SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów
Producenci: Netis Systems, Uplink

Strona: [1] / 1
UPLINK EPON ONU 101R 1x GbE 1x SC/PC
107,96 zł z VAT
87,77 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON ONU 101Z 1x GbE 1x SC/PC
UPLINK EPON ONU 101Z 1x GbE 1x SC/PC Producent: Uplink
BRIDGE/ROUTER/PPPOE/NAT
110,80 zł z VAT
90,08 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON ONU 100Z 1x GbE 1x SC/PC
UPLINK EPON ONU 100Z 1x GbE 1x SC/PC Producent: Uplink
BRIDGE/ROUTER/PPPOE/NAT
120,96 zł z VAT
98,34 zł netto
Chwilowy brak towaru! przechowalnia
UPLINK EPON ONU 112R, 1x GbE, 1x SC/PC, WiFi 300 Mb/s
170,97 zł z VAT
139,00 zł netto
przechowalnia
NETIS EP8104P 4 Ports Fast Ethernet Plus 2 POTS EPON Terminal
Promocja
190,65 zł z VAT
252,85 zł netto
155,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON ONU 122B 2x GbE 1x SC/PC 300Mbps WiFi
UPLINK EPON ONU 122B 2x GbE 1x SC/PC 300Mbps WiFi Producent: Uplink

Działa z OLT Netisa EP820x. Konfiguracja dla starszej wersji (V1) podana jest w opisie produktu.

207,87 zł z VAT
169,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON ONU 142B 4x GbE 2x POTS 1x SC/PC 300Mbps WiFi
232,47 zł z VAT
189,00 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1