 400WYPRZEDAŻ
Producent: CDR

6 148,77 zł z VAT
34 999,00 zł
4 999,00 zł netto
przechowalnia
SIAE AlfoPlus 24 GHz, zestaw z antenami 30 cm (2x ODU + 2x antena)
11 875,65 zł z VAT
10 900,00 zł
9 655,00 zł netto
przechowalnia
SIAE AlfoPlus 24 GHz, zestaw z antenami 60 cm (2x ODU + 2x antena)
11 875,65 zł z VAT
10 900,00 zł
9 655,00 zł netto
przechowalnia
Radiolinia Siklu EtherHaul 1200F, pasmo 70/80 GHz, antena 30cm, licencja 1 Gb/s
13 407,00 zł z VAT
14 900,00 zł
10 900,00 zł netto
przechowalnia
Zestaw terminal OLT Huawei MA5683T  + 50 terminali ONT Uplink FX660 (4x GE, 2x POTS, WiFi)
Zestaw terminal OLT Huawei MA5683T + 50 terminali ONT Uplink FX660 (4x GE, 2x POTS, WiFi)

W zestawie 50 terminali klienckich ONT Uplink FX660 (4x GE, 2x POTS, WiFi)!

17 097,00 zł z VAT
22 850,00 zł
13 900,00 zł netto
przechowalnia
Radiolinia SIAE ALFOplus 80GHz
24 587,70 zł z VAT
21 989,00 zł
19 990,00 zł netto
przechowalnia
Radiolinia SIAE ALFOplus 2, 11GHz, 1Gb/s
35 055,00 zł z VAT
29 900,00 zł
28 500,00 zł netto
przechowalnia
Radiolinia SIAE ALFOplus 2, 18GHz, 1Gb/s
35 055,00 zł z VAT
29 900,00 zł
28 500,00 zł netto
przechowalnia
Strona: 1 [2] / 2