Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Opton Z-XOTKtsd kanalizacyjny kabel światłowodowy, 96 włókien G652D (8T12F), 2.5 kN

4,80z VAT
3,90 zł netto
Ilość:    przechowalnia
Opton Z-XOTKtsd kanalizacyjny kabel światłowodowy, 96 włókien G652D (8T12F), 2.5 kN
Kod produktu: OP-Z-XOTKTSD-96
Producent: Opton

Wysyłka na palecie - koszt 90 zł netto!
Możliwość przewinięcia - koszt 100 zł netto (bęben wliczony w cenę)

Informacje dotyczące zakupu

Kabel sprzedawany jest na rolkach o długości 3 km! 

Istnieje możliwość przewinięcia kabla (nawinięcia mniejszego odcinka na inną rolkę), koszt przewinięcia (bęben wliczony w cenę): 100 zł netto

Wysyłka na palecie - koszt 90 zł netto!

Opton Z-XOTKtsd to kabel światłowodowy przeznaczony do wykorzystania w kanalizacji teletechnicznej. Wyróżnia się wielotubową konstrukcję, posiada 96 włókien typu G.652.D. Włókna umieszczone są w 8 tubach, bez żadnych wypełniaczy. Tuby zostały skręcone wokół centralnego elementu wzmacniającego - pręta FRP o grubości 3,2 mm. Cała konstrukcja została dodatkowo wzmocniona włóknem szklanym. Dzięki temu maksymalna siła naciągu wynosi 2500 N.

Zewnętrzna powłoka wykonana jest z czarnego tworzywa sztucznego HDPE. Grubość całego kabla wynosi około 9,5 mm, a grubość samej powłoki około 1,7 mm. Tuby zostały otoczone taśmą blokującą wodę, która dodatkowo uszczelnia całość. W zewnętrznej powłoce znajdują się 2 ripcordy ułatwiające obieranie kabla.

Najważniejsze cechy:

  • kabel światłowodowy przeznaczony do kanalizacji teletechnicznej;
  • 96 włókna G.652.D;
  • konstrukcja wielotubowa (8 tub, 12 włókien na tubę, brak wypełniaczy);
  • centralny element wzmacniający - pręt FRP o grubości 2 mm;
  • maksymalna siła naciągu - 2500 N;
  • wzmocnienie włóknem szklanym;
  • średnica 9,5 mm.

Specyfikacja:

Z-XOTKtsd
Ilość włókien 96
Rodzaj włókna G.652.D
Tłumienie włókna

1310nm: ≤ 0,34 dB/km

1550nm: ≤ 0,20 dB/km

Ilość tub 8
Ilość wypełniaczy 0
Średnica tuby 1,8 mm
Centralny element wzmacniający Pręt FRP
Średnica pręta FRP 3,2 mm
Dodatkowe wzmocnienie Włókno szklane
Maksymalna siła naciągu 2500 N
Odporność na zgniatanie 1000 N / 100mm
Ochrona przed wodą Taśma
Materiał powłoki zewnętrznej HDPE
Średnica powłoki zewnętrznej ~ 1,7 mm
Kolor powłoki zewnętrznej Czarny
Ripcordy 2
Średnica zewnętrzna kabla ~ 9,5 mm
Waga ~ 80 kg/km
Promień gięcia

Statycznie: 10x D

Dynamicznie: 20x D

Kolory włókien

1 Niebieskie

2 Pomarańczowe

3 Zielone

4 Brązowe

5 Szare

6 Białe

7 Czerwone

8 Czarne

9 Żółte

10 Fioletowe

11 Różowe

12 Błękitne

Normy i testy
Rodzaj Norma Opis Wymagania
Naciąg IEC 60794-1-2-E1

Długość próbki: > 50m

Czas trwania: 1 m

Tłumienie:

≤ 0,05 dB

Zgniatanie IEC 60794-1-2-E3 Czas trwania: 1 m

Tłumienie:

≤ 0,05 dB

Uderzenie IEC 60794-1-2-E4

R=300 mm

10J

test w 3 rożnych miejscach

Tłumienie:

≤ 0,1 dB

Gięcie IEC 60794-1-2-E6

R=20xD

25 cykli

Naciąg 150 N

Tłumienie:

≤ 0,1 dB

Skręcanie IEC 60794-1-2-E7

Długość próbki: 1 m

10 cykli

Skręt ~ 180°

Naciąg: 150 N

Tłumienie:

≤ 0,1 dB

Penetracja wody IEC 60794-1-2-F5

Długość próbki: 3 m

Głębokość: 1 m

Czas trwania: 24 h

Brak wody
Wpływ temperatury IEC 60794-1-2-F1

-40° - 70° C

2 cykle

Czas: 12 h

Zmiana

tłumienia:

≤ 0,05 dB/km

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii