Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Uplink GPON ONT GP520R-RF 1x GE 1x FE 1x RF (CATV) 1x SC/PC

232,47 zł z VAT
189,00 zł netto
Ilość:    przechowalnia
Uplink GPON ONT GP520R-RF 1x GE 1x FE 1x RF (CATV) 1x SC/PC
Kod produktu: UPLINK-GP520R-RF
Producent: Uplink

Uplink GP520R-RF to terminal GPON ONU / ONT wyposażony w 1 gigabitowy port Ethernet, 1 port fast Ethernet, 1 port antenowy RF oraz 1 złącze SC/UPC (PON). Konstrukcja urządzenia została oparta na chipsecie Realteka, terminal powinien działać ze wszystkimi OLT nie blokującymi obcych końcówek. Doskonale nadaje się do sieci, w których wykorzystywana jest telewizja CATV. Nie posiada transmisji bezprzewodowej dlatego najlepiej będzie działać w połączeniu z routerem bezprzewodowym. 

Najważniejsze cechy:

  • terminal GPON ONU / ONT (złącze SC/UPC);
  • 1 gigabitowy port Ethernet;
  • 1 port fast Ethernet;
  • 1 port antenowy RF (CATV);
  • chipset Realtek. 

Specyfikacja:

GP520R-RF
Interfejs PON

1 złącze GPON

SC/UPC

Downlink / uplink 1.25 Gb/s

Długość fali

Tx 1310 nm

Rx 1490 nm

CATV 1550 nm

Interfejs LAN

1 gigabitowy port Ethernet

10/100/1000 Mb/s

1 port fast Ethernet

10/100 Mb/s

Złącze antenowe 1x RF output
Sposób zasilania

12 V DC / 1 A

Maksymalny pobór mocy 8 W
Wymiary 158x115x33 mm
Waga 0,4 kg
Dopuszczalna temperatura pracy Od -5 do 55 st. C
Dopuszczalna temperatura przechowywania Od -30 do 60 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 10%-90% niekondensująca
Właściwości RF
Wejściowa moc optyczna -18 ~ 2 dBm
Straty odbiciowe ≥ 45 dB
Długość fali 1550 nm (± 10)
Częstotliwość 47 - 1000 MHz
Zakres AGC

-14 ~ -5 dBm

-13 ~ -4 dBm

-7 ~ 2 dBm

C/N
≥ 47 dB
CTB ≥ 60 dB
CSO ≥ 60 dB
Moc wyjściowa RF

82 dBµV (przy -7 dBm)

Impedancja 75Ω
Straty odbiciowe na wyjściu RF ≥ 14 dB

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii