Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Opton Z-XOTKtmd mikrokanalizacyjny kabel światłowodowy 12x9/125 2T6F ITU-T G.652.D 0.6 kN

przechowalnia
1,21z VAT
0,98 zł netto
Opton Z-XOTKtmd mikrokanalizacyjny kabel światłowodowy 12x9/125 2T6F ITU-T G.652.D 0.6 kN
Kod produktu: OP-Z-XOTKTMD-12
Numer katalogowy: 6652
Gwarancja (miesiące):
Producent: Opton

Przy wybraniu gotowej rolki lub zamówieniu minimum 2 km kabla transport i przewinięcie są darmowe!

Informacje dotyczące zakupu

Kabel sprzedawany jest na rolkach o długości około 6 km - skontaktuj się z biurem w celu ustalenia dokładnej długości. Istnieje możliwość przewinięcia kabla, koszt przewinięcia (bęben wliczony w cenę): 100 zł netto. Koszt wysyłki - 90 zł netto (paleta).

Przy wybraniu gotowej rolki lub zamówieniu minimum 2 km kabla transport i przewinięcie są darmowe!

Opton Z-XOTKtmd / A-DQZN(1ZN)2Y / LTMC to kabel światłowodowy przeznaczony do wykorzystania w mikrokanalizacji. Posiada 12 włókien typu G.652.D, włókna umieszczona są w 2 tubach, oprócz niej wewnątrz powłoki znajdują się 4 wypełniacze. Tuby i wypełniacze zostały skręcone wokół centralnego elementu wzmacniającego - pręta FRP. Oprócz tego konstrukcja została dodatkowo wzmocniona 3 paskami złożonymi z włókna szklanego (glass yarn), które również są skręcone. 

Maksymalna siła naciągu wynosi 0,6 kN, a grubość kabla 5,4 mm (± 0,2). Zewnętrzna powłoka jest karbowana, co ułatwia wprowadzenie światłowodu do rury. Produkt jest przystosowany do wdmuchiwania, doskonale sprawdzi się w każdej sieci. 

Karta katalogowa

Najważniejsze cechy:

  • 12 włókien typu G.652.D;
  • 2 tuba i 4 wypełniaczy - skręcona wokół centralnego pręta FRP;
  • 3 pasy włókna szklanego oplecione wokół tub;
  • średnica około 5,4 mm (± 0,2 mm);
  • karbowana powłoka zewnętrzna HDPE;
  • maksymalna siła naciągu 0,6 kN.

Specyfikacja:

Z-XOTKtmd 12 włókien
Ilość tub 2
Średnica tuby 1,45 mm (± 0,1 mm)
Ilość wypełniaczy 4
Ilość włókien 12
Rodzaj włókna G.652.D
Główny element wzmacniający

Pręt FRP

Średnica 1,6 mm

Średnica kabla ~ 5,4 mm (± 0,2 mm)
Kolor powłoki zewnętrznej Czarny
Materiał powłoki zewnętrznej HDPE
Grubość powłoki zewnętrznej ~ 0,5 mm
Maksymalna siła naciągu 600 N
Odporność na zgniatanie (krótkotrwała) 500 N/100mm
Odporność na zgniatanie (długotrwała) 150 N/100mm
Dopuszczalna temperatura przechowywania Od -30 do 70 st. C
Dopuszczalna temperatura instalacji Od -10 do 50 st. C
Dopuszczalna temperatura użytkowania Od -30 do 70 st. C
Standard kolorów TIA-598-C

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii

Promocja!
Rabat: -43%
OPTON mediakonwerter SFP-RJ45 MC220S
69,90
39,90 netto
Koniec promocji: