SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wyszukiwarka (odnaleziono: 277) nowe wyszukiwanie
Sortuj według:
Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 / 7
Tough Cable Connectors na sztuki
1,89 zł z VAT
1,54 zł netto
Dostępność przechowalnia
UBIBRACKET MINI Loco
9,16 zł z VAT
7,45 zł netto
przechowalnia
Siatka dla AirGrid (mała) stary typ
10,82 zł z VAT
15,00 zł
8,80 zł netto
przechowalnia
Oryginalny rear housing dla urządzeń AirGrid M5
18,45 zł z VAT
15,00 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti POE-24-12W zasilacz PoE 24V, 0.5A / 12 W, bez oryginalnego pudełka
Ubiquiti POE-24-12W zasilacz PoE 24V, 0.5A / 12 W, bez oryginalnego pudełka

Urządzenie nowe, ale bez oryginalnego opakowania i kabla.

30,75 zł z VAT
25,00 zł netto
Dostępność przechowalnia
Ubiquiti zasilacz PoE 15V / 0.8A, 12 W
31,82 zł z VAT
25,87 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti Zasilacz PoE 24V 0.5A
31,89 zł z VAT
25,93 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti mFi czujnik otwarcia drzwi/okna
33,06 zł z VAT
26,88 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti zasilacz PoE 24V/1A, 24 W
50,34 zł z VAT
40,93 zł netto
Dostępność przechowalnia
Ethernet Surge Protector ETH-SP
50,77 zł z VAT
41,28 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti zasilacz PoE 48V/0.5A 24W
51,72 zł z VAT
42,05 zł netto
przechowalnia
mFi czujnik prądu
53,49 zł z VAT
43,49 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti gigabitowy zasilacz PoE 24V / 1A, 24W dedykowany do AF-5X
Ubiquiti gigabitowy zasilacz PoE 24V / 1A, 24W dedykowany do AF-5X

Zasilacz PoE dedykowany do urządzeń airFiber 5X.

60,20 zł z VAT
48,94 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti gigabitowy zasilacz PoE 24V / 1.25A, 30W
61,27 zł z VAT
49,81 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti gigabitowy zasilacz PoE 24V / 1A, 24W
61,91 zł z VAT
50,33 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti gigabitowy zasilacz PoE 48V/0.5A, 24 W
62,85 zł z VAT
51,10 zł netto
Dostępność przechowalnia
ToughCable Connectors Ground 20 sztuk
64,39 zł z VAT
52,35 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti gigabitowy zasilacz PoE 50V/1.2A, 60W
66,47 zł z VAT
54,04 zł netto
przechowalnia
Uchwyt do montowania NanoStation na oknie/ścianie
68,30 zł z VAT
55,53 zł netto
Dostępność przechowalnia
Ubiquiti Instant 802.3af indoor - przetwornica POE 48V ->18V 0.75A
Ubiquiti Instant 802.3af indoor - przetwornica POE 48V ->18V 0.75A
Zintegrowana przetwornica POE 48 -> 18V 0,75A
68,72 zł z VAT
55,87 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti Instant 802.3af outdoor- przetwornica POE 48V -> 18V 0.75A
Ubiquiti Instant 802.3af outdoor- przetwornica POE 48V -> 18V 0.75A

Zintegrowana przetwornica POE 48V -> 18V 0,75A wersja outdoor.

68,72 zł z VAT
55,87 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UF-MM-1G moduł SFP, multimode, 850nm, 550m (2pak)
Ubiquiti UF-MM-1G moduł SFP, multimode, 850nm, 550m (2pak)

Towar sprzedawany jest w 2pakach, cena podana za 2 sztuki

69,75 zł z VAT
56,71 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti Insant 802.3af outdoor gigabit - przetwornica PoE 48V -> 24V
89,16 zł z VAT
72,49 zł netto
przechowalnia
mFi Sensor temperatury
90,65 zł z VAT
73,70 zł netto
Dostępność przechowalnia
mFi Sensor ruchu
113,92 zł z VAT
92,62 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti gigabitowy zasilacz PoE 54V 80W
116,87 zł z VAT
95,02 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti airCube ISP bezprzewodowy router N300, PoE, 4x FE
117,85 zł z VAT
95,81 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti AirRouter
140,52 zł z VAT
114,24 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] 2 3 4 5 6 7 / 7