SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
TL-T2500G-10TS (TL-SG3210) JetStream zarządzalny switch, 8x GE, 2x SFP

396,26 zł z VAT
322,16 zł netto
Ilość
przechowalnia
TL-T2500G-10TS (TL-SG3210) JetStream zarządzalny switch, 8x GE, 2x SFP
Kod produktu: TL-T2500G-10TS
Producent: TP-Link

T2500G-10TS JetStream to zarządzalny przełącznik (switch) TP-Linka będący następcą popularnego modelu TL-SG3210. Jest wyposażony w 8 gigabitowych portów Ethernet, 2 sloty na wkładki SFP oraz dwa porty konsoli - RJ45 i microUSB. Urządzenie oferuje przepustowość na poziomie 20 Gb/s (backplane) i prędkość przesyłania pakietów 14,9 Mp/s. Switch posiada wiele funkcji zarządzania warstwą L2, między innymi DHCP Snooping, VLAN VPN (QinQ), MLD SNooping, LACP, STP/RSTP/MSTP czy L2PT. Wspiera również niektóre funkcje IPv6, takie jak Dual IPv4/IPv6 Stack, MLD Snooping, PMTU Discovery czy IPv6 Neighbor Discovery.

Niewątpliwą zaletą oferowanego produktu jest rozbudowana funkcja QoS umożliwiająca kontrolę przepustowości w 3 warstwach: Layer2, Layer3 oraz Layer4. Zarządzanie odbywa się poprzez linię komend lub graficzny interfejs Web. Switch jest wyposażony w odpowiednie zabezpieczenia i szyfrowanie SSL / SSH. T2500G-10TS stanowi bardzo dobre rozwiązanie dla małych i średnich firm. Oferuje dużą przepustowość i liczne funkcje zarządzania siecią przy jednoczesnych zachowaniu atrakcyjnej ceny. 

Najważniejsze cechy:

  • 8 gigabitowych portów Ethernet;
  • 2 sloty SFP;
  • 2 porty konsolowe - RJ45 i microUSB;
  • liczne funkcje zarządzania warstwą Layer2;
  • zaawansowana funkcja QoS umożliwiająca kontrolę w warstwach Layer2, Layer3, Layer4;
  • wsparcie funkcjonalności IPv6;
  • liczne zabezpieczenia.

Specyfikacja:

T2500G-10
Cechy sprzętowe
Standardy i protokoly

IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab

IEEE 802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad

IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w

IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p

Interfejsy

8 gigabitowych portów Ethernet (RJ45)

10/100/100 Mb/s

Automatyczne negocjacja i automatyczne krosowanie MDI/MDIX

2 gigabitowe sloty SFP

1 konsolowy port RJ45

1 konsolowy port microUSB

Okablowanie sieciowe

10BASE-T: kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100 m)

100BASE-TX/1000Base-T: kabel UTP kat. 5, 5e, 6 lub wyższej (do 100 m)

1000BASE-X: kabel singlemode lub multimode

Chłodzenie Pasywne
Zasilanie

100 - 240 V AC

50 / 60 Hz

Maksymalny pobór mocy 8,38 W
Wymiary 294x180x44 mm
Wydajność
Przepustowość (backplane) 20 Gb/s
Prędkość przekazywania pakietów  14,9 Mp/s
Tablica adresów MAC 8k
Wielkość pamięci buforowej 4 MB
Jumbo Frame 9 KB
Właściwości oprogramowania
Funkcja QoS (Quality of Service)

Prioryter 802.1p CoS/DSCP

Do 4 kolejek priorytetowania

Priorytet na podstawie: SP, WRR, SP+WRR

Limit przepustowości w oparciu o port / flow

Voice VLAN

Funkcje Layer2

IGMP Snooping v1/v2/v3

MLD Snooping v1/v2

802.3ad LACP (do 8 grup agregacji, maksymalnie 8 portów na grupę)

STP / RSTP / MSTp

Port isolation

BPDU filtering / guard

TC/Root protect

Loop back detection

802.3x Flow control

LLDP / LLDP-MED

DHCP VLAN Relay

L2PT

VLAN

Wspiera do 4K VLAN jednocześnie

VLAN w oparciu o MAC / protokół 

GARP/GVRP

Kontrola dostępu (Access Control List)

Filtrowanie L2 - L4 w oparciu o MAC, IP, TCP/UDP lub 802.1p, DSCP, protokół i VLAN ID

Time Range Based

Zabezpieczenia

IP-MAC-Port-VID Binding

AAA

DHCP Snooping

Uwierzytelnianie w oparciu o IEEE 802.1X port / MAC, Radius, Gues VLAN

Ochrona przed atakami DoS

DAI (Dynamic ARP Inspection)

SSH v1/v2

SSL v2/v3/TLSv1

Por Security

Broadcast / Multicast / Unknown-unicast Storm Control

PPPoE

IPv6

Dual IPv4/IPv6 Stack

Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping 

IPv6 Neighbor discovery (ND)

MTU discovery

ICMP v6

TCPv6 / UDPv6

Funkcje IPv6

DHCPv6 klient

Ping6

Tracert6

Telnet(v6)

IPv6 SNMP

IPv6 SSH

IPv6 SSL

Http/Https

IPv6 TFTP

Zarządzanie

Interfejs graficzny Web lub linia komend CLI

SNMP v1/v2c/v3

RMON (1, 2, 3, 9 grup)

DHCP / BOOTP klient, DHCP Snooping, DHCP Option82

Monitorowanie procesora

Port Mirroring

Dual Image

SNTP

NDP/NTDP

Aktualizacja oprogramowania poprzez TFP lub Web

VCT (diagnostyka systemu)

SYSLOG i publiczne MIBS

Pozostałe cechy
Certyfikaty CE, FCC, RoHS
Dopuszczalna temperatura podczas pracy Od 0 do 40 st. C
Dopuszczalna temperatura podczas przechowywania Od -40 do 70 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza podczas pracy 10%-90% niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność powietrza podczas przechowywaina 5%-90% niekondensująca 

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii