Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog
Sortowanie:  

Strona: [1] / 1
Tough Cable Connectors na sztuki
2,25z VAT
1,83zł netto
Dostępność przechowalnia
Osłona PowerBeam  M5 400 (B)
57,65z VAT
46,87zł netto
przechowalnia
RockShield™
72,21z VAT
58,71zł netto
przechowalnia
ToughCable Connectors Ground 20 sztuk
72,94z VAT
59,30zł netto
Dostępność przechowalnia
Ubiquiti UF-MM-1G moduł SFP, multimode, 850nm, 550m (2pak)
Ubiquiti UF-MM-1G moduł SFP, multimode, 850nm, 550m (2pak) Producent: Ubiquiti Networks

Towar sprzedawany jest w 2pakach, cena podana za 2 sztuki

81,80z VAT
66,50zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UF-MM-10G moduł SFP+, multimode, 850nm, 300m (2pak)
Ubiquiti UF-MM-10G moduł SFP+, multimode, 850nm, 300m (2pak) Producent: Ubiquiti Networks

Towar sprzedawany jest w 2pakach, cena podana za 2 sztuki

186,82z VAT
151,89zł netto
przechowalnia
Osłona PowerBeam 620
338,59z VAT
275,28zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UC-C6-CMR kabel UTP kat. 6, miedziany, PVC, 305m
1 255,87z VAT
1 021,03zł netto
przechowalnia
Strona: [1] / 1
Filtry
Towar dnia