SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
UPLINK GPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC (ZTE chipset)
109,47 zł z VAT
119,00 zł
89,00 zł netto
UPLINK GPON ONU FX660 (4x GbE 2x POTS 2x USB WiFi)
170,97 zł z VAT
188,00 zł
139,00 zł netto
Katalog produktów

Strona: [1] / 1
Tenda G103 Gigabit GPON Terminal SC/PC
Promocja
60,27 zł z VAT
99,00 zł netto
49,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK GPON ONU 501R 1x GbE 1x SC/PC
Promocja
97,17 zł z VAT
114,79 zł netto
79,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK GPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC (ZTE chipset)
UPLINK GPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC (ZTE chipset) Producent: Uplink
BRIDGE/ROUTER/PPPOE/NAT
Promocja
109,47 zł z VAT
119,00 zł netto
89,00 zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8310M GPON ONU 1x GbE 1x SC/PC
121,77 zł z VAT
99,00 zł netto
przechowalnia
Huawei HG8540M GPON ONT 1x SC/UPC 1x GE 3x FE
146,37 zł z VAT
119,00 zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8010H ONT 1x GE 1x GPON
169,74 zł z VAT
138,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK GPON ONU FX660 (4x GbE 2x POTS 2x USB WiFi)
UPLINK GPON ONU FX660 (4x GbE 2x POTS 2x USB WiFi) Producent: Uplink

Nowa, niższa cena!
Hit sprzedażowy! Końcówka GPON kompatybilna z OLT Dasana, Ubiquossa, ZTE i Huaweia!

Promocja
170,97 zł z VAT
188,00 zł netto
139,00 zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8110H ONT 1x GE 1x GPON 1x POTS
Promocja
232,47 zł z VAT
226,35 zł netto
189,00 zł netto
przechowalnia
Huawei HS8546V GPON ONT 4x GE, 1x POTS, 2x USB, WiFi 5 GHz AC
244,77 zł z VAT
199,00 zł netto
przechowalnia
DASAN GPON ONT H645G
262,24 zł z VAT
213,20 zł netto
Dostępność przechowalnia
Ubiquiti UFiber Nano G GPON CPE
281,56 zł z VAT
228,91 zł netto
przechowalnia
Huawei EchoLife HG8040H ONT 1x GPON 4x GE
Huawei EchoLife HG8040H ONT 1x GPON 4x GE Producent: Huawei

Towar dostępny na zamówienie (czas oczekiwania: 1-2 dni robocze)

295,20 zł z VAT
240,00 zł netto
przechowalnia
HUAWEI HG8240H GPON ONT terminal 4x GE, 2x POTS
358,88 zł z VAT
291,77 zł netto
Dostępność przechowalnia
DASAN GPON ONT H640GW
367,77 zł z VAT
299,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei EchoLife HG8012H ONT 1x GE 1x GPON 1x CATV
380,12 zł z VAT
309,04 zł netto
Dostępność przechowalnia
Huawei HG8245H GPON ONU SC/APC
1+
:
219,00 zł
100+
:
209,00 zł
przechowalnia
Huawei HG8247H terminal GPON ONT 4x GE, 2x POTS, CATV, WiFi, USB
Promocja
466,17 zł z VAT
610,80 zł netto
379,00 zł netto
przechowalnia
Dasan H640RW-02 terminal GPON ONT (4x GE, 2x FXS, 1x RF, WiFi)
503,07 zł z VAT
409,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Zestaw terminal OLT Huawei MA5683T  + 50 terminali ONT Uplink FX660 (4x GE, 2x POTS, WiFi)
Zestaw terminal OLT Huawei MA5683T + 50 terminali ONT Uplink FX660 (4x GE, 2x POTS, WiFi)

W zestawie 50 terminali klienckich ONT Uplink FX660 (4x GE, 2x POTS, WiFi)!

Promocja
17 097,00 zł z VAT
22 850,00 zł netto
13 900,00 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1