SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Opton S+31DLC10D wkładka / moduł SFP+, 10G, SM, 10km, 1310nm (-20 ~ 85 st. C) industrial

230,03 zł z VAT
187,02 zł netto
Ilość:    przechowalnia
Opton S+31DLC10D wkładka / moduł SFP+, 10G, SM, 10km, 1310nm (-20 ~ 85 st. C) industrial
Kod produktu: OP-SPL31DLC10D
Producent: Opton

Opton S+31DLC10D moduł SFP+ wyposażony w dwa złącza LC/UPC. Służy do transmisji danych o maksymalnej przepustowości 10 Gb/s. Wykorzystuje dwa włókna singlemodowe, na jednym z włókien sygnał jest nadawany (Tx), a na drugim odbierany (Rx). Transmisja odbywa się na fali o długości 1310 nm (w obu kanałach). Maksymalny zasięg wynosi około 10 km (moc 14,4 dB), wkładka wspiera funkcję DDM.

Wkładka wyróżnia się bardzo dużym zakresem temperatury pracy: od -20 do 85 st. C!

Najważniejsze cechy:

  • 2 złącza LC/UPC;
  • długość fali 1310 nm;
  • przepustowość do 10 Gb/s;
  • DDM;
  • moc 14,4 dB (zasięg około 10 km);
  • temperatura pracy: od -20 do 85 st. C.

Specyfikacja:

S+31DLC10D
Technologia

Dual-fiber

(wykorzystanie 2 włókien)

Długość fali

Tx: 1310 nm

Rx: 1310 nm

Przepustowość 10 Gb/s
Moc nadawcza Tx -8,2 ~ 0,5 dBm
Czułość odbioru Rx -14,4 dBm
Złącza 2x LC/UPC
Źródło światła  DFB + PIN
Przybliżony zasieg 10 km
Napięcie 3,3 V DC
Dopuszczalna temperatura pracy Od -20 do 85 st. C

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii