SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM SX 3mm 1m G.657B3

9,08 zł z VAT
7,38 zł netto
Ilość
przechowalnia
Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM SX 3mm 1m G.657B3
Kod produktu: OP-SCU-SCU-SM-SX-1B
Producent: Opton

Patchcord światłowodowy SC/UPC - SC/UPC simplex, singlemode, długość 1 metr. Posiada włókno G.657.B3 wyróżniające się dużo większą giętkością niż G.652.D czy nawet G.657.A2. Cechuje się także lepszą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu idealnie nadaje się do montażu wewnątrz lokalu abonenta

Kabel nie ma powłoki LSZH! Nie cechuje się odpornością na ogień!

Najważniejsze cechy:

  • włókno G.657.B3;
  • SC/UPC - SC/UPC;
  • długość 1 metr;
  • simplex;
  • singlemode.

Specyfikacja:

Patchcord SC/UPC SC/UPC SX 657.B3 1m
Tłumienie ≤ 0,3 dB
Reflektancja ≥ 50 dB
Dopuszczalna temperatura pracy Od -40 do 85 st. C
Średnica zewnętrzna 3 mm
Właściwości włókna 657.B3
Średnica pola mody (MFD)

6,3 - 9,5 ± 0,4 μm

(dla 1310 nm)

Decentryczność rdzenia Maks. 0,5 μm
Niekołowość płaszcza Maks. 1%
Długość fali odcięcia 1260 nm
Tłumienie makrozagięcia

1 zwój, promień 10 mm:

1550nm: 0,03 dB

1625nm: 0,1 dB

 

1 zwój, promień 7,5 mm:

1550nm: 0,08 dB

1625nm: 0,25 dB

 

1 zwój, promień 5 mm:

1550nm: 0,15 dB

1625nm: 0,45 dB

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii