SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Huawei HG8546M GPON ONT 1x SC/UPC 1x GE 3x FE 1x POTS 1x USB WIFI

158,67 zł z VAT
129,00 zł netto
Ilość
przechowalnia
Huawei HG8546M GPON ONT 1x SC/UPC 1x GE 3x FE 1x POTS 1x USB WIFI
Kod produktu: OPTON-ONT-N01
Producent: Huawei

HG8546M to terminal GPON ONT firmy Huawei. Wyposażony został w port GPON SC/UPC, 1 gigabitowy port Ethernet, 3 porty fast Ethernet, 1 port telefoniczny POTS oraz 1 port USB. Umożliwia transmitowanie bezprzewodowej sieci WiFi w paśmie 2,4 GHz, zgodnie ze standardami IEEE 802.11 b/g/n. Maksymalna przepustowość transmisji bezprzewodowej wynosi 300 Mb/s, urządzenie posiada dwie zewnętrzne anteny o zysku 2 dBi każda. 

Oferowany produkt doskonale sprawdzi się w domach, umożliwia udostępnienie abonentowi wszystkich potrzebnych usług.

Uwaga! Urządzenie posiada port GPON SC/UPC (niebieski)!

Instrukcja zmiany hasła admina

Najważniejsze cechy:

  • terminal GPON ONT;
  • port GPON SC/UPC;
  • 1 gigabitowy port Ethernet;
  • 3 porty fast Ethernet;
  • 1 port USB;
  • 1 port telefoniczny (POTS);
  • możliwość transmisji sieci WiFi w paśmie 2,4 GHz;
  • maksymalna przepustowość transmisji bezprzewodowej 300 Mb/s;
  • dwie zewnętrzne  anteny o zysku 2 dBi każda.

Specyfikacja:

HG8546M
Technologia GPON
Port optyczny SC/UPC klasa B+
Interfejsy sieciowe

1 gigabitowy port Ethernet

3 porty fast Ethernet

1 port telefoniczny (POTS)

1 port USB

WiFi

2x2 MIMO

Standardy 802.11 b/g/n

Anteny Dwie zewnętrzne anteny o zysku 2 dBi
Adresy MAC 1024
Protokoły głosowe SIP, H.248
Zasilanie Wejście: 11 - 14 V DC, 1 A
Maksymalny pobór mocy 14 W
Wymiary 176x138,5x28 mm
Waga Około 0,5 kg
Dopuszczalna temperatura pracy Od 0 do 40 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 5%-95% niekondensująca 

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii