SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów

Strona: 1 [2] 3 4 5 6 7 / 7
T-Shirt Netis/CDR S
28,29 zł z VAT
23,00 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD RB11e adapter mPCIe do PCIe
28,98 zł z VAT
23,56 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD Wall Mount Kit
29,68 zł z VAT
24,13 zł netto
Dostępność przechowalnia
RouterBOARD Flex-guide RPSMA to RPSMA 50cm
30,95 zł z VAT
25,16 zł netto
przechowalnia
Pigtail U.FL- N/m (50cm)
34,44 zł z VAT
28,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Antena offsetowa do MikroTika LDF, czasza 60 cm
Antena offsetowa do MikroTika LDF, czasza 60 cm Producent: CDR

Cena podana za jedną sztukę, minimalne zamówienie 4 sztuki lub wielokrotność

48,22 zł z VAT
39,20 zł netto
przechowalnia
MikroTik Woobm-USB out of band management USB stick
MikroTik Woobm-USB out of band management USB stickNOWOŚĆ! Producent: Mikrotik

Wkrótce w ofercie! Produkt powinien być dostępny do końca października 2017

50,76 zł z VAT
41,27 zł netto
Dostępność przechowalnia
Pigtail MMCX- N/m (100cm)
51,66 zł z VAT
42,00 zł netto
przechowalnia
Pigtail U.FL- RP-SMA/m (100cm)
Pigtail U.FL- RP-SMA/m (100cm)
Towar na zamówienie.
51,66 zł z VAT
42,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Routerboard uniwersalna obudowa typu desktop
51,78 zł z VAT
42,10 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD RB450/RB850 obudowa wewnętrzna
53,26 zł z VAT
43,30 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m
58,56 zł z VAT
47,61 zł netto
przechowalnia
StationBox InSpot
59,74 zł z VAT
48,57 zł netto
przechowalnia
Panel RACK 19" 1x RB450/G/switch
67,65 zł z VAT
55,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Jirous GentleBOX JR-200
70,36 zł z VAT
57,20 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD hAP mini RB931-2nD
70,57 zł z VAT
57,37 zł netto
przechowalnia
Emulator SIT Mini (System Informacji Technicznej)
79,95 zł z VAT
65,00 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km
80,21 zł z VAT
65,21 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD hAP Lite RB941 2nD TC
80,29 zł z VAT
65,28 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD hAP Lite RB941 2nD
80,68 zł z VAT
65,59 zł netto
przechowalnia
StationBox InSpot 2x 2.4GHz 2dBi MMCX
80,97 zł z VAT
65,83 zł netto
przechowalnia
Routerboard 800/600 - obudowa wewnętrzna
81,59 zł z VAT
66,33 zł netto
Dostępność przechowalnia
Routerboard 433/333 - obudowa wewnętrzna
81,99 zł z VAT
66,66 zł netto
przechowalnia
Obudowa StationBox S MMCX do RP-SMA
83,03 zł z VAT
67,50 zł netto
przechowalnia
Routerboard 493 - obudowa wewnętrzna
84,08 zł z VAT
68,36 zł netto
przechowalnia
Wavearena ALUBOX
86,79 zł z VAT
70,56 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD hAP Lite RB941 2nD TC UK
MikroTik RouterBOARD hAP Lite RB941 2nD TC UK Producent: Mikrotik

Zasilacz z angielską wtyczką!

88,58 zł z VAT
72,02 zł netto
przechowalnia
48 to 24V Gigabit PoE Converter
48 to 24V Gigabit PoE Converter Producent: Mikrotik
Przetwornica 48V -> 8-30 V.
90,47 zł z VAT
73,55 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD mAP 2nD lite
92,77 zł z VAT
75,42 zł netto
przechowalnia
MikroTik mUPS PoE injector z zasilaniem buforowym
99,65 zł z VAT
81,02 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module
100,86 zł z VAT
82,00 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 1m
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 1m Producent: Mikrotik

Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port SFP bez użycia światłowodu i wkładek.

102,03 zł z VAT
82,95 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD RB911 5Hn
MikroTik RouterBOARD RB911 5Hn Producent: Mikrotik
AR9344 600Mhz 64MB 23dBm L3.
125,36 zł z VAT
101,92 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD R11e 5HnD
125,77 zł z VAT
102,25 zł netto
przechowalnia
RouterBOARD R52nM
127,69 zł z VAT
103,81 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD R11E 2HPnD
128,28 zł z VAT
104,29 zł netto
przechowalnia
Licencja MikroTik Level 4 (AP+Bridge) / p1
129,77 zł z VAT
105,50 zł netto
przechowalnia
RouterBOARD RB411L
RouterBOARD RB411L Producent: Mikrotik
AR7130 300MHz 32MB DDR 1x10/100 1xmPCI RouterOS L3.
136,46 zł z VAT
110,94 zł netto
Dostępność przechowalnia
Strona: 1 [2] 3 4 5 6 7 / 7
Filtry
Cena
 - 
Rodzaj produktu
Akcesoria (7)
Antena (6)
Inne urządzenia (8)
Obudowa (5)
Punkt dostępowy (10)
Płyta bez modułu radiowego (1)
Radio (25)
Router (19)
Router bezprzewodowy (16)
Switch (8)
Switch / router (9)
Uchwyt (4)
Urządzenie bezprzewodowe (zewnętrzne) (42)
Wkładki SFP (10)
Producent
Brak danych (1)
CDR (8)
City Media (1)
CyberBajt (1)
Gateworks (2)
IdeaRF.com (1)
Jirous (2)
Mikrotik (212)
Opton (1)
RF Elements (5)
Ubiquiti Networks (1)
Wavearena Pacific (1)