Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Huawei HG8311M GPON ONU 1x GE 1x RJ11 (POTS) 1x SC/PC

166,78 zł z VAT
135,59 zł netto
Ilość:    przechowalnia
Huawei HG8311M GPON ONU 1x GE 1x RJ11 (POTS) 1x SC/PC
Kod produktu: HUAWEI-HG8311M
Producent: Huawei

Huawei HG8311M to terminal ONU przeznaczony do użycia w sieciach FTTH. Urządzenie wyposażone jest w 1 gigabitowy port Ethernet oraz 1 port telefoniczny (RJ11 / POTS). Doskonale nadaje się do zastosowania u abonentów, którzy korzystają z internetu i telefonu VoIP. Obsługuje SIP i standard H.248, posiada jeden port uplinkowy (WAN) typu SC/UPC. 

Uwaga! Urządzenie posiada niebieski port GPON - SC/UPC!

Cechy:

  • 1 port GPON SC/UPC;
  • 1 gigabitowy port Ethernet;
  • 1 port telefoniczny RJ11 / POTS;
  • H.264, SIP.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii