SZYBKA WYSYŁKA
ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE DO 16:30
REALIZUJEMY TEGO SAMEGO DNIA
Wybierz język:  Polish version  English version  Italian version  Spain version  Czech version  Serbian version  Deutsh version  Greek version
tel. +48 32 750 5000
BIURO HANDLOWE 8:00 - 17:00
Wybierz kategorię

Lub producenta:
Ostatnio oglądane
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 2mm 5m G657A1

9,48 zł z VAT
7,71 zł netto
Ilość:    przechowalnia
Patchcord SC/APC-SC/APC SM SX 2mm 5m G657A1
Kod produktu: OP-SCA-SCA-SM-SX-5A
Producent: Opton

Opton patchcord światłowodowy z włóknem G.657.A1, singlemode. Posiada końcówki simplex SC/APC-SC/APC, długość kabla wynosi 5 m. 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Produkty z tej samej kategorii