Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Wybrane promocje w przeglądanej kategorii:
Katalog
Sortowanie:  

Strona: [1] 2 3 / 3
Mikrorura grubościenna 7 / 4 mm, HDPE (PE80), pomarańczowa, 1 m
Promocja
0,85z VAT
0,88 zł netto
0,69 zł netto
przechowalnia
Opton rozdzielacz tub (mały) / organizer
Promocja
3,69z VAT
9,92 zł netto
3,00 zł netto
przechowalnia
Opton rozdzielacz tub (duży) / organizer
Promocja
4,91z VAT
12,13 zł netto
3,99 zł netto
przechowalnia
OPTON 1.25G DUAL GBIC TX850 MM SC 500m (GBIC-SX-MM)
Promocja
11,07z VAT
60,45 zł netto
9,00 zł netto
przechowalnia
Czujnik prądu ACS711EX -15A ~ 15A
Promocja
17,22z VAT
21,60 zł netto
14,00 zł netto
przechowalnia
Przełącznica (mufa) światłowodowa FDB-0102G - 1 IN, 2 OUT
Promocja
17,22z VAT
19,51 zł netto
14,00 zł netto
przechowalnia
Płytka do pomiaru prądu 31A to +31A ACS711ex
Płytka do pomiaru prądu 31A to +31A ACS711ex Producent: Tinycontrol

Płytka do pomiaru prądu, zakres pomiarowy: od -31 do 31 A, pasmo przepustowe 100 kHz, napięcie zasilania: od 3 do 5,5 V.

Promocja
22,14z VAT
23,75 zł netto
18,00 zł netto
przechowalnia
RED Power RP18V1A-P-WM-EU zasilacz PoE, 18 V, 1 A, fast Ethernet (100 Mb/s)
Promocja
23,37z VAT
27,44 zł netto
19,00 zł netto
przechowalnia
Opton zewnętrzny, płaski kabel światłowodowy (patchcord) SC/UPC-SC/UPC 80m
Promocja
30,75z VAT
55,00 zł netto
25,00 zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UC-PATCH-8M-RJ45-BK UniFi Ethernet patchcord kat. 6, 8m, czarny
Promocja
31,98z VAT
32,88 zł netto
26,00 zł netto
przechowalnia
Dahua PFA137 uchwyt do kamer
Promocja
33,21z VAT
59,00 zł netto
27,00 zł netto
przechowalnia
Czujnik prądu -75A to +75A 2199
Czujnik prądu -75A to +75A 2199 Producent: Tinycontrol

Płytka do pomiaru prądu, zakres pomiarowy od -75 do 75 A, pasmo przepustowe: 100 kHz, napięcie zasilania: od 3 do 5,5 V.

Promocja
38,13z VAT
46,50 zł netto
31,00 zł netto
przechowalnia
RED Power RP24V1A-PG-WM-EU zasilacz PoE, 24 V, 1 A, gigabit Ethernet (1 Gb/s)
Promocja
40,59z VAT
47,14 zł netto
33,00 zł netto
przechowalnia
Opton przygotowane / prepared Splice-on Connector (SOC) SC/UPC 2-3mm Singlemode 657A1 (5pak)
Promocja
40,59z VAT
52,18 zł netto
33,00 zł netto
przechowalnia
Opton 1.25G CWDM SFP TX1471 SM LC 80km
Promocja
43,05z VAT
194,45 zł netto
35,00 zł netto
przechowalnia
Green Cell AGM16 akumulator AGM VRLA Green Cell 6V 10Ah
Promocja
43,05z VAT
47,93 zł netto
35,00 zł netto
przechowalnia
Opton mufa światłowodowa FDB-0212G-CAS 2 IN 12 OUT, dyby, ramka na kasetkę
Promocja
43,05z VAT
49,32 zł netto
35,00 zł netto
przechowalnia
Przełącznica (mufa) światłowodowa FDB-0212G-C - 2 IN, 12 OUT, czarna
Promocja
47,97z VAT
57,77 zł netto
39,00 zł netto
przechowalnia
SFP GPON OLT Class C+ NeoPhotonics
Promocja
47,97z VAT
99,00 zł netto
39,00 zł netto
przechowalnia
Przełącznica (mufa) światłowodowa FDB-0212G-C - 2 IN, 12 OUT
Promocja
54,12z VAT
57,44 zł netto
44,00 zł netto
przechowalnia
ATTE ASUC-50-480-OF przetwornica DC/DC podnosząca napięcie 10-30V -> 48V, 50 W
Promocja
55,35z VAT
75,00 zł netto
45,00 zł netto
przechowalnia
Opton mufa światłowodowa FDB-0216G3 2 IN 16 OUT, dyby, ramka na adaptery, kolor czarny
Promocja
56,58z VAT
59,24 zł netto
46,00 zł netto
przechowalnia
Tenda U12 dwupasmowy adapter / karta sieciowa USB, 2.4 / 5 GHz, 1200 Mb/s
Promocja
60,27z VAT
66,33 zł netto
49,00 zł netto
przechowalnia
Opton mufa światłowodowa FDB-0216G3 2 IN 16 OUT, dyby, ramka na adaptery
Promocja
60,27z VAT
64,48 zł netto
49,00 zł netto
przechowalnia
Przełącznica światłowodowa WT-3031C Rack 19" 1U SC Simplex wysuwana
Promocja
60,27z VAT
79,00 zł netto
49,00 zł netto
przechowalnia
SFP GPON OLT Class C+
Promocja
60,27z VAT
85,63 zł netto
49,00 zł netto
przechowalnia
ATTE ASDC-12-121-HS przetwornica PoE 35 - 56 V > 12 V, wejście RJ45, wyjście wtyk DC
Promocja
61,50z VAT
79,00 zł netto
50,00 zł netto
przechowalnia
Przełącznica (mufa) światłowodowa FDB-0216G-C - 2 IN, 16 OUT, czarna
Promocja
63,96z VAT
76,42 zł netto
52,00 zł netto
przechowalnia
Przełącznica (mufa) światłowodowa FDB-0216G-C - 2 IN, 16 OUT
Promocja
67,65z VAT
72,78 zł netto
55,00 zł netto
przechowalnia
Opton mufa światłowodowa FDB-0216G-C 2 IN 16 OUT, dyby, ramka na kasetkę
Promocja
67,65z VAT
72,59 zł netto
55,00 zł netto
przechowalnia
Przetwornica DC/DC 24/12V DC-200, gniazdo zapalniczki samochodowej
Promocja
67,65z VAT
71,25 zł netto
55,00 zł netto
przechowalnia
Opaska taśmowa z zawleczką 265mm x 4mm (100 sztuk)
Promocja
76,26z VAT
89,00 zł netto
62,00 zł netto
przechowalnia
Opton mufa światłowodowa FDB-0216W 2 IN 16 OUT, dyby, ramka na adaptery
Promocja
79,95z VAT
86,51 zł netto
65,00 zł netto
przechowalnia
Przełącznica (mufa) światłowodowa OP-FDB-0224G-E - 2 IN, 24 OUT
Promocja
79,95z VAT
87,67 zł netto
65,00 zł netto
przechowalnia
Opton RF-WDM55-SA aktywny konwerter CATV
Promocja
84,87z VAT
89,35 zł netto
69,00 zł netto
przechowalnia
Opton RF-WDM55-SA-D aktywny konwerter CATV z dwoma portami RF
Promocja
92,25z VAT
100,83 zł netto
75,00 zł netto
przechowalnia
TP-Link TD-W8961N bezprzewodowy router / modem ADSL2+, 4x FE, N300
Promocja
92,25z VAT
85,09 zł netto
75,00 zł netto
przechowalnia
Strona: [1] 2 3 / 3
Filtry