Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
Zestaw: urządzenie RouterBOARD LDF 5nD + antena offsetowa
159,90 zł z VAT
151,20 zł
130,00 zł netto
MikroTik RouterBOARD SXT Lite5 Outdoor
190,65 zł z VAT
174,32 zł
155,00 zł netto
MikroTik RouterBOARD SXT 5nD r2 Outdoor (zasilacz UK)
194,96 zł z VAT
176,18 zł
158,50 zł netto
Katalog produktów

Strona: [1] 2 3 4 5 6 / 6
MikroTik quickMOUNT
10,18 zł z VAT
8,28 zł netto
przechowalnia
Oryginalne mocowanie do SXT
Oryginalne mocowanie do SXT Producent: Mikrotik

Pasuje do Disc-5nD.

11,07 zł z VAT
9,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
MikroTik RouterBOARD 2.4GHz 5dBi Dipole Antenna RPSMA
22,09 zł z VAT
17,96 zł netto
przechowalnia
T-Shirt Mikrotik  L
24,59 zł z VAT
19,99 zł netto
przechowalnia
T-Shirt Mikrotik M
24,59 zł z VAT
19,99 zł netto
przechowalnia
T-Shirt Mikrotik S
24,59 zł z VAT
19,99 zł netto
przechowalnia
T-Shirt Mikrotik XL
24,59 zł z VAT
19,99 zł netto
przechowalnia
MikroTik quickMOUNT PRO
24,85 zł z VAT
20,20 zł netto
przechowalnia
MikroTik quickMOUNT EXTRA
24,85 zł z VAT
20,20 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD RB11
MikroTik RouterBOARD RB11 Producent: Mikrotik
Adapter mPCI do PCI.
24,86 zł z VAT
20,21 zł netto
Dostępność przechowalnia
MikroTik antena GPS ze złączem SMA
26,43 zł z VAT
21,49 zł netto
przechowalnia
MikroTik uchwyt montażowy na szynę DIN do LtAP
26,43 zł z VAT
21,49 zł netto
przechowalnia
RouterBOARD pigtail U.FL - SMA żeński do modułów LTE
27,60 zł z VAT
22,44 zł netto
przechowalnia
MikroTik pigtail SMA męski - SMA męski zewnętrzny 1m
27,60 zł z VAT
22,44 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD Wall Mount Kit
29,68 zł z VAT
24,13 zł netto
Dostępność przechowalnia
MikroTik zestaw do montażu naściennego RB4011
42,29 zł z VAT
34,38 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD RB11e adapter mPCIe do PCIe
47,56 zł z VAT
38,67 zł netto
przechowalnia
MikroTik uchwyt nasłupowy do LHG
47,56 zł z VAT
38,67 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD CA150 RB450/RB850 obudowa wewnętrzna
52,87 zł z VAT
42,98 zł netto
przechowalnia
MikroTik Woobm-USB out of band management USB stick
52,87 zł z VAT
42,98 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m
63,42 zł z VAT
51,56 zł netto
przechowalnia
MikroTik zasilacz 24V 2.5A do CCR1009
63,42 zł z VAT
51,56 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD hAP mini RB931-2nD
73,74 zł z VAT
59,95 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD hAP Lite RB941 2nD
83,50 zł z VAT
67,89 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD hAP Lite RB941 2nD TC
83,50 zł z VAT
67,89 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD hAP Lite RB941 2nD TC UK
MikroTik RouterBOARD hAP Lite RB941 2nD TC UK Producent: Mikrotik

Zasilacz z angielską wtyczką!

83,50 zł z VAT
67,89 zł netto
Dostępność przechowalnia
MikroTik RouterBOARD CA493 - obudowa wewnętrzna
84,57 zł z VAT
68,76 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km
88,34 zł z VAT
71,82 zł netto
przechowalnia
48 to 24V Gigabit PoE Converter
48 to 24V Gigabit PoE Converter Producent: Mikrotik
Przetwornica 48V -> 8-30 V.
96,06 zł z VAT
78,10 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD mAP 2nD lite
99,38 zł z VAT
80,80 zł netto
przechowalnia
MikroTik mUPS PoE injector z zasilaniem buforowym
101,93 zł z VAT
82,87 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module
105,71 zł z VAT
85,94 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable (kabel DAC) 1m
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable (kabel DAC) 1m Producent: Mikrotik

Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port SFP bez użycia światłowodu i wkładek.

110,43 zł z VAT
89,78 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD R11e 5HnD
127,42 zł z VAT
103,59 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] 2 3 4 5 6 / 6
Towar dnia
Filtry