Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Opton ZW-NOTKSP płaski, wewnętrzny kabel światłowodowy, 2 pręty stalowe, 1x9/125 G.657.A1, LSZH 1 km

307,50z VAT
250,00 zł netto
Ilość:    przechowalnia
Opton ZW-NOTKSP płaski, wewnętrzny kabel światłowodowy, 2 pręty stalowe, 1x9/125 G.657.A1, LSZH 1 km
Kod produktu: OP-ZW-NOTKSP-W-1-1K
Producent: Opton
Informacje dotyczące zakupu Kabel sprzedawany jest w odcinkach 1000 metrów! Nie ma możliwości przewinięcia.

Opton ZW-NOTKSP to płaski kabel światłowodowy przeznaczony do wykorzystania wewnątrz budynków. Został wyposażony w 1 włókno światłowodowego singlemode typu G.657.A1. Jego zewnętrzne wymiary wynoszą 2x3 mm, z kablem można pracować łatwo i wygodnie wykorzystując standardową obieraczkę. Powłoka ma kolor biały, została wykonana z LSZH. Dodatkowo kabel został wzmocniony 2 prętami stalowymi, które zwiększają siłę naciągu i ułatwiają instalację światłowodu. 

Ze względu na łatwe strippowanie i wykorzystanie giętkiego włókna kabel idealnie nadaje się do zastosowania w lokalach abonentów czy na klatkach schodowych. Stosując tego typu światłowód skracasz czas pracy swojego instalatora - powłokę zewnętrzną można szybko i sprawnie obrać, a sam kabel da się bez problemu odwijać dzięki plastikowej rolce

Najważniejsze cechy:

  • płaski kabel światłowodowy;
  • do wykorzystania wewnątrz budynków;
  • powłoka LSZH (białego koloru);
  • wymiary 2x3 mm;
  • 1 włókno typu G.657.A1;
  • wzmocnienie 2 prętami stalowymi;
  • plastikowa rolka;
  • długość kabla: 1 km.

Specyfikacja:

OP-ZW-NOTKSP-B-1
Ilość włókien 1
Rodzaj włókna G.657.A1
Tłumienie

1310 nm: 0,36 dB/km

1550 nm: 0,23 dB/km

Materiał powłoki LSZH
Kolor powłoki Biały
Wymiar zewnętrzny 2x3,1 mm
Element wzmacniający

2 pręty stalowe

Grubość: 0,5 mm

Siła naciągu (długotrwała) 40 N
Siła naciągu (krótkotrwała) 80 N
Odporność na zgniatanie (długotrwała) 500 N/100mm2
Odporność na zgniatanie (krótkotrwała) 1000 N/100mm2
Min. promień gięcia (krótkotrwale) 15D
Min. promień gięcia (długotrwale) 30D
Dopuszczalna temperatura Od -20 do 60 st. C

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii