SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
Zestaw: urządzenie RouterBOARD LDF 5nD + antena offsetowa
159,90 zł z VAT
151,20 zł
130,00 zł netto
Zestaw: 4 urządzenia RouterBOARD LDF 5nD + 4 anteny offsetowe
639,60 zł z VAT
604,80 zł
520,00 zł netto
MikroTik RouterBOARD SXT Lite5 Outdoor
194,34 zł z VAT
185,02 zł
158,00 zł netto
Katalog produktów

Strona: [1] 2 3 4 5 6 / 6
Oryginalne mocowanie do SXT
Oryginalne mocowanie do SXT Producent: Mikrotik

Pasuje do Disc-5nD.

11,07 zł z VAT
9,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
MikroTik quickMOUNT
11,09 zł z VAT
9,02 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD 2.4GHz 5dBi Dipole Antenna RPSMA
22,20 zł z VAT
18,05 zł netto
przechowalnia
T-Shirt Mikrotik  L
24,59 zł z VAT
19,99 zł netto
przechowalnia
T-Shirt Mikrotik M
24,59 zł z VAT
19,99 zł netto
przechowalnia
T-Shirt Mikrotik S
24,59 zł z VAT
19,99 zł netto
przechowalnia
T-Shirt Mikrotik XL
24,59 zł z VAT
19,99 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD RB11
MikroTik RouterBOARD RB11 Producent: Mikrotik
Adapter mPCI do PCI.
24,86 zł z VAT
20,21 zł netto
przechowalnia
MikroTik quickMOUNT PRO
24,98 zł z VAT
20,31 zł netto
przechowalnia
MikroTik quickMOUNT EXTRA
24,98 zł z VAT
20,31 zł netto
przechowalnia
RouterBOARD pigtail U.FL - SMA żeński do modułów LTE
27,75 zł z VAT
22,56 zł netto
Dostępność przechowalnia
MikroTik pigtail SMA męski - SMA męski zewnętrzny 1m
27,75 zł z VAT
22,56 zł netto
przechowalnia
MikroTik antena GPS ze złączem SMA
27,75 zł z VAT
22,56 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD Wall Mount Kit
29,68 zł z VAT
24,13 zł netto
Dostępność przechowalnia
MikroTik RouterBOARD RB11e adapter mPCIe do PCIe
49,95 zł z VAT
40,61 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD CA150 RB450/RB850 obudowa wewnętrzna
55,51 zł z VAT
45,13 zł netto
przechowalnia
MikroTik Woobm-USB out of band management USB stick
55,51 zł z VAT
45,13 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m
66,60 zł z VAT
54,15 zł netto
przechowalnia
MikroTik zasilacz 24V 2.5A do CCR1009
66,60 zł z VAT
54,15 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD hAP mini RB931-2nD
77,43 zł z VAT
62,95 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD CA800 - obudowa wewnętrzna
MikroTik RouterBOARD CA800 - obudowa wewnętrzna Producent: Mikrotik

Towar dostępny na zamówienie. Możesz zamówić minimalnie 20 sztuk, czas oczekiwania ok. 2 tygodnie

81,59 zł z VAT
66,33 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD hAP Lite RB941 2nD
87,70 zł z VAT
71,30 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD hAP Lite RB941 2nD TC
87,70 zł z VAT
71,30 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD hAP Lite RB941 2nD TC UK
MikroTik RouterBOARD hAP Lite RB941 2nD TC UK Producent: Mikrotik

Zasilacz z angielską wtyczką!

87,70 zł z VAT
71,30 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD CA493 - obudowa wewnętrzna
88,82 zł z VAT
72,21 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km
88,82 zł z VAT
72,21 zł netto
przechowalnia
48 to 24V Gigabit PoE Converter
48 to 24V Gigabit PoE Converter Producent: Mikrotik
Przetwornica 48V -> 8-30 V.
96,58 zł z VAT
78,52 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD mAP 2nD lite
99,91 zł z VAT
81,23 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 1m
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 1m Producent: Mikrotik

Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port SFP bez użycia światłowodu i wkładek.

111,01 zł z VAT
90,25 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module
111,01 zł z VAT
90,25 zł netto
przechowalnia
MikroTik mUPS PoE injector z zasilaniem buforowym
111,01 zł z VAT
90,25 zł netto
przechowalnia
Licencja MikroTik Level 4 (AP+Bridge) / CHR p1
129,77 zł z VAT
105,50 zł netto
przechowalnia
RouterBOARD R52nM
138,77 zł z VAT
112,82 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD R11e 5HnD
138,77 zł z VAT
112,82 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD R11E 2HPnD
138,77 zł z VAT
112,82 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] 2 3 4 5 6 / 6
Filtry
Cena
 - 
Rodzaj produktu
Akcesorium (2)
Antena (8)
Inny produkt (14)
Licencja (3)
Moduł miniPCI-e / miniPCI (6)
Obudowa (9)
Pigtail / kabel (2)
Punkt dostępowy (22)
Płyta bez modułu radiowego (11)
Radio (23)
Router (38)
Router bezprzewodowy (22)
Switch (15)
Switch / router (13)
Uchwyt (4)
Urządzenie bezprzewodowe (zewnętrzne) (71)
Wkładka SFP (11)
Zasilacz (5)