Kontakt
closeKontakt
SerwisWysyłkaTesty produktów Regulamin

Skontaktuj się z nami:

alternate_emailbiuro@cdr.pl

call+48 32 750 5000

pn. - pt. 9:00 - 17:00

Kontakt

Logowanie
closeLogowanie
Logowanie

Nowy klient?

Rejestracja
Koszyk
closeKoszyk
Twój koszyk jest pusty favoriteWishlist
Kabel światłowodowy (patchcord) SC/UPC SC/UPC Drop 65m G.657A2
Producent: CDR
Kod produktu: OP-SU-SU-SS-65-PU
Numer katalogowy: 5453
Gwarancja (miesiące):
Cena
62,36
76,70z VAT
Liczba sztuk
-
+
favoriteDodaj do listy życzeń
Opis

Kabel światłowodowy o długości 65 m, ze złączami SC/UPC SC/UPC. Przeznaczony jest przede wszystkim do zastosowania na zewnątrz, idealnie sprawdza się w połączeniach pomiędzy słupem a klientem. Kabel posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, został wzmocniony dużą ilością włókien aramidowych.

Pomimo wysokiej odporności na uszkodzenia jego średnica wynosi zaledwie 3 mm. Zastosowanie włókna G.657A2 pozwoliło na uzyskanie promienia gięcia na poziomie 7,5 mm. Maksymalne przęsło dla kabla wynosi 30 m.

Patchcord został wykonany z kabla: S-QOTKSDD.

Cechy produktu:

  • długość 65 m;
  • dwa złącza typu SC/UPC;
  • wykorzystanie na zewnątrz (outdoor);
  • idealnie nadaje się do połączeń między słupem a klientem;
  • wzmacniany włóknami aramidowymi;
  • średnica 3 mm;
  • włókno G.657A2;
  • promień gięcia 7,5 mm;
  • maksymalne przęsło 30 m.