Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Ostatnio oglądane
Twoje logo na produktach CDR
Chcesz umieścić swój logotyp na jednym z zakupionych produktów? Zrealizujemy taką usługę!


Oferujemy wykonanie nadruku wybranej przez ciebie grafiki na produktach kupionych w naszym sklepie. Możliwe jest uzyskanie nadruku w odcieniach czerni i bieli, możemy go nanieść na płaskie powierzchnie wykonane z tworzywa sztucznego lub metalu, np. mufy, gniazdka abonenckie, routery czy urządzenia ONU / ONT.
Największą zaletą stosowanej przez nas metody jest bardzo wysoka trwałość nadruku. Nie ma możliwości, żeby starł się z czasem, jak np. naklejka lub żeby stracił barwy, co może mieć miejsce przy standardowym tampodruku lub sitodruku.


Umieszczenie logotypu na urządzeniu abonenckim lub mufie / przełącznicy ułatwia późniejszą identyfikację oraz umożliwia zostawienie swoich danych teleadresowych klientowi. Ułatwia to nawiązanie kontaktu z twoją firmą, nie tylko obecnym abonentom, ale również potencjalnym przyszłym klientom.

Aby wykonać nadruk potrzebujemy grafiki, która ma zostać naniesiona na dany produkt. Najszybszym rozwiązaniem będzie przesłanie gotowego projektu w grafice wektorowej, w wybranym przez siebie formacie (np. *.ai lub *.pdf). Nasz dział graficzny może opracować projekt, np. na podstawie przesłanego logo i dodatkowych informacji, które należy nadrukować.
Usługę wykonujemy w naszej siedzibie, gwarantujemy szybki czas realizacji. Nie wysyłamy produktów do zewnętrznej drukarni.

Minimalne zamówienie to 20 sztuk danego modelu. Cena to 2zł netto za sztukę.

Więcej informacji możesz uzyskać kontaktując się z naszym działem handlowym: biuro@cdr.pl

Promocja!
Rabat: -31%
OPTON Mufa światłowodowa MINI (TRACOM FOSC-D) 6F (max: 24F)i
142,80
99,00 netto
Koniec promocji: