Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog
Sortowanie:  

Strona: [1] 2 / 2
Ubiquiti UOC-0.5 patchcord OM3 Duplex LC-LC 0,5m
20,84z VAT
16,94zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UOC-1 patchcord OM3 Duplex LC-LC 1m
24,85z VAT
20,20zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UOC-2 patchcord OM3 Duplex LC-LC 2m
29,79z VAT
24,22zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UOC-3 patchcord OM3 Duplex LC-LC 3m
34,39z VAT
27,96zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UOC-5 patchcord OM3 Duplex LC-LC 5m
38,73z VAT
31,49zł netto
przechowalnia
Osłona PowerBeam  M5 400 (B)
54,91z VAT
44,64zł netto
Dostępność przechowalnia
RockShield™
69,73z VAT
56,69zł netto
przechowalnia
Ubiquiti NS-WM uchwyt na szybę do NanoStation
75,13z VAT
61,08zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UF-MM-1G moduł SFP, multimode, 850nm, 550m (2pak)
Ubiquiti UF-MM-1G moduł SFP, multimode, 850nm, 550m (2pak) Producent: Ubiquiti Networks

Towar sprzedawany jest w 2pakach, cena podana za 2 sztuki

81,02z VAT
65,87zł netto
przechowalnia
Ubiquiti USP-Cable kabel RPS do switchy UniFi
146,10z VAT
118,78zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UF-MM-10G moduł SFP+, multimode, 850nm, 300m (2pak)
Ubiquiti UF-MM-10G moduł SFP+, multimode, 850nm, 300m (2pak) Producent: Ubiquiti Networks

Towar sprzedawany jest w 2pakach, cena podana za 2 sztuki

185,04z VAT
150,44zł netto
przechowalnia
Strona: [1] 2 / 2
Filtry
Promocja!
Rabat: -50%
Tenda AC1200G dwupasmowy, bezprzewodowy router AC1200, 4x GE
159,00
79,00 netto
Koniec promocji: