SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów

Strona: [1] / 1
UPLINK EPON ONU 101R 1x GbE 1x SC/PC
84,62 zł z VAT
68,80 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON ONU 101Z 1x GbE 1x SC/PC
85,85 zł z VAT
69,80 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON ONU 112R, 1x GbE, 1x SC/PC, WiFi 300 Mb/s
125,95 zł z VAT
102,40 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON ONU 122R 1x GbE 1x FE 1x SC/PC 300Mbps WiFi
159,90 zł z VAT
130,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON ONU 122B 2x GbE 1x SC/PC 300Mbps WiFi
UPLINK EPON ONU 122B 2x GbE 1x SC/PC 300Mbps WiFi Producent: Uplink

Działa z OLT Netisa EP820x. Konfiguracja dla starszej wersji (V1) podana jest w opisie produktu.

207,87 zł z VAT
169,00 zł netto
przechowalnia
UPLINK EPON ONU 142B 4x GbE 2x POTS 1x SC/PC 300Mbps WiFi
244,77 zł z VAT
199,00 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1