SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
MikroTik RouterBOARD SXT 5nD r2 Outdoor (zasilacz UK)
191,27 zł z VAT
165,42 zł
155,50 zł netto
MikroTik RouterBOARD SXT Lite5 Outdoor
190,65 zł z VAT
161,28 zł
155,00 zł netto
Zestaw: 4 urządzenia RouterBOARD LDF 5nD + 4 anteny offsetowe
639,60 zł z VAT
604,80 zł
520,00 zł netto
Katalog produktów

Strona: [1] 2 3 4 5 6 / 6
MikroTik quickMOUNT
10,49 zł z VAT
8,53 zł netto
przechowalnia
Oryginalne mocowanie do SXT
Oryginalne mocowanie do SXT Producent: Mikrotik

Pasuje do Disc-5nD.

11,07 zł z VAT
9,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Oryginalne mocowanie dla Sextant
16,78 zł z VAT
13,64 zł netto
Dostępność przechowalnia
MikroTik RouterBOARD 2.4GHz 5dBi Dipole Antenna RPSMA
20,97 zł z VAT
17,05 zł netto
przechowalnia
MikroTik quickMOUNT PRO
24,06 zł z VAT
19,56 zł netto
przechowalnia
T-Shirt Mikrotik  L
24,59 zł z VAT
19,99 zł netto
Dostępność przechowalnia
T-Shirt Mikrotik M
24,59 zł z VAT
19,99 zł netto
Dostępność przechowalnia
T-Shirt Mikrotik S
24,59 zł z VAT
19,99 zł netto
Dostępność przechowalnia
T-Shirt Mikrotik XL
24,59 zł z VAT
19,99 zł netto
Dostępność przechowalnia
MikroTik RouterBOARD RB11
MikroTik RouterBOARD RB11 Producent: Mikrotik
Adapter mPCI do PCI.
24,86 zł z VAT
20,21 zł netto
przechowalnia
MikroTik quickMOUNT EXTRA
24,86 zł z VAT
20,21 zł netto
przechowalnia
MikroTik antena GPS ze złączem SMA
25,28 zł z VAT
20,55 zł netto
przechowalnia
RouterBOARD pigtail U.FL - SMA żeński do modułów LTE
26,22 zł z VAT
21,32 zł netto
przechowalnia
MikroTik pigtail SMA męski - SMA męski zewnętrzny 1m
26,22 zł z VAT
21,32 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD Wall Mount Kit
29,68 zł z VAT
24,13 zł netto
Dostępność przechowalnia
MikroTik RouterBOARD RB11e adapter mPCIe do PCIe
32,94 zł z VAT
26,78 zł netto
przechowalnia
MikroTik Woobm-USB out of band management USB stick
50,28 zł z VAT
40,88 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD CA150 RB450/RB850 obudowa wewnętrzna
52,43 zł z VAT
42,63 zł netto
przechowalnia
Routerboard uniwersalna obudowa typu desktop
53,17 zł z VAT
43,23 zł netto
przechowalnia
MikroTik zasilacz 24V 2.5A do CCR1009
62,93 zł z VAT
51,16 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m
63,58 zł z VAT
51,69 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD hAP mini RB931-2nD
71,25 zł z VAT
57,93 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD hAP Lite RB941 2nD TC UK
MikroTik RouterBOARD hAP Lite RB941 2nD TC UK Producent: Mikrotik

Zasilacz z angielską wtyczką!

79,89 zł z VAT
64,95 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD hAP Lite RB941 2nD TC
81,36 zł z VAT
66,15 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD hAP Lite RB941 2nD
81,50 zł z VAT
66,26 zł netto
przechowalnia
Routerboard 800/600 - obudowa wewnętrzna
81,59 zł z VAT
66,33 zł netto
Dostępność przechowalnia
MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km
83,44 zł z VAT
67,84 zł netto
przechowalnia
Routerboard 493 - obudowa wewnętrzna
83,68 zł z VAT
68,03 zł netto
przechowalnia
Routerboard 433/333 - obudowa wewnętrzna
84,61 zł z VAT
68,79 zł netto
Dostępność przechowalnia
MikroTik RouterBOARD mAP 2nD lite
94,38 zł z VAT
76,73 zł netto
przechowalnia
48 to 24V Gigabit PoE Converter
48 to 24V Gigabit PoE Converter Producent: Mikrotik
Przetwornica 48V -> 8-30 V.
95,31 zł z VAT
77,49 zł netto
przechowalnia
MikroTik mUPS PoE injector z zasilaniem buforowym
101,50 zł z VAT
82,52 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module
102,15 zł z VAT
83,05 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 1m
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 1m Producent: Mikrotik

Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port SFP bez użycia światłowodu i wkładek.

104,73 zł z VAT
85,15 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD LDF5 5nD
Promocja
109,47 zł z VAT
114,08 zł netto
89,00 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD R11e 5HnD
127,32 zł z VAT
103,51 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD RB911 5Hn
MikroTik RouterBOARD RB911 5Hn Producent: Mikrotik
AR9344 600Mhz 64MB 23dBm L3.
127,39 zł z VAT
103,57 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] 2 3 4 5 6 / 6
Towar dnia
Filtry
Cena
 - 
Rodzaj produktu
Akcesoria (2)
Antena (5)
Inne urządzenia (6)
Punkt dostępowy (10)
Płyta bez modułu radiowego (1)
Radio (22)
Router (18)
Router bezprzewodowy (17)
Switch (7)
Switch / router (8)
Uchwyt (4)
Urządzenie bezprzewodowe (zewnętrzne) (33)
Wkładki SFP (9)