SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
UPLINK EPON ONU 101R 1x GbE 1x SC/PC

84,62 zł z VAT
68,80 zł netto
Ilość
przechowalnia
UPLINK EPON ONU 101R 1x GbE 1x SC/PC
Kod produktu: UPLINK-EP101R
Producent: Uplink

Terminal EPON ONU firmy Uplink wyposażony w 1 gigabitowy port Ethernet i 1 port SC/PC. Przeznaczony jest do pracy w trybie bridge, nie posiada funkcjonalności routera. Port EPON może osiągnąć 1,25 Gb/s przepustowości zarówno w downstreamie, jak i upstreamie. Zastosowanie gigabitowego portu Ethernet umożliwia wykorzystanie szybkości oferowanej przez sieć światłowodową. 

Urządzenie przeznaczone jest przede wszystkim do użytku w domach i małych biurach. Najlepiej sprawdzi się w polączeniu z routerem rozdzielającym sieć na wielu klientów. 

Najważniejsze cechy:

  • port EPON 1,25 Gb/s downstream i upstream;
  • gigabitowy port Ethernet;
  • praca w trybie bridge;
  • zdalny upgrade software'u.

Specyfikacja:

EP101R
Interfejs PON

1 złącze EPON, single mode

1,25 Gb/s w downstreamie i upstreamie

Długość fali

Tx 1310 nm

Rx 1490 nm

Interfejs optyczny Złącze SC
Interfejs LAN RJ45 10/100/1000 Mb/s
Dopuszczalne warunki pracy

Temperatura: od -10 do 55 st. C

Wilgotność powietrza: 10%-90% niekondensująca

Dopuszczalne warunki przechowywania

Temperatura: od -30 do 60 st. C

Wilgotność powietrza: 10%-90% niekondensująca

Zasilanie DC 12 V, 0.5 A (zasilacz w zestawie)
Diody LED

SYS (stan systemu)

LINK / ACT (stan portu LAN)

REG (stan rejestracji w systemie EPON)

LOS (stan połączenia optycznego)

POWER (zasilanie)

Pobór mocy < 3 W
Wymiary 120 x 78 x 30 mm
Waga 0,13 kg

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii