Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Huawei HS8546V GPON ONT 4x GE, 1x POTS, 2x USB, WiFi 2.4/5 GHz AC

201,24 zł z VAT
163,61 zł netto
Ilość:    przechowalnia
Huawei HS8546V GPON ONT 4x GE, 1x POTS, 2x USB, WiFi 2.4/5 GHz AC
Kod produktu: OPTON-ONT-AC01
Producent: Huawei

W kartonie mieszczą się 32 sztuki, dla tańszej wysyłki nie zamawiaj 100 lecz 96 albo 128

Huawei HS8546V to terminal ONT przeznaczony do wykorzystania w sieci GPON. Wyposażony został w 4 gigabitowe porty Ethernet, 1 port telefoniczny (POTS) oraz 2 porty USB. Umożliwia transmitowanie sieci bezprzewodowej WiFi w dwóch pasmach jednocześnie - 2,4 i 5 GHz. Wspiera nowoczesny standard AC oraz technologię 2x2 MIMO, w paśmie 2,4 GHz może osiągnąć do 300 Mb/s przepustowości, a w paśmie 5 GHz do 867 Mb/s. 

Oferowany produkt wyposażony został w stojącą obudowę typu tower. Istnieje również możliwość powieszenia go na ścianie wykorzystując otwory umiejscowione z tyłu (w zestawie nie ma kołków). Dzięki nowoczesnemu designowi urządzenie bez problemu może wpasować się w wystrój mieszkania. HS8546V pozwala dostarczyć abonentowi usługi typu triple play i zapewnić wysoką przepustowość transmisji kablowej oraz bezprzewodowej. 

Dane do zalogowania się na urządzenie:
IP: 192.168.100.1
Login: telecomadmin
Hasło: admintelecom

Najważniejsze cechy:

  •     4 gigabitowe porty Ethernet;
  •     1 port telefoniczny POTS (RJ11);
  •     2 porty USB;
  •     transmisja bezprzewodowa WiFi w dwóch pasmach - 2,4 i 5 GHz jednocześnie;
  •     nowoczesny standard IEEE 802.11ac;
  •     stojąca obudowa typu tower.

Specyfikacja:

HS8546V
PON

Port SC/UPC 

Klasa B+

Siła sygnału: do -27 dBm

WBF, FED

Ethernet

4 gigabitowe porty Ethernet

10/100/1000 Mb/s

POTS

1 port RJ11

4REN

G.711A/u, G.729a/b, G.722

T.30 / T.38 / G.711

DTMF

SIP

WLAN

Jednoczesna transmisja w pasmach 2,4 i 5 GHz

Standardy:

2,4 GHz: IEEE 802.11 b/g/n

5 GHz: IEEE 802.11 a/n/ac

2x2 MIMO

WMM

WPS

Anteny Wbudowane anteny o zysku 2 dBi
Dodatkowe porty  USB 2.0
Wymiary 265x176x82 mm
Waga < 1500 g
Dopuszczalna temperatura pracy Od 0 do 40 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 5%-95% RH niekondensująca
Napięcie wejściowe 11 - 14 V DC
Dołączony zasilacz 12 V DC, 1.5 A
Średni pobór mocy 7,5 W
Maksymalny pobór mocy 18,5 W

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii