Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
Zestaw: 4 urządzenia RouterBOARD LDF 5nD + 4 anteny offsetowe
639,60 zł z VAT
604,80 zł
520,00 zł netto
MikroTik RouterBOARD SXT Lite5 Outdoor
190,65 zł z VAT
174,32 zł
155,00 zł netto
MikroTik RouterBOARD SXT 5nD r2 Outdoor (zasilacz UK)
194,96 zł z VAT
173,85 zł
158,50 zł netto
Katalog produktów

Strona: [1] 2 3 4 5 6 / 6
MikroTik quickMOUNT
10,90 zł z VAT
8,86 zł netto
przechowalnia
Oryginalne mocowanie do SXT
Oryginalne mocowanie do SXT Producent: Mikrotik

Pasuje do Disc-5nD.

11,07 zł z VAT
9,00 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD 2.4GHz 5dBi Dipole Antenna RPSMA
21,80 zł z VAT
17,72 zł netto
przechowalnia
MikroTik quickMOUNT PRO
24,51 zł z VAT
19,93 zł netto
przechowalnia
MikroTik quickMOUNT EXTRA
24,51 zł z VAT
19,93 zł netto
przechowalnia
T-Shirt Mikrotik  L
24,59 zł z VAT
19,99 zł netto
przechowalnia
T-Shirt Mikrotik M
24,59 zł z VAT
19,99 zł netto
przechowalnia
T-Shirt Mikrotik S
24,59 zł z VAT
19,99 zł netto
przechowalnia
T-Shirt Mikrotik XL
24,59 zł z VAT
19,99 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD RB11
MikroTik RouterBOARD RB11 Producent: Mikrotik
Adapter mPCI do PCI.
24,86 zł z VAT
20,21 zł netto
przechowalnia
MikroTik antena GPS ze złączem SMA
26,08 zł z VAT
21,20 zł netto
przechowalnia
RouterBOARD pigtail U.FL - SMA żeński do modułów LTE
27,24 zł z VAT
22,15 zł netto
przechowalnia
MikroTik pigtail SMA męski - SMA męski zewnętrzny 1m
27,24 zł z VAT
22,15 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD Wall Mount Kit
29,68 zł z VAT
24,13 zł netto
Dostępność przechowalnia
MikroTik RouterBOARD RB11e adapter mPCIe do PCIe
46,94 zł z VAT
38,16 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD CA150 RB450/RB850 obudowa wewnętrzna
52,16 zł z VAT
42,41 zł netto
Dostępność przechowalnia
MikroTik Woobm-USB out of band management USB stick
54,48 zł z VAT
44,29 zł netto
przechowalnia
MikroTik zasilacz 24V 2.5A do CCR1009
62,58 zł z VAT
50,88 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m
65,39 zł z VAT
53,16 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD hAP mini RB931-2nD
72,75 zł z VAT
59,15 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD hAP Lite RB941 2nD
82,41 zł z VAT
67,00 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD hAP Lite RB941 2nD TC
82,41 zł z VAT
67,00 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD hAP Lite RB941 2nD TC UK
MikroTik RouterBOARD hAP Lite RB941 2nD TC UK Producent: Mikrotik

Zasilacz z angielską wtyczką!

82,41 zł z VAT
67,00 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD CA493 - obudowa wewnętrzna
83,44 zł z VAT
67,84 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km
87,18 zł z VAT
70,88 zł netto
przechowalnia
48 to 24V Gigabit PoE Converter
48 to 24V Gigabit PoE Converter Producent: Mikrotik
Przetwornica 48V -> 8-30 V.
94,81 zł z VAT
77,08 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD mAP 2nD lite
98,07 zł z VAT
79,73 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module
104,30 zł z VAT
84,80 zł netto
przechowalnia
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 1m
MikroTik RouterBOARD SFP/SFP+ direct attach cable 1m Producent: Mikrotik

Kabel służący do połączenia urządzeń wyposażonych w port SFP bez użycia światłowodu i wkładek.

108,97 zł z VAT
88,59 zł netto
przechowalnia
MikroTik mUPS PoE injector z zasilaniem buforowym
108,97 zł z VAT
88,59 zł netto
przechowalnia
MikroTik S-55DLC80D SFP Dual, 1.25G, SM, LC, 1550nm, 80km
125,73 zł z VAT
102,22 zł netto
przechowalnia
Licencja MikroTik Level 4 (AP+Bridge) / CHR p1
129,77 zł z VAT
105,50 zł netto
przechowalnia
RouterBOARD R52nM
136,21 zł z VAT
110,74 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] 2 3 4 5 6 / 6
Filtry
Cena

 - 

Rodzaj produktu