SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów

Strona: [1] 2 3 4 5 / 5
MikroTik quickMOUNT
10,09 zł z VAT
8,20 zł netto
przechowalnia
Oryginalne mocowanie do SXT
Oryginalne mocowanie do SXT Producent: Mikrotik

Pasuje do Disc-5nD.

11,07 zł z VAT
9,00 zł netto
przechowalnia
Oryginalne mocowanie dla Sextant
16,78 zł z VAT
13,64 zł netto
Dostępność przechowalnia
MikroTik RouterBOARD 2.4GHz 5dBi Dipole Antenna RPSMA
19,68 zł z VAT
16,00 zł netto
przechowalnia
MikroTik quickMOUNT EXTRA
24,19 zł z VAT
19,67 zł netto
przechowalnia
MikroTik quickMOUNT PRO
24,40 zł z VAT
19,84 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD RB11
MikroTik RouterBOARD RB11 Producent: Mikrotik
Adapter mPCI do PCI.
24,86 zł z VAT
20,21 zł netto
Dostępność przechowalnia
MikroTik RouterBOARD RB11e adapter mPCIe do PCIe
28,98 zł z VAT
23,56 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD Wall Mount Kit
29,68 zł z VAT
24,13 zł netto
Dostępność przechowalnia
MikroTik Woobm-USB out of band management USB stick
49,85 zł z VAT
40,53 zł netto
przechowalnia
Routerboard uniwersalna obudowa typu desktop
51,73 zł z VAT
42,06 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD RB450/RB850 obudowa wewnętrzna
53,26 zł z VAT
43,30 zł netto
przechowalnia
MikroTik moduł zasilający do CCR1016 i CCR1036, 24V, 4A
60,50 zł z VAT
49,19 zł netto
Dostępność przechowalnia
MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m
61,67 zł z VAT
50,14 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD hAP mini RB931-2nD
70,02 zł z VAT
56,93 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD hAP Lite RB941 2nD
79,03 zł z VAT
64,25 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km
79,62 zł z VAT
64,73 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD hAP Lite RB941 2nD TC
80,04 zł z VAT
65,07 zł netto
przechowalnia
Routerboard 800/600 - obudowa wewnętrzna
81,59 zł z VAT
66,33 zł netto
Dostępność przechowalnia
Routerboard 493 - obudowa wewnętrzna
83,76 zł z VAT
68,10 zł netto
przechowalnia
Routerboard 433/333 - obudowa wewnętrzna
85,33 zł z VAT
69,37 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD hAP Lite RB941 2nD TC UK
MikroTik RouterBOARD hAP Lite RB941 2nD TC UK Producent: Mikrotik

Zasilacz z angielską wtyczką!

88,58 zł z VAT
72,02 zł netto
przechowalnia
48 to 24V Gigabit PoE Converter
48 to 24V Gigabit PoE Converter Producent: Mikrotik
Przetwornica 48V -> 8-30 V.
90,00 zł z VAT
73,17 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD mAP 2nD lite
90,91 zł z VAT
73,91 zł netto
przechowalnia
MikroTik mUPS PoE injector z zasilaniem buforowym
99,54 zł z VAT
80,93 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module
100,48 zł z VAT
81,69 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 1m
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 1m Producent: Mikrotik

Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port SFP bez użycia światłowodu i wkładek.

101,29 zł z VAT
82,35 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD RB911 5Hn
MikroTik RouterBOARD RB911 5Hn Producent: Mikrotik
AR9344 600Mhz 64MB 23dBm L3.
125,13 zł z VAT
101,73 zł netto
przechowalnia
RouterBOARD R52nM
125,15 zł z VAT
101,75 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD R11e 5HnD
125,28 zł z VAT
101,85 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD R11E 2HPnD
128,14 zł z VAT
104,18 zł netto
przechowalnia
Licencja MikroTik Level 4 (AP+Bridge) / p1
129,77 zł z VAT
105,50 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 3m
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 3m Producent: Mikrotik
Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port SFP bez użycia światłowodu i wkładek.
136,03 zł z VAT
110,59 zł netto
przechowalnia
RouterBOARD RB411L
RouterBOARD RB411L Producent: Mikrotik
AR7130 300MHz 32MB DDR 1x10/100 1xmPCI RouterOS L3.
136,46 zł z VAT
110,94 zł netto
Dostępność przechowalnia
MikroTik RouterBOARD LDF5 5nD
137,15 zł z VAT
111,50 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD konwerter światłowodowy RBFTC11
137,85 zł z VAT
112,07 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD RB911 2Hn
MikroTik RouterBOARD RB911 2Hn Producent: Mikrotik
AR9344 600Mhz 64MB 24dBm L3.
138,38 zł z VAT
112,50 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD Radome Cover for mANT antennas
139,45 zł z VAT
113,37 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD RB911 5HnD
MikroTik RouterBOARD RB911 5HnD Producent: Mikrotik
AR9344 600Mhz 64MB 2x2 MIMO 26dBm L3.
142,36 zł z VAT
115,74 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] 2 3 4 5 / 5
Filtry
Cena
 - 
Rodzaj produktu
Akcesoria (2)
Antena (5)
Inne urządzenia (6)
Punkt dostępowy (10)
Płyta bez modułu radiowego (1)
Radio (23)
Router (19)
Router bezprzewodowy (16)
Switch (8)
Switch / router (9)
Uchwyt (4)
Urządzenie bezprzewodowe (zewnętrzne) (40)
Wkładki SFP (10)