Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version  Slovakian version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 17:00
Kategorie

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Katalog
Sortowanie:  

Strona: [1] 2 / 2
Ubiquiti UOC-0.5 patchcord OM3 Duplex LC-LC 0,5m
22,72z VAT
18,47zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UOC-1 patchcord OM3 Duplex LC-LC 1m
27,17z VAT
22,09zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UOC-2 patchcord OM3 Duplex LC-LC 2m
32,52z VAT
26,44zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UOC-3 patchcord OM3 Duplex LC-LC 3m
37,56z VAT
30,54zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UOC-5 patchcord OM3 Duplex LC-LC 5m
42,32z VAT
34,41zł netto
przechowalnia
Osłona PowerBeam  M5 400 (B)
59,99z VAT
48,77zł netto
Dostępność przechowalnia
Ubiquiti NS-WM uchwyt na szybę do NanoStation
82,11z VAT
66,76zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UF-MM-1G moduł SFP, multimode, 850nm, 550m (2pak)
Ubiquiti UF-MM-1G moduł SFP, multimode, 850nm, 550m (2pak) Producent: Ubiquiti Networks

Towar sprzedawany jest w 2pakach, cena podana za 2 sztuki

83,33z VAT
67,75zł netto
przechowalnia
Ubiquiti USP-Cable kabel RPS do switchy UniFi
157,92z VAT
128,39zł netto
przechowalnia
Ubiquiti UF-MM-10G moduł SFP+, multimode, 850nm, 300m (2pak)
Ubiquiti UF-MM-10G moduł SFP+, multimode, 850nm, 300m (2pak) Producent: Ubiquiti Networks

Towar sprzedawany jest w 2pakach, cena podana za 2 sztuki

200,18z VAT
162,75zł netto
Dostępność przechowalnia
Osłona PowerBeam 620
366,33z VAT
297,83zł netto
przechowalnia
Strona: [1] 2 / 2
Filtry
Promocja!
Rabat: -38%
Tenda nova MW5s dwuzakresowe punkty dostępowe AC1200 Mesh, MU-MIMO, 2x GE, zestaw 2 sztuk
284,10
175,00 netto
Koniec promocji: