Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów
Producenci: Huawei, Uplink

Strona: [1] / 1
UPLINK EPON ONU 101R 1x GbE 1x SC/PC
1+
:
55,99 zł
40+
:
48,99 zł
Dostępność przechowalnia
UPLINK EPON ONU 101Z 1x GbE 1x SC/PC
1+
:
56,99 zł
40+
:
49,99 zł
przechowalnia
UPLINK GPON / EPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC (ZTE chipset)
UPLINK GPON / EPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC (ZTE chipset) Producent: Uplink

Działa z terminalami GPON i EPON!

121,77 zł z VAT
99,00 zł netto
przechowalnia
Huawei HS8546V EPON ONT 4x GE, 1x POTS, 2x USB, WiFi 2.4/5 GHz AC
Huawei HS8546V EPON ONT 4x GE, 1x POTS, 2x USB, WiFi 2.4/5 GHz AC Producent: Huawei

W kartonie mieszczą się 32 sztuki, dla tańszej wysyłki nie zamawiaj 100 lecz 96 albo 128

223,98 zł z VAT
182,10 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1