SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00 REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog produktów
Wyprzedaż (17)

Access Pointy / Routery (181)
   » 2.4 GHz (66)
      » Access Pointy (24)
      » Routery (35)
      » Routery 3G (5)
      » Routery ADSL (2)
   » 3.5 GHz (1)
   » 5 GHz (39)
      » Access Pointy (23)
      » Routery (16)
   » 900 MHz (2)
   » Dual Band (2.4 + 5 GHz) (28)
      » Standard A/N (2)
      » Standard AC (26)
   » Routery kablowe (42)
      » Fast Ethernet (2)
      » Gigabit Ethernet (23)
      » Load Balance Router (3)
      » Routery ADSL bez WiFi (0)
      » SafeStream VPN Router (3)
      » SFP / SFP+ (11)
   » Triple band (2,4 / 5 / 60 GHz) (1)
   » Wzmacniacze sygnału (2)

Akcesoria GSM/LTE (15)
   » Anteny GSM (6)
   » Modemy i inne (6)
   » Pigtaile GSM (3)

Akcesoria, Uchwyty (142)
   » Cybanty/Obejmy (14)
   » Dławiki (6)
   » Instalacje odciągowe (2)
   » Izolacje (19)
   » Kołki (1)
   » Opaski zaciskowe (17)
   » Patch Panele (4)
   » Pozostałe (12)
   » Uchwyty antenowe (59)
   » Uchwyty kablowe (8)

Anteny (438)
   » Ant. Cyberbajt (78)
   » Ant. Elbox - TetraAnt (2)
   » Ant. Interline (27)
      » 2.4Ghz (14)
         » Dookólne (4)
         » Panelowe (4)
         » Sektorowe (6)
      » 5Ghz (12)
         » Dookólne (4)
         » Panelowe (3)
         » Sektorowe (5)
      » GSM/UMTS (1)
   » Anteny (niestandardowe pasma) (8)
   » Anteny 2,4 GHz (46)
      » Dookólne (16)
      » Dwupolaryzacyjne (3)
      » Grid/Parabole (3)
      » Panelowe (7)
      » Sektorowe (14)
      » Zintegrowane BOX (3)
   » Anteny 3,5 GHz (2)
      » Dookólne (1)
      » Sektorowe (1)
   » Anteny 5 GHz (273)
      » Dookólne (9)
      » Dwupolaryzacyjne (81)
      » Grid (3)
      » Horn (17)
      » Panelowe (25)
      » Parabole (34)
      » Sektorowe (58)
      » Zintegrowane (46)
   » Dual-band 2.4/5GHz (2)

Cambium Networks (3)

Części Serwisowe (65)
   » Chipy LAN (22)
   » el. Dyskretne (27)
   » Gniazda (4)
   » Kondensatory (2)
   » Pozostałe (2)
   » Przetwornice, Switche (7)
   » Transformatory (1)

IPTV / Android TV (5)
   » IRD (1)
   » STB (4)

Karty radiowe mPCI/USB (31)
   » Karty 2,4 GHz (18)
      » Karty mPCI (5)
      » Karty PCI (0)
      » Karty PCI Express (0)
      » Karty PCMCIA (1)
      » Karty USB (8)
      » Standard N (4)
   » Karty 2,4 GHz + 5 Ghz Dual Band (4)
      » Standard A/N (4)
      » Standard AC (0)
   » Karty 5 GHz (9)
      » Karty mPCI (8)
      » Karty PCMCIA (1)

Karty Sieciowe (15)

LigoWave (14)

Mediakonwertery (18)
   » PLC (5)
   » Światłowodowe (13)
   » VDSL (0)

MikroTik (275)
   » Akcesoria (46)
   » Anteny (11)
   » Koszulki (7)
   » Licencje (3)
   » Moduły radiowe (13)
   » Moduły SFP (9)
   » Obudowy (19)
   » Platformy (148)
      » 2011, 3011 (7)
      » 250, 450, 750, 951, 960 (16)
      » 411, 433, 435, 493, 800, 953 (11)
      » 800, 1100, CCR, CRS, CSS (27)
      » 911, 912, 921, 922 (18)
      » cAP, mAP, wAP, hAP (20)
      » SXT, Groove, OmniTIK, LHG (49)
   » Platformy ALIX/UBNT (2)
   » Szkolenia (1)
   » Zestawy klienckie (16)

Mimosa (19)

Monitoring (29)
   » Kamery AHD (0)
   » Kamery IP (14)
   » Rejestratory IP (15)

Narzędzia (24)
   » Ściągacze izolacji (5)
   » Testery (3)
   » Zaciskarki (16)

Obudowy, Skrzynki (161)
   » Akcesoria dodatkowe (28)
      » Półki (2)
      » Pozostałe (20)
      » Racki (6)
   » Elektryczne (10)
   » Obudowy do Routerboard (1)
      » Desktop (1)
      » RACK 19" (0)
   » Obudowy, AntenaBoxy (9)
   » Osłony przeciwzakł. (9)
   » Półki (6)
   » Skrzynki (69)
      » Wewnętrzne (40)
      » Zewnętrzne (29)
   » Szafy 10" (4)
   » Szafy 19" (25)

Okablowanie (171)
   » Kable Koncentryczne (4)
   » Kable Telefoniczne (2)
   » Patchcordy (50)
   » Pigtaile (35)
   » Przyłącza 2,4 GHz (32)
   » Przyłącza 5 GHz (20)
   » Skrętka FTP (13)
   » Skrętka UTP (15)

Radiolinie (29)

Światłowody (1285)
   » Adaptery (40)
   » CWDM (10)
      » MUX/DEMUX (10)
         » ABS Box (10)
         » RACK (0)
   » Kable (130)
      » FTTX (19)
      » Kable łatwego dostępu (6)
      » Mikrokanalizacyjne (20)
      » Samonośne (napowietrzne) (18)
      » Uniwersalne (kanalizacyjne / napowietrzne) (25)
      » Zewnętrzne (doziemne) (17)
      » Zewnętrzne (kanalizacyjne) (25)
   » Materiały eksploatacyjne (12)
   » Mikrorurki (4)
   » Moduły GBIC (2)
   » Moduły QSFP+ (2)
   » Moduły SFP (79)
      » CWDM (32)
      » Multimode (8)
      » PON (3)
      » RJ45 (3)
      » Singlemode (12)
      » WDM (21)
   » Moduły SFP+ (55)
      » CWDM (32)
      » Direct Attach Cable (4)
      » Multimode (6)
      » RJ45 (1)
      » Singlemode (12)
   » Mufy / przełącznice (84)
      » Abonenckie (10)
      » Akcesoria (9)
      » Kanalizacyjne (4)
      » Naścienne (20)
      » Nasłupowe (22)
      » RACK 19" (14)
      » Rozdzielnice (5)
   » Narzędzia (104)
      » Noże diamentowe (8)
      » Podwieszanie kabli (10)
      » Przeciąganie kabli (23)
      » Reflektometry (18)
      » Strippery i obieraki do kabli (30)
      » Zestawy narzędziowe (2)
      » Źródła światła i mierniki (13)
   » Osłonki spawów (4)
   » Patchcordy (450)
      » FC-FC (13)
      » FC-LC (16)
      » FC-SC (25)
      » LC-LC (27)
         » Duplex (16)
         » Simplex (10)
         » Simplex zewnętrzne (1)
      » Multimodowe (99)
         » OM1 (62.5/125) (32)
            » LC-LC (5)
            » LC-SC (5)
            » LC-ST (5)
            » SC-SC (6)
            » SC-ST (6)
            » ST-ST (5)
         » OM2 (50/125) (33)
            » LC-LC (7)
            » LC-SC (5)
            » LC-ST (6)
            » SC-SC (5)
            » SC-ST (5)
            » ST-ST (5)
         » OM3 (50/125) (26)
            » LC-LC (8)
            » LC-SC (5)
            » MPO-LC (6)
            » MPO-MPO (7)
         » OM4 (50/125) (8)
            » LC-LC (8)
      » Multipatchcord (24)
         » LC-LC (6)
         » SC-SC (18)
      » SC-LC (35)
         » Duplex (21)
         » Simplex (14)
      » SC-SC (188)
         » Duplex (20)
         » Simplex (89)
         » Simplex zewnętrzne (79)
      » ST-LC (6)
      » ST-SC (11)
      » ST-ST (6)
   » Pigtaile (59)
      » Multimode (13)
      » Singlemode LC (10)
      » Singlemode SC (23)
      » Special (13)
   » PON (67)
      » EPON (16)
         » OLT (7)
         » ONU (6)
         » SFP (3)
      » GPON (51)
         » OLT (29)
         » ONU/ONT (18)
         » SFP (4)
   » Rozbiegówki (5)
   » Różne (5)
   » Sieci napowietrzne (57)
      » Haki słupowe (8)
      » Stelaże zapasu kabla (10)
      » Uchwyty napowietrzne (23)
      » Uchwyty przelotowe (3)
      » Wsporniki słupowe (13)
   » Spawarki (25)
   » Splittery (64)
      » FBT (12)
         » Bez złączy (6)
         » SC/APC (6)
      » PLC (52)
         » Bez złącza (14)
         » LC/APC (5)
         » SC/APC (18)
         » SC/PC (15)
   » Tacki spawów (15)
   » Tłumiki (12)

Switche (240)
   » 48-portowe (12)
   » PoE (30)
   » Ze slotem SFP+ (14)
   » 5-portowe (13)
   » 8-portowe (24)
   » 16-portowe (14)
   » 24-portowe (29)
   » Zarządzalne (63)
   » Ze slotem SFP (41)

Ubiquiti (255)
   » AirFiber (23)
   » airGateway (4)
   » AirGrid (5)
   » Anteny (29)
   » Bullet (4)
   » Części zamienne (4)
   » EdgeMAX (19)
   » IsoStation (2)
   » kamery AirCAM (1)
   » Kamery IP (2)
   » karty miniPCI (1)
   » LiteBeam (4)
   » mFI (9)
   » NanoBeam (11)
   » NanoStation (10)
   » PicoStation (1)
   » PowerBeam (19)
   » PowerBridge (3)
   » PrismStation (1)
   » Rocket (13)
   » Switche (24)
   » Uchwyty montażowe (6)
   » UniFi (29)
   » Zasilanie (17)
   » inne (14)

Usługi pomiar,spaw,LIR (13)

VoIP (8)

xDSL (2)
   » ADSL (1)
      » DSLAM (1)
   » VDSL (1)
      » DSLAM (1)

Zasilanie (420)
   » Adaptery PoE (46)
      » 10/100 multi (16)
      » 10/100 single (6)
      » Gigabit (10)
      » Z netprotectorem (14)
   » Akumulatory (24)
      » 5Ah i mniejsze (4)
      » 7,2Ah (3)
      » 12Ah (2)
      » 18Ah (7)
      » 40Ah i większe (8)
   » Kable zasilające AC 230V (4)
   » Kable Zasilające DC 24V (10)
   » Kontrolery/Restartery GSM (18)
   » Konwertery napięcia AC/AC (3)
   » Laptopowe (5)
   » Listwy zasilające (11)
   » Pozostałe (5)
   » Przetwornice DC/AC 230V (66)
      » z 12V na 230V (13)
      » z 12V na 230V sin (14)
      » z 24V na 230V (8)
      » z 24V na 230V sin (8)
      » z 48V na 230V sin (3)
      » z regulatorem solarnym (3)
      » z wbudowanym UPS (17)
   » Przetwornice DC/DC (44)
      » z 12V (9)
      » z 24V (23)
      » z 48V (12)
   » Regulatory Solarne (4)
   » Siłownie telekomunikacyjne (16)
      » 48V (16)
   » UPSy (9)
   » Zabezpieczenia (32)
      » Obudowa RACK 19" (8)
      » Pojedyncze (3)
      » Wieloportowe (7)
      » z POE (14)
   » Zasilacze (36)
      » 12V (12)
      » 16-18V (3)
      » 24V (7)
      » 48V (9)
      » 5-9V (5)
   » Zasilacze buforowe (43)
      » 12V (13)
      » 24V (17)
      » 48V (13)
   » Zasilacze w obudowie (16)
      » 12V (5)
      » 24V (5)
      » 48V (3)
      » RACK (3)
   » Zasilacze z PoE (28)
      » 12V (0)
      » 16-18V (5)
      » 24V (14)
      » 48V (9)

Zestawy (4)
   » Abonenckie 5 GHz (4)

Złącza, Wtyki (60)
   » Beczki, przejścia (13)
   » Inne (5)
   » RJ11 (1)
   » RJ45 (18)
   » Typu N (9)
   » Typu SMA (9)
   » Typu TNC (3)
   » Typu UY (2)