SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 17:00
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 9:00 - 18:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Opton S+85DLC03D wkładka / moduł SFP+, 10G, MM, 300m, 850nm (-20 ~ 85 st. C) industrial

114,83 zł z VAT
93,36 zł netto
Ilość
przechowalnia
Opton S+85DLC03D wkładka / moduł SFP+, 10G, MM, 300m, 850nm (-20 ~ 85 st. C) industrial
Kod produktu: OP-SPL85DLC03D
Producent: Opton

Opton S+85DLC03D moduł SFP+ wyposażony w dwa złącza LC/UPC. Służy do transmisji danych o maksymalnej przepustowości 10 Gb/s. Wykorzystuje dwa włókna multimodowe, na jednym z włókien sygnał jest nadawany (Tx), a na drugim odbierany (Rx). Transmisja odbywa się na fali o długości 850 nm (w obu kanałach). Maksymalny zasięg transmisji wynosi około 300 m przy częstotliwości 1500 / 2000 MHz (a więc wykorzystując przynajmniej włókno OM3, a najlepiej OM4). Odpowiednio przy włóknie OM2 maksymalny zasięg wynosi 82 m, a przy OM1 tylko 33 m. Wkładka wspiera funkcję DDM.

Wkładka wyróżnia się bardzo dużym zakresem temperatury pracy: od -20 do 85 st. C!

Najważniejsze cechy:

  • 2 złącza LC/UPC;
  • długość fali 850 nm;
  • przepustowość do 10 Gb/s;
  • DDM;
  • zasięg około 300 m (przy wykorzystaniu włókna OM4);
  • temperatura pracy: od -20 do 85 st. C.

Specyfikacja:

S+85DLC03D
Technologia

Dual-fiber

(wykorzystanie 2 włókien)

Długość fali 

Tx: 850 nm

Rx: 850 nm

Przepustowość 10 Gb/s
Moc nadawcza Tx -6,5 ~ -1 dBm
Czułość odbioru Rx -11,1 dBm
Złącza 2x LC/UPC
Źródło światła VCSEL + PIN
Przybliżony zasieg

OM1: 33 m

OM2: 82 m

OM3 / OM4: 300 m

Napięcie 3,3 V DC
Dopuszczalna temperatura pracy Od -20 do 85 st. C

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii